Kellebeek College zoekt Toppers Docenten NT2 en/of BE Banen Kellebeek College Iwaarden Schilders A JobTrack.nl Medewerker Support 1 8 I Zaterdag 1 maart 2008 PZC Kijk ook op Voor de afdeling Helpdesk in Zierikzee zijn wij op zoek naar: (minimaal 32 uur) Heb jij aan één woord van onze gebruikers genoeg om ze te helpen? Zowel met spoed- als structurele vragen? Dan mag jij onze kundige helpdesk van 17 man versterken. Soms zelfstandig, soms in samenwerking. Je bent enthousiast, maar brengt ook het nodige geduld op. Zodoende help je de gebruikers op creatieve, maar effectieve wijze. Duidelijk communiceren in woord en geschrift zit in je bloed. Bovendien heb je kennis en ervaring met boekhouden (minimaal PDB-niveau), pc-besturingssystemen en telefonische ondersteuning. Voor je aan de slag gaat, krijg je een gedegen interne opleiding. En eenmaal in je functie ben je vrij om initiatieven in te brengen. Zo draag je bij aan een stimulerende werkomgeving. Herken je jezelf in dit profiel? En zie je jezelf al helemaal werken in ons enthousiaste team? Neem dan contact met ons op als eerste stap richting een plezierige, uitdagende loopbaan. Meer informatie over Syntess Software en onze vacatures vind je op www.syntess.nl. Y r\ CJS In verband met de uitvoering van scholingstrajecten voor zowel Inburgering, ander NT2-onderwijs, als Basiseducatie, zijn wij op zoek naar flexibel inzetbaar personeel voor onze afdelingen NT2/BE in West-Brabant. Wij zijn op zoek naar Omdat we een sterk wisselende personeelsbehoefte hebben, gaat u onderdeel uitmaken van een pool van lesgevend personeel voor de afdelingen NT2/BE. U bent flexibel inzetbaar op onze opleidingslocaties in de regio. Dit geldt ook voor ziektevervanging. De lessen worden zowel overdag als 's avonds gegeven. Wij verwachten U beschikt over een HBO-opleiding met onderwijsbevoegdheid. Bij voorkeur Nederlands of Moderne vreemde talen plus nascholing NT2 of een vergelijkbare opleiding. Als docent BE beschikt u over een relevante bevoegdheid voor de basiseducatie. U heeft affiniteit met de doelgroep en bent in staat om op verschillende niveaus lessen te verzorgen. Wij bieden U krijgt een aanstelling in tijdelijke dienst bij P3-Transfer BV met daaraan verbonden een detachering naar het Kellebeek College. De arbeidsvoorwaarden van P3-Transfer BV zijn van toepassing. Er vindt pensioenopbouw plaats bij het ABP. Inschaling: bruto minimaal 2.266,00 en maximaal 3.463,00 bij een fulltime aanstelling. De cursussen worden gegeven op diverse locaties in West-Brabant. Enthousiast? Meer informatie vind je op www.kellebeek.nl. Stuur je sollicitatiebrief met CV vóór zaterdag 15 maart 2008 naar de Dienst P&O van het Kellebeek College ter attentie van mevrouw R.J.P. Laming: postbus 1059,4700 BB Roosendaal. Mailen mag ook en heeft de voorkeur: r.laming@rocwb.nl. Find your destination Arnuisitie Geïnteresseerd? Richt je sollicitatie met cv aan vacature@syntess.nl of aan Syntess Software, t.a.v Niek Hesp, postbus 127, 4300 AC in Zierikzee. Meer informatie kun je opvragen bij Niek Hesp of André IJspelder via telefoonnummer 088 - 40 80 400. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar Iwaarden Schilders is een schildersbedrijf met een uitstekende reputatie. Ons bedrijf voert schilderwerken uit in heel Zeeland en omringende regio's. Met een groep enthousiaste vakmensen zetten wij ons in voor kwaliteitswerk. Onze opdrachtgevers zijn woningbouwverenigingen, instellingen, overheid, bedrijven, aannemers en particulieren. Wij houden ons bezig met schilderen, glaszetten, wandafwerking, stucadoorswerk, spuitpleisterwerk en betonrenovatie. O Stukadoors Wij vragen: Grondige kennis van afbouwwerkzaamheden Relevante kennis van apparatuur en materialen Vakkundigheid Verantwoordelijkheidsgevoel en goede contactuele eigenschappen Klantgerichte en collegiale instelling Zelfstandigheid, eigen initiatief, motivatie en flexibiliteit Certificaat Basisveiligheid strekt tot aanbeveling In het bezit van rijbewijs B O O Glaszetters O Wij vragen: Zelfstandigheid en veel ambitie om op termijn een glasploeg te vormen en hier leiding aan te geven Grondige kennis van glasmontage en de glaswereld Relevante kennis van apparatuur en materialen Vakkundigheid en grote nauwkeurigheid Verantwoordelijkheidsgevoel en goede contactuele eigenschappen Klantgerichte en collegiale instelling Eigen initiatief, motivatie en flexibiliteit Certificaat Basisveiligheid strekt tot aanbeveling In het bezit van rijbewijs BE O Schilders Onderhoudstimmerman Wij vragen: Grondige kennis van onderhouds-timmerwerkzaamheden Relevante kennis van apparatuur en materialen Vakkundigheid Verantwoordelijkheidsgevoel en goede contactuele eigenschappen Klantgerichte en collegiale instelling Zelfstandigheid, eigen initiatief, motivatie en flexibiliteit Certificaat Basisveiligheid strekt tot aanbeveling In het bezit van rijbewijs B Calculator Werkvoorbereider Wij vragen: Zelfstandigheid om projecten te inspecteren en op te nemen Nauwgezetheid voor het lezen, uittrekken, begroten en maken van offertes aan de hand van bestek en tekeningen Opleiding op MBO niveau (schilder of bouwkundig) Enige tijd ervaring in soortgelijke functie is een pré Kennis van geautomatiseerde systemen Verantwoordelijkheidsgevoel en goede contactuele eigenschappen Relevante kennis van technieken en materialen Dienstverlenende en collegiale instelling Eigen initiatief, motivatie en flexibiliteit Certificaat Basisveiligheid strekt tot aanbeveling In het bezit van rijbewijs B Wij vragen: Grondige kennis van het schildersvak Relevante kennis van apparatuur en materialen Vakkundigheid Verantwoordelijkheidsgevoel en goede contactuele eigenschappen Klantgerichte en collegiale instelling Zelfstandigheid, eigen initiatief, motivatie en flexibiliteit Certificaat Basisveiligheid strekt tot aanbeveling In het bezit van rijbewijs B (9> Dorpsstraat 33, Postbus 53, 4413 ZH Krabbendijke E-mail info@iwaardenschilders.nl Fax 0113-502978 Wij bieden: Interessante werkzaamheden bij uiteenlopende projecten Een prettige werksfeer in een gezonde onderneming Goede beloning en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Opleidingsmogelijkheden Ruimte voor ontplooiing van eigen initiatieven Grote zelfstandigheid Voor meer informatie kun je contact opnemen met Gerard: van Iwaarden f: op telefoonnummer 0113-501475 Spreekt dit je aan, stuur dan l: een sollicitatiebrief met CV (aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Dé software met focus op het installatiebedrijf Syntess Software is producent van ERP -en Mobiele software voor de installatie branche. We bieden geïntegreerde software voor kleine, middelgrote en grote installatiebedrijven in de sectoren CV, Koeltechniek, Elektrotechniek, Beveiliging en Sanitair. Hierin hebben we momenteel zo'n 2900 bedrijven als klant We integreren alle toepassingen, van artikelbeheer tot en met financiële administratie, in één systeem. Zo onderscheiden onze producten zich door hun eenvoud, transparantie, branchegerichtheid en aansluiting op de praktijk. Onze doelstelling is dan ook om de hoogste mate van klanttevredenheid te behalen met de beste logistieke en administratieve software voor de installatiebranche. www.iwaardenschilders.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 18