SMAAKMAKEND WERK Bedrijfsjurist 30 minuten bewegen J Nederland QJobTrack.nl KWALITEITS COÖRDINATOR m/v ADMINISTRATEUR KWALITEITSDIENST m/v MEDEWERKER KWALITEITSDIENST m/v Kranten ^.vergelijken Michael Page Hersenstichting (cbf| Over gezonde voeding voor de hersenen, zoals vis, vitaminen en vetten Kijk ook op PZC Zaterdag 1 maart 2008 I 1 7 Lamb Weston Meijer V.O.F. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met ruim 1100 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Voor de kwaliteitsafdeling van onze fabriek te Kruiningen, die thans bestaat uit ruim 30 medewerkers, zijn wij op zoek naar een aantal nieuwe collega's. In verband met een interne verschuiving zijn wij op zoek naar een: Tevens zijn wij op zoek naar een: Als Kwaliteitscoördinator ben je verantwoordelijk voor onderzoek en projecten ter verbetering van het productieproces en ons kwaliteitssysteem in brede zin. In dat kader beheer je tevens het kwaliteitssysteem van onze fabriek met de daarbij behorende procedures en werkinstructies. Je begeleidt klanten en verzorgt zowel interne en externe audits en bent verantwoordelijk voor de analyse en rapportage van klachten. Je werkt in dagdienst nauw samen met de QA Engineer en rapporteert beiden aan de QA Manager. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat die door middel van opleiding en werkervaring op HBO niveau kan functioneren. Bij voorkeur heb je enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken en je hebt goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid ook in de Engelse taai. Als Administrateur Kwaliteitsdienst ben je verantwoordelijk voor het verzamelen, bewerken en rapporteren van de diverse gegevensstromen van de kwaliteitsafdeling ten behoeve van het management. Hiertoe beheer je de resultaten van de ploegen- performance gerelateerd aan de voorraad. Je zorgt in overleg met de QA manager dat het geblokkeerde product op het juiste tijdstip wordt vrijgegeven en verwerkt. Je beheert het interne systeem van werkprocedures en je neemt deel aan diverse projectmatige werkzaamheden. Tevens assisteer je de QA Engineer bij voor komende werkzaamheden. In deze functie werkje in dagdienst. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat die door opleiding en ervaring functioneert op MBO-niveau. Je werkt gestructureerd, je hebt ervaring met geautomatiseerde gegevens verwerking, je kunt kleuren waarnemen en je hebt goede monde linge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid ook in de Engelse taal. Daarnaast hebben wij plaats voor een: Als Medewerker Kwaliteitsdienst voer je kwaliteitscontroles uit tijdens de productie en op eindproducten en verpakkings materialen. De resultaten van deze controles registreer en rapporteer je. In deze functie verricht je werkzaamheden conform een 4-ploegen systeem waarbij ook in de weekenden wordt gewerkt en je een gemiddelde werkweek van 33,75 uur hebt. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat die door werkervaring en/of opleiding op MBO-niveau kan functioneren. Je hebt bij voorkeur relevante werkervaring en ervaring met geautomatiseerde gegevens verwerking. Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een vereiste, evenals het kunnen waarnemen van kleuren. Wij "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent, verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. Voor meer informatie: Tel. 0113 -394273. kijk op www.lambwestonmeijer.nl onder "werken bij lwm" voor meer informatie over deze en andere interessante vacatures Lamb Weston Ine, een onafhankelijk opererend bedrijf van Congra Inc., is de onbetwiste marktleider in aardappelproducten in Noord-Amerika en Azië. Om het Europese marktaandeel te vergroten is Lamb Weston in 1994 een joint venture aangegaan met het Zeeuwse familiebedrijf Meijer, wat al jaren begrip is in de aardappelindustrie. Met een groeiend marktaandeel in Europa gaat Lamb Weston/Meijer verder met zijn missie om wereldwijd de eerste keus merknaam voor diepgevroren aardappelproducten te worden op basis van kwaliteit, consistentie, service en innovatie. Voor het hoofdkantoor in Kruiningen (circa 20 minuten vanaf Bergen op Zoom) zijn wij op zoek naar een bedrijfsjurist. De bedrijfsjurist is verantwoordelijk voor het ontwikkelen, uitdragen en ten uitvoer brengen van juridisch beleid van de onderneming in Nederland en het buitenland. Het betreft een nieuw te creëren functie met als doel de organisatie proactief voorzien van praktisch en bedrijfsgericht juridisch advies. De bedrijfsjurist werkt nauw samen met de CFO en adviseert de directie, senior management en overige afdelingen op juridisch gebied. Lamb Weston/Meijer wordt gekenmerkt door een stimulerende, open, no nonsense bedrijfscultuur. De ideale kandidaat is pragmatisch, zelfstandig en flexibel. LambWeston/Meijer biedt een unieke, brede rol voor een ambitieuze jurist, waarin je dicht betrokken bent bij de verschillende commerciële activiteiten van de organisatie. Kruiningen Uitdagende rol voor pragmatische bedrijfsjurist in voedingsmiddelenindustrie Taken en verantwoordelijkheden: Onderhandelen, opstellen en beoordelen van contracten Adviseren over juridische vraagstukken op onder andere contractenrecht, handelsrecht, intellectueel eigendom, productaansprakelijkheid, transportrecht, mededingingsrecht, vennootschapsrecht en ondernemingsrecht Signaleren en adviseren op het gebied van juridische ontwikkelingen Verzorgen van verbreding en verdieping van juridische kennis bij management en medewerkers, bijvoorbeeld door trainingen Opzetten van een database systeem voor juridische documentatie Adviseren op het gebied van fusies en overnames, in samenwerking met CFO Samenwerken met en aansturen van externe advocaten Profiel van de geschikte kandidaat: Universitaire opleiding rechten, bij voorkeur civiel recht Circa vijf jaar werkervaring als bedrijfsjurist of advocaat, werkervaring in de voedingsmiddelindustrie is een pre Brede kennis van het handelsrecht en contractenrecht Ervaring in het onderhandelen, opstellen en beoordelen van contracten Zelfstarter, proactieve werkwijze, hands on mentaliteit In staat om in een snelle, gedreven, internationale omgeving met targets en deadlines te werken Flexibel en creatief Uitstekende beheersing van Nederlandse en Engelse taal, zowel in woord als geschrift Bereidheid tot reizen Wij verzoeken u vriendelijk uw cv via onze website in te sturen. U kunt de vacature vinden op basis van het referentienummer 133819. Uw sollicitatie wordt behandeld door mr. Rosanne Boer te Amsterdam. Een referentieonderzoek is onderdeel van onze procedure. Wereldwijd 149 kantoren in 25 landen www.michaelpage.nl Bent u leraar? Bestel lesmateriaal en gratis dagbladen via: www.krantindeklas.nl LEGAL Dertig minuten bewegen, overal en elke dag. www.30minutenbewegen.nl Gewoon doen! Meer weten? Bestel de folder Hersenen en voeding van de Hersenstichting Nederland: www. hersenstichtingnl Postbus 191, 2501 CD Den Haag Giro 860 I www.hersenstichting.nl LBGOEDE DOELEN Gratis advertentie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 17