LEDS DO IT QJobTrack.nl MANNLiNES B.V. Au ri s BEVER NNOVAT IONS Logistiek Medewerker - 32 uur M/V PZC Zaterdag 1 maart 2008 I 31 MANNLINES BV is onderdeel van de Mann Group. Het hoofdkantoor is gevestigd in Harwich, Groot Brittannië. MANNLINES is een lijnvaart rederij gespecialiseerd in RoRo (Roll-on/Roll-off) vervoer naar/van de Baltische Staten en Scandinavië vanuit diverse Europese havens waaronderTerneuzen en Vlissingen. Naast alle rollende pro ducten worden ook andere goederen vervoerd zoals metalen, rollen papier en diverse houtsoorten vanuit Zweden en Finland Bovendien bieden wij vanaf Rotterdam een wekelijkse containerdienst naar Rusland en Polen. Het kantoor in Vlissingen-Oost is sinds I november 2007 gestart om de activiteiten in de Benelux en omliggende industrielanden uit te breiden. Met het oog op deze uitbreidingen zijn wij op zoek naar een COMMERCIEEL OPERATIONEEL MEDEWERKER M/V Wat houdt de functie in? U zult zich bezig houden met het aanbieden van zeevrachten, werven van nieuwe klanten en de in- en verkoop van transporten. U zult zeer nauw samenwerken met de General Manager in het uitbouwen van de activiteiten en waar nodig bijdrage leveren in de ontwikkeling van de onderneming alsmede het ondersteunen van de operation ele collega's. Kortom een draaipunt in de organisatie. Wat vragen wij? Gedegen en/of gerichte opleiding (HBO niveau) Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Enkele jaren ervaring in deze branche is een pre. Affiniteit met computer toepassingen Een enthousiaste verkoopgerichte allrounder en teamplayer met gevoel voor humor Wat bieden wij? Ruimte en mogelijkheden om ideeën en initiatieven te ontplooien Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Prettige werkomgeving in een klein teamverband Internationale organisatie met zeer korte lijnen. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief met c.v. naar: MANNLINES B.V., t.a.v., Marcel Sparreboom, Postbus 142,4330 AC, Middelburg of mail naar marcel.sparreboom@mannlines.nl Informatie Meer informatie over de organisatie vind je op onze website www.mannlines.com of ons telefoonnummer 01 18-469321 VENP01DER.' WALCHEREN Bungalow- en appartementenverhuurkantoor Breezand Vakanties beheert en verhuurt een 250-tal bungalows en appartementen direct achter de duinen bij het dorp Vrouwenpolder. Wij zijn ter versterking van ons kantoorpersoneel met ingang van april 2008 op zoek naar een ervaren: RECEPTIONIST/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) Wij vragen: - HBO werk- en denkniveau - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse, Duitse, Engelse en eventueel Franse taal - ruime werkervaring in de toeristische branche - flexibele, collegiale en dienstverlenende instelling - zelfstandige no-nonsense mentaliteit - bezit van rijbewijs B - representatieve uitstraling Wij bieden: - fulltime dienstverband - goed salaris volgens CAO verblijfsrecreatie - ruimte voor eigen inbreng en initiatief - plezierige en interessante werkomgeving - jong en enthousiast team Stuur of mail uw sollicitatie voorzien van CV binnen 10 werkdagen naar: Breezand Vakanties t.a.v. dhr. J. de Visser Hopman de Rijklaan 2 4354 NS Vrouwenpolder info@breezandvakanties.nl Koninklijke A u ri s Groep Auditieve Communicatieve Expertise ACE Bergen op Zoom, ACE Coes De Koninklijke Auris Groep is dé partner voor mensen die moeite hebben met horen, spreken, lezen, schrijven en begrijpen. De organisatie is eigenzinnig, mensgericht, maatschappelijk betrokken, transparant en flexibel. In het ACE worden kinderen en volwassenen met auditieve en/of communicatieve beperkingen gediagnosticeerd en begeleid. Een multidisciplinair team, bestaande uit o.a. audioloog, logopedist, psycholoog en eventueel een maatschappelijk werker, buigt zich over de vraag van de cliënt en komt met een advies voor begeleiding, behandeling of doorverwijzing. Voor zwangerschapsvervanging en mogelijk aansluitend dienstverband binnen ons team in Bergen op Zoom en Goes zoeken wij op korte termijn een logopedist m/v voor 24 uur per week Voor meer informatie over de functie en de organisatie zie www.auris.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Van Pelt Vlees Groep BV is een vooraanstaand productiebedrijf in de vleessector met vestigingen in Hellevoetsluis, Scherpenzeel en Middelburg. Zij levert ambachtelijk en voorverpakt vlees en vleesproducten aan supermarkten, groothandels en industrie. Binnen de Van Pelt Vlees Groep BV zijn circa 300 medewerkers werkzaam. Voor onze vestiging in Middelburg zoeken wij met onmiddellijke ingang een: COMMERCIEEL MEDEWERKER (m/v) (fulltime dienstverband, 36 uur) De hoofdtaken bestaan uit het telefonisch opnemen van orders van onze afnemers, deze verwerken in een geautomatiseerd systeem en het aan- en bijsturen van de productie op basis van deze orders. Naast deze hoofdtaken zullen diverse administratieve en commerciële werkzaamheden worden uitgevoerd. Voor deze functie geldt dat wij verwachten dat u inzicht heeft in en belangstelling toont voor de bestaande bedrijfsprocessen. U beschikt over een analytische, flexibele, zelfstandige en kritische instelling en bent een open, sociale, collegiale en energieke persoonlijkheid. Daarnaast dient u te beschikken over een hands-on mentaliteit (passend bij branche en bedrijf). MBO werk- en denkniveau. Ervaring met Excel is een must. Wij werken met Reflex, ervaring hierin is een pré. Tevens dient u een representatief voorkomen te hebben. Wij bieden u werkzaamheden in een klein teamverband, goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en salariëring in overeenstemming met opleiding en ervaring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan: De Van Pelt Vlees Groep BV T.a.v. afdeling Personeelszaken Christiaan Huygensweg 3, 3225 LD Hellevoetsluis e-mail: personeelszakenvanpeltvleesgroep.nl Sluitingsdatum is 7 maart 2008. Wij produceren state of the art LED-displays voor elec- tronische prijzenborden. Wij leveren ons product wereld wijd. Binnen ons Productie team is plek voor een: Je bent verantwoordelijk voor het in-/uitgaande goederenproces. Hieronder valt: - Calculeren, documenteren en administratief begeleiden van internationale transporten - Magazijn- en voorraadbeheer (middels ERP pakket) - Order materiaal verzameling (én soms zelf verpakken) - Beheer verpakkingsmaterialen Wij vragen MBO-niveau goed in Èngels PC-vaardig Accuraat Flexibel Wij bieden Prima beloning Goede werksfeer Dynamiek Groeikansen Interesse Stuur ons je CV Informatie bel/mail naar Jacco de Ronde Bever Innovations Industrieweg 32 4301 RS - Zierikzee tel 0111-45 32 32 fax 0 111-453233 jro@bever innovations com www bever innovat ions com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 147