s
spelshow terug
1
media@wegener.nl 'Het is een nieuw programma, maar het zit me gegoten als een oude voetbal- óimedia
151024-3650570 ScHoCïl CU ik VOCÏ TÏIC 6V SCYlUYlg bij. Jochem van Gelder over zijn nieuwe progamma 'Rootz' pZC
Zaterdag 1 maart 2008
07:10 Seinfeld 07:40 3rd
Rock from the sun 08:10
Roseanne 08:40 De be
valling 09:10 De kraam-
afdeling 09:40 Sue Tho
mas: F.B.Eye 10:40
Shownieuws - Late edi
tie 11:00 Best of Home-
shopping12:10The
Simpsons 12:35 De
Planckaerts 13:10 Extre
me health farm 14:15
De schoonmaakhel-
den 14:50 The last brick-
maker in America 16:30
Mama, ik heb je huis
verbouwd! 17:05 De
Tuinruimers
07:00 Teleshop 7 07:01
Best of shopping 09:00
Astrotijd 10:05 Best of
shopping 12:00 Astro-
tijd 13:15 Blue murder
14:10 Vis TV 14:40 PR-
Autotype 15:10 She
spies 16:00 PSVTV
16:20 FeyenoordTV
16:40 Ajax TV 17:00 RTL
Transportwereld 17:30
Gek op wielen
07:00 Teleshop 8 07:01
Astrotijd 10:00 Liveshop
14:30 Astrotijd 14:45
Liveshop 15:45 Astro
tijd 16:00 Liveshop 17:00
RTL Voetbal: Eredivisie
vrouwen 17:30 Vrienden
houden huis
07:05 Trinny Susan
nah: Undress 08:00
Malcolm in the mid
dle 08:30 Ed 09:20 Ju
lia's tango 10:15 Restau
rant makeover 10:50 As
tro TV 12:55 Make me
beautiful 14:00 Van rom
melzolder tot droom
huis 15:00 One Tree Hill
15:55 The Cheetah Girls
17:55 The Country Bears
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Disney's The Le
gend ofTarzan, Lilo
Stitch, Totally spies, Iggy
Arbuckle, NKTV, DeTo-
fu's, Carl 2, BOBOBO-
BO BO-BOBO, Yin Yang
Yo, What's with Andy,
Pokémon, Kim Possible,
Totally spies, Horseland
o
18:00 Bouw je droom,
realityserie
18:00 RTL Voetbal:
Bundesliga, ver
slag
18:00 House vision, hui
zenprogramma
18:30 Wrongfully accu
sed, filmkomedie
18:00 Politieachtervol-
gingen, serie re
portages
18:10 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
19:00 Lachen om home 19:00 AutoXperience,
video's, homevi- autoprogramma
deo's 19:30 De politie op je
hielen!, serie re
portages
19:55 Cocoon: The re
turn, komisch dra-
19:35 Law Order,
misdaadserie
19:10 The Fresh Prince
of Bel Air, come
dyserie
19:40 Freddie, comedy
serie
20:00 De nieuwe Uri
Geiler, liveshow
20:30 Flodder in Ame
rika!, filmkomedie
20:30 Law Order: 20:15 The waterboy,
Special Victims filmkomedie
Unit, dramaserie
21:55 Dancing queen:
De uitslag, uitslag
21:25 Cold case, detecti
veserie
22:40 Do not disturb,
thriller
22:00 Octopus, horror- 22:20 Law Order:
film Criminal intent,
dramaserie
22:00 Exit wounds, ac
tiefilm
23:00
Hart van Neder
23:55 She spies, actiese- 23:15 Law Order: Tri-
land - Late editie,
rie al by jury, mis
reportages
daadserie
23:15
Piets weerbericht
23:20
Shownieuws -
Late editie
23:45
Black thunder
01:25
Koopjes tv
00:35
Teleshop 7
00:45
Teleshop 8
00:15
Hysterical blind
00:05
Cingersnaps
02:40
Red Live
00:36
Nachtlounge
00:46
2Babes
ness
02:00
Poker after dark
05:50
Astro TV Night
03:00
The hotspot
02:00
TV Club
02:00
Nachtprogram
02:50
Nachtprogram
05:30
Astrotijd
05:30
Astrotijd
mering: Relax TV
mering
04:00
Hart van Neder
05:00
Hart van Nederl.
land Show
- Late editie (h)
nieuws (h)
05:59
Jetix
00
O
V0
K>
O
NJ
fO
N>
O
NJ
UI
Z
n
schoen en ik voel me er senang
bij."
De NCRV programmeert Rootz
om zeven uur 's avonds en dat is
volgens Jochem van Gelder een
gouden greep. „Kinderen kijken
's middags televisie. Dan houdt
het voor hen op en moeten ze
wachten tot half negen wachten,
tot Idols of Paul de Leeuw begint.
Er ligt dus een gat in de voora
vond."
Rootz doet de presentator denken
aan het familieamusement waar
van hij vroeger zelf op zaterdaga
vond een warm gevoel kreeg, zoals
de Honeymoon Quiz en de Ted
Show. „Het is hartstikke leuk er als
presentator middenin te staan, ter
wijl de seconden wegtikken."
Rootz, 19.00 uur, Zapp, Nederland 3.
De familie Algra uit Jubbega onder leiding van de 11 -jarige Anna
foto
Siet Algra.
Kippa/NCRV
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 De week
18:36 RegioNed
19:00-21:36
herhalingen De week
en RegioNed
22:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Winterbeelden. 10:00
Donna's Eurosong 2008.12:00
Winterbeelden. 12:15 TV
Brussel. 12:45 De vrije markt.
13:00 Het journaal. 13:30
Het weer. 13:35 Villa Politica.
14:00 Sporza: Wielrennen
-Omloop Het Volk. 17:00 30
Rock. 17:30 Buren. 17:55 Kijk
uit! 18:00 Het journaal. 18:10
Vlaanderen vakantieland. 19:00
Het journaal. 19:30 Het weer.
19:35 Man bijt hond. 20:05
Joker- en lottotrekking. 20:10
Het leven zoals het is: De zoo.
20:45 F.C. de Kampioenen.
21:20 Verkleed. 21:50 Stel-
lenbosch. 22:40 Studio 1
23:35 Het journaal laat. 23:56
Winstverdeling joker en lotto.
23:57 KENO-uitslagen. 23:58
Winstverdeling euro millions-
uitslagen. 00:00 Het weer.
00:05 Crimson tide.
België 2
07:00 Musti. 07:05 Bumba.
07:10 Hopla. 07:15 De Fim-
bels. 07:35 Kleine Einsteins.
08:00 Sprookjesboom. 08:05
Samson en Gert. 08:30
Lazytown. 08:55 Mega Mindy.
09:20 KetnetPOP: De making-
of. 09:30 Aladdin in het Disney
festival. 09:55 De hopeloze
heks. 10:20 Aladdin in het
Disney festival. 10:45 New ad
ventures of Lucky Luke. 11:10
Robbedoes en Kwabbernoot.
11:35 Snobs. 12:00 De keien
van de Wetstraat. 12:30 In
Europa. 15:30 Samson Gert.
15:55 Lazytown. 16:20 Mega
Mindy. 16:45 Smos. 17:00
The emperor's new school in
het Disney festival. 17:25 Op
schok. 18:00 De week van
Karrewiet. 18:10,18:25 Spring.
18:40 6tien. 19:05 Ketnet
POP: De making-of. 19:15 De
week van Karrewiet. 19:25
Lizzie McGuire. 19:50 Disney
classic cartoons. 20:00 Het
journaal. 20:10 Vranckx. 20:40
Lewis. 22:15 Van Veeteren: De
zwaluw, de kat, de roos en de
dood. 23:40 Dancing at the
Blue Iguana.
RTBF1
07:55 jardins loisirs. 08:20
Le système Poutine. 10:00
En quete de sens - Le coeur
et l'esprit. 10:30 Opinions
- Mr Mag. 11:25 Escapade
gourmande. 11:55 Fortune et
trahisons. 12:42 Air de familie.
12:47 Euro millions - uitslagen.
12:49 Nieuwsoverzicht. 12:50
Weerbericht. 12:55 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:30
Weerbericht. 13:35 Télétou-
risme hebdo. 14:05 La clef des
champs. 14:35,15:25 Brigade
du crime. 16:20 Perry Mason:
Le retour de Perry Mason.
17:55 C'estdu Beige. 18:20
Contacts. 18:25 Questions
d'argent. 18:30 Monk. 19:20
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:05 Joker- en lottotrekking.
20:14 Weerbericht. 20:20 Une
brique dans le ventre. 20:50
Gourgette. 22:24 Joker- en
lotto-uitslagen. 22:25 Questi
ons d'argent. 22:30 Basket 1
22:40 Studio 123:50 L'actu
champions. 00:10 Le 12 minu
tes. 00:25 Nieuws.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 10:20
Astérix le Gaulois. 11:25 C'est
pas sorcier. 11:55 D6bels.
12:30 Tout court. 13:15 £a
bouge. 13:25 Tank sur la lune.
14:20 Het volk. 17:05 Un gars,
une fille. 17:10,18:00 Doctor
Who. 18:45 Fred Chesneau,
le globe-cooker: Inde. 19:45
Un gars, une fille. 19:50 Smal-
Iville. 20:40,21:25 FBI: portés
disparus. 22:15 Un gars, une
fille. 22:22 KENO. 22:25 Weer
bericht. 22:30 Le 12 minutes.
22:44 Lotto- en jokeruitslagen.
22:45 T'aime. 00:20 Victor
Hugo, I'exil.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00
Saturday kitchen. 12:30 Take
on the takeaway. 13:00 Nieuws
en weerbericht. 13:10 Football
focus. 14:00 Rugby league
world club challenge. 15:00
Keeping up appearances. 15:30
Bicentennial man. 17:35 Final
score. 18:20 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht.
18:40 Weakest link. 19:30
The kids are alright. 20:00
Eurovision - Your decision.
21:00 The National Lottery
draws. 21:10 Casualty. 22:00
Love soup. 22:30 Eurovision
- Your decision. 23:00 Nieuws
en weerbericht. 23:15 The
National Lottery update. 23:20
Match of the day.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 Tik-
kabilla. 07:50 Step inside.
08:00,08:10 Watch my chops.
08:25 Arthur. 08:40 Mortified.
09:05 Krypto the superdog.
09:15 Zombie hotel. 09:40
Dinosapien. 10:00 Basil's swap
shop. 11:00 Prank patrol. 11:30
What's new Scooby-Doo?
11:50 Best of friends. 12:20
Animalia. 12:40 Diddy Dick
and Dom. 12:45 Sportsround.
13:00 Sound. 13:35 Them.
13:50 Falcon Beach. 14:35
Film 2008.15:05 Hell below
zero. 16:35 Cat Ballou. 18:10
What the papers say. 18:20
Big Jake. 20:10 Culture show.
21:00 Coast. 22:00 Have I got
old news for you. 22:30,23:00,
23:30,00:00 Gavin and Stacey.
Duitsland 1
07:35 Willi wills wissen. 08:00
Wissen macht Ah! 08:25
Rennschwein Rudi Russel.
08:50 Endlich Samstag! 09:20
neuneinhalb. 09:30 Tages-
schau. 09:35 Skiën. 10:50
Biatlon. 11:55 Skiën. 12:45
Langlaufen. 13:30 Skiën.
14:05 Noordse combinatie.
16:00 Schansspringen. 17:50
Tagesschau. 18:00 Sportschau.
19:55 Ziehung der Lot-
tozahlen. 20:00 Tagesschau.
20:15 Vera - Die Frau des
Sizilianers. 21:50 Tagesthemen.
22:08 Das Wetter im Ersten.
22:10 Das Wort zum Sonntag.
22:15 Vera - Die Frau des Sizili
aners. 23:55 Tagesschau. 00:05
Achterbahn.
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi. 08:00 Bibi
Blocksberg. 08:25 12 oder
3. 08:50 logo! - Nachrichten
rund urn die Welt. 09:00 pur+.
09:25 Horseland, die Pferde-
ranch. 10:10 Wickie... und die
starken Manner. 10:35 Löwen-
zahn. 11:00 heute. 11:05
Kerner kocht. 12:15 Forsthaus
Falkenau. 13:00 heute. 13:05
ZDFwochen-journal. 14:00
Die Schwarzwaldklinik. 15:25
heute. 15:30 Neues von Flocke.
16:15 Lafer! Lichter! Lecker!
17:00 heute. 17:05 Lander-
spiegel. 17:45 Menschen - das
Magazin. 18:00 hallo deutsch-
land. 18:30 Leute heute. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 Unser Charly. 20:15
Wetten, dass...? 22:30 Die
Gustloff: Ein Bliek hinter die
Kulissen. 22:35 heute-journal.
22:48 Weerbericht. 22:50 das
aktuelle sportstudio. 00:05
Hautnah - Die Methode Hill: Ich
bin dein Erlöser.
Discovery
07:40 World's toughest jobs:
Killer bee removal. 08:30
Oil strike! 09:25 Extreme
engineering: Mountain of steel.
10:15 Scrapheap challenge.
11:10 Brainiac. 12:05 Ultimate
survival: Sierra Nevada. 13:00
True heroes: Capsized catama
ran. 13:25 World's toughest
jobs: Killer bee removal. 14:20
Future weapons: Massive at
tack. 15:15 Overhaulin'. 16:10,
16:40 5th Gear. 17:05 Dirty
jobs: Well digger. 18:00 De
coding disaster: Trains. 19:00
Mythbusters: Myth revolution.
20:00 World's toughest jobs:
Aircraft carrier removal. 21:00,
21:30 5th Gear. 22:00 Chop
shop: London Garage: Phoenix
car. 23:00 Die Ludolfs. 00:00
Brainiac.
National Geographic
07:00 Europe this week. 07:30
World business. 08:00 Business
Arabia. 08:30 Peter Popoff.
09:00 Answers with Bayless
Conley. 09:30 Business Turkey.
09:45 Business Russia. 10:00
Teleshopping. 12:00 I didn't
know that. 12:30 Crocodile
chronicles: Python patrol.
13:00 Sky monsters. 14:00
Megastructures: Impossible
bridges - Denmark to Sweden.
15:00 Inside 9/11Zero hour.
16:00 Inside 9/11End game.
17:00 Air crash investigation
special report: Ripped apart.
18:00 Air crash investigation
special report: Fatal fix. 19:00
Air crash investigation special
report: Who's flying the plane?
20:00 Inside super truck rally.
21:00 China's mystery mum
mies. 22:00 Megafactories:
Apache helicopters. 23:00 Is
it real?: Chupacabra. 00:00
Situation critical: SAS jungle
rescue.
TMF
08:15 Wakker worden met
Valerio. 08:45 De videotheek.
09:00 Wakker worden met
Valerio. 09:30 Top 40.12:00
10 X Pussycat Dolls. 13:00 Top
25.15:00 ClipKennis. 15:30
Interactive chart. 16:30 Best
of Reaction. 17:30 ClipKen
nis. 19:00 Eeuwige hits.
20:00 Interactive chart. 21:00
Zaternacht.
MTV
08:05 Breakfastclub MTV top
10.08:55 The fabulous life of
Motley Crue. 09:20 The fabu
lous life of Michael Jackson.
09:50 A shot at love with Tila
Tequila. 10:40 Pimp my ride.
11:10True life. 12:00 My super
sweet 16 weekendbreak. 18:00
Making the movie. 18:55 MTV
vaults: P. Diddy. 19:20,19:50
Life of Ryan. 20:15 A shot at
love with Tila Tequila. 21:10
The Hills. 21:35 Pie Mash.
22:00 Piggy Banks. 23:45 Life
of Ryan marathon.
TV 5
07:20 Le dessous des cartes.
07:30 7 Jours sur la planète.
08:00 Canadees nieuws. 08:30
TiVi 5.10:30 Ccom-q@. 10:55
Paroles de clips. 11:05 Acous
tic. 11:30 Escapade gourman
de. 12:00 TV5 monde I'info.
12:05 Nec plus ultra. 12:30
Dans la peau d'un prédateur.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00 A
bon entendeur. 14:30 La vie en
vert. 15:00 Fourchette et sac
a dos. 15:30 Une brique dans
le ventre. 16:00 Tous a la bro-
cante. 16:30 Questions pour
un champion. 17:00 Capitales
du Pacifique. 18:00 Nieuws.
18:25 Nicolas et le pays des
ames. 20:15 Galilée: Photos
photographes. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Amusements
programma. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:35
Pékin express.
Eurosport
08:30 Autosport: Rally. 09:00
Schansspringen. 10:00 Skiën.
11:00 Biatlon. 11:45,13:00
Skiën. 13:45 Noordse combi
natie. 15:30,16:15 Schans
springen. 18:00 Tennis. 19:00
Autosport: FIA WTCC. 19:45
Biatlon. 20:15 Kunstschaatsen.
22:00 Dansen. 23:30 Vecht
sport: Fight club.
CNN
07:45 CNN Marketplace Mid
dle East. 08:00 News special.
09:00 The campaign trail.
09:30 Inside the Middle East.
10:30 World sport. 11:00 Larry
King. 12:30 World sport. 13:00
World's untold stories. 13:30
Living golf. 14:30 World sport.
15:15 The spirit of.... 15:30
Inside the Middle East. 16:00
News special. 17:00 TalkAsia.
17:30 The daily show with
Jon Stewart: Global edition.
18:30 Inside Africa. 19:15
The spirit of.... 19:30 Living
golf, 20:00 The campaign trail.
20:30 Inside the Middle East.
21:00 News special. 22:30
World sport. 23:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition. 00:00 World's untold
stories.