Quality time HDRV Parketteur Autobedrijf Joosse QJobTrack.nl (aankomend) automobielverkoper Autobedrijf Joosse Van den Dongen Relatiebeheerder <drv Middelburg) Gevorderd assistent accountant idrv Middelburg) Systeembeheerder (DRV Stafdiensten Goes, ICT-afdeling) de ondernemer telt 52 I Zaterdag 1 maart 2008 PZC Kijk ook op Autobedrijf Joosse is een op de toekomst gerichte official Ford dealer. Het hoofdbedrijf is gevestigd te Vlissingen met een filiaal in Nieuw en Sint Joosland. Autobedrijf Joosse heeft een grote vaste klantenkring en biedt een totaalpakket aan diensten. Naast verkoop van nieuwe Ford personen- en bedrijfswagens, in- en verkoop van occasions en lease zijn dit onderhoud, reparatie, snelservice, schadeherstel, financiering en verkoop van motorbrandstoffen. Autobedrijf Joosse is gevestigd aan de Gildeweg 20, 4383 NK te Vlissingen Ter versterking van ons verkoopteam zijn wij op zoek naar een U werkt in de showroom waar u onze klanten informeert en adviseert bij aankoop of lease van een auto op een prettige en professionele wijze die resulteert in een hechte relatie. U dient te beschikken over: Klant, markt en resultaatgerichte commerciële capaciteiten Flexibiliteit Zelfstandigheid Klantvriendelijke werkwijze Affiniteit met bedrijfswagens is een pre IVA en/of verkoopervaring in de autobranche U bent daarnaast oprecht, vooruitstrevend en energiek. Wilt u in een uitdagende zelfstandige functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden werkzaam zijn en voldoet u aan de gestelde kwalificaties dan bent u degene die wij zoeken. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie, voorzien van C.V. schriftelijk binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te sturen naar: T.a.v. J. Joosse Postbus 206 4380 AE Vlissingen PARKETVLOEREN Voor inlichtingen of sollicitatie kun je binnen 10 dagen schrijven, bellen of e-mailen naar: Van den Dongen Parketvloeren Amundsenweg IS 4462 GP Goes 0113233365 hart® vandendongenparket.nl Van den Dongen Parket kiest voor kwaliteit: als het gaat om onze vloeren maar vooral ook op het gebied van deskundigheid. Ons specialisme en jarenlange ervaring laten wij zien bij zowel particulieren als projecten en luxe jachten. Vanwege verdere groei in ons bedrijf en om de kwaliteit te kunnen blijven waarborgen, zoeken wij op korte termijn een nauwkeurige, efficiënte en gemotiveerde (leerling) Kies jij er ook voor kwaliteitswerk te leveren? Dan nodigen wij je van harte uit op deze functie te reageren. Je dient wel in het bezit te zijn van een rijbewijs. Een timmermans- vakdiploma of ervaring in houtbewerking kan in je voordeel zijn. Je wordt opgeleid binnen ons bedrijf. Werken bij Van den Dongen Parket betekent een uitdagende baan waar echt vakmanschap gevraagd wordt. Je werkt meestal bij mensen thuis dus we verwachten een representatieve, klantgerichte opstelling en je moet creatieve oplossingen kunnen aanbieden. We bieden een salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring, gebaseerd op het CAO van de Vereniging van Parketleveranciers. DRV-ers zijn nauw betrokken bij het realiseren van de ambities van ondernemende mensen en ondernemingen. De tijd voor hen kunnen nemen maakt DRV aantrekkelijk. Er is volop ruimte voor eigen initiatief en persoonlijke ontwikkeling, zoals opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Bij DRV is groeien in het vak net zo belangrijk als een goede balans tussen werk en privé. Om onze cliënten optimaal te kunnen ondersteunen in het realiseren van hun ambities en om onze gezonde groei te kunnen voortzetten, komen wij graag in contact met een: DRV heeft vestigingen in Rotterdam, Goes, Bergen op Zoom, Breda, Etten-Leur, Hellevoetsluis, Middelburg, Oud-Beijerland, Roosendaal, Sliedrecht en Zierikzee. Een ambitieuze professional die (weer) echt accountant wil zijn voor zijn/haar cliënten in het MKB. Een ervaren assistent die zijn/haar kwaliteiten wil inzetten en uitbreiden bij samenstelopdrachten voor een gevarieerde groep MKB-ondernemers. Op www.drv.nl vind je meer informatie over onze vacatures. DRV Middelburg Park Veldzigt 1 Telefoon 0118-634000 DRV Stafdiensten Stationspark 34A Telefoon 0113-213120 Een ervaren, zelfstandige systeembeheerder die met behulp van de nieuwste systemen en technieken onze professionals optimaal ondersteunt. www.drv.nl info@drv.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 120