RCN zoekt zonnige seizoenmedewerkers! bruynzeel Banen teamleider warehouse m/v JLievensberg Anesthesiemedewerker m/v Recoveryverpleegkundige m/v tmvMim 38 Zaterdag 1 maart 2008 PZC Kijk ook op JobTrack.nl Hoeveel verantwoordelijkheid wil jij op je bord? Wij zoeken voor de afdeling halffabrikatenmagazijn op productielocatie in Bergen op Zoom een fulltime: In i op de 4 woningen in Nederland staat een Bruynzeel-keuken. Sinds 1897 is Bruynzeel Keukens één van de belangrijkste spelers op de Nederlandse keukenmarkt en inmiddels ook daarbuiten. Onze kwaliteits-keukens met een puur Nederlands design worden geproduceerd in Bergen op Zoom. Veel van onze keukens worden verkocht in de projectenmarkt en daarnaast beschikt Bruynzeel Keukens over 40 filialen in de Benelux. Wot bieden wij A\s teamleider verbeter en borg je een deel van het productieproces en realiseer je de afgesproken prestaties. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het faciliteren en stimuleren van de verbeter cultuur van Bruynzeel Keukens. Je bent verantwoordelijk voor kwaliteit, kwantiteit, tijdigheid, kosten, personeel, coaching en de communicatie van jouw afdeling. De afdeling bestaat uit circa 30 medewerkers, waardoor leidinggeven een groot deel van je functie beslaat. Kortom: een uitdagende functie waarbij jij een bijdrage levert in de groei en het voortdurend verbeteren van onze organisatie. Dat alles maakt ons typisch Bruynzeel! Wot ZOeken wij ie beschikt over enkele jaren leidinggevende ervaring in een vergelijkbare functie, bij voorkeur binnen een productieorganisatie. Deze ervaring wordt ondersteund door een gedegen Hbo- opleiding in de richting technische bedrijfskunde of logistiek. Daarnaast beschik je over goede kennis van processen en organisaties in relatie tot een productie omgeving. Je hebt ervaring in plannen, organiseren en coachen. De persoonseigenschappen als kwaliteits- gericht, overtuigingskracht, klantgericht, doelgericht en natuurlijk leiderschap zijn voor jou vanzelfsprekend. Tenslotte ben je in staat om voortdurend je eigen prestaties te verbeteren. Onze arbeidsvoorwaarden Naast een prima salaris kom je in aanmerking voorgoede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een bonus, eindejaars uitkering, uitstekende pensioenregeling en diverse collectieve verzekeringen. Onze procedure Indien je geïnteresseerd bent en aan de functie-eisen voldoet, dan kun je tot en met 10 maart 2008 reageren. Stuur een e-mail naar vacatureshoofdkantoor@bruynzeel.com met motivatie en cv. Voor nadere informatie over de functie kun je contact opnemen met Marta Pyrek, P&O-adviseur, telefoon: 0164-285225 of Bas van Hoof, manager fabricage, telefoon: 0164-285359. Kijk voor ons actuele vacatureaanbod op www.bruynzeelkeukens.nl KEUKENS ""lFziekenhuis Het Lievensberg ziekenhuis te Bergen op Zoom zoekt een: voor 24-36 uur per week voor 24-36 uur per week uevensberg ziekenhuis Zie voor nadere info onze website: Boerhaaveptein 1, Postbus 135 1 1 4600 ac Bergenopzoom www.lievensberqziekenhuis.nl telefoon 0164-278876 www.lievensbergziekenhuis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Recreatiecentra Nederland (RCN) is een kampeer- en bungalowbedrijf met 9 recreatiecentra in Nederland en 6 campings in Frankrijk. Eén daarvan is RCN de Schotsman in Kamperland. Een bijzonder mooie werkomgeving, die tevens dynamisch is, want geen werkdag is hetzelfde. Elke dag wee: verwelkomen we nieuwe gasten, die we samen een prettig verblijf bezorgen. Voor het komende seizoen zijn wij op zoek naar fulltime en parttime medewerkers en vakantiekrachten voor het hele seizoen, in de weekenden en tijdens de schoolvakanties voor de volgende afdelingen: Receptie: reserveringen via de computer, ontvangst van gasten en baliewerkzaamheden. Horeca: bediening in het restaurant en op het terras en werkzaamheden in de keuken. Techniek groen: algemeen onderhoud, schoonmaak van sanitairgebouwen en toezicht. Schoonmaak: schoonmaken van bungalows (parttime). Wil je meer informatie of solliciteren? Bel dan snel met RCN de Schotsman: 0113-371 751 of mail naar schotsman@rcn.nl RCN de Schotsman Schotsmanweg 1 4493 ZG Kamperland Op bovenstaande functies is de CAO-recreatie van toepassing. Voor alle functies geldt een minimum leeftijd van 16 jaar. BERIVA is een import en export groothandel die trendy en eigentijdse tuin- en interieurdecoraties ontwerpt en produceert. BERIVA levert uitsluitend aan diverse nationale en internationale vakhandel. Naast het basisbedrijf in Goes beschikt BERIVA over Cash Carry vestigingen in o.a. Aalsmeer en Venlo. In verband met groei en uitbreiding van onze vestig ing in Goes zoeken wij leuke nieuwe collega's. Wij bieden vacatures met internationale allure en groeimogelijkheden voor mensen die: - beschikken over voldoende eigen inzicht - goede sociale vaardigheden - verantwoording durven te nemen - zoeken naar een uitdaging - diverse internationale talen (Frans, Duits, Engels) spreken - en in een groeiend bedrijf met een jong team van medewerkers willen werken Wij hebben nu meteen plaats voor: een accurate JUNIOR ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER - voor administratieve en boekhoudkundige taken (MBO niveau - Administratief) - ter ondersteuning van de boekhoudafdeling op onze hoofdvestiging te Goes - waarin je verantwoordelijk bent voor het beheren en bijhouden van kasboek en dagboeken - waarbij je zorg draagt voor controle van de in- en verkoopfacturen - waarin je de urenregistratie zal bijhouden incl. alle administratieve handelingen en werkzaamheden een enthousiaste COMMERCIEEL MEDEWERK(ST)ER - voor administratieve en commerciële taken op onze afdeling 'Benelux' - mondelinge en schriftelijke kennis van de Franse taal is een vereiste (overige talen zoals: Engels en Duits strekken zeer tot aanbeveling) -waarin je verantwoordelijk bent voor de con tacten met onze klanten met betrekking tot: verkoop, advies, afspraken en opvolging van bestellingen. - waarbij je zorg draagt voor de transportplanning incl. alle administratieve handelingen - waarin je direct contact hebt met klanten wereld wijd en je betrokken bent bij nationale en interna tionale contacten van offerte tot levering - waarbij je BERIVA o.a. periodiek zal vertegen woordigen op diverse (inter)nationale vakbeurzen in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland - die flexibiliteit, commerciële communicatieve vaardigheid, inzet en handelskennis van je vraagt Wij bieden tevens afwisselende logistieke vacatures met opleidingsmogelijkheden voor jonge mensen die: - actief en oplettend zijn - snel en correct bestellingen kunnen verzamelen en verpakken - en in een internationaal opererend bedrijf met een enthousiast team willen werken In onze magazijnen is direct plaats voor: diverse gemotiveerde MAGAZIJN WERKPLAATS MEDEWERKERS (16-30 jaar) -voor nauwkeurige orderpick en montage werk zaamheden - voor het snel en veilig laden en lossen van con tainers en vrachtauto's -voor aanvullingswerkzaamheden in het hoofd magazijn te Goes en de Cash Carry vestigin gen te Aalsmeer en Venlo -voor opbouw en demontagewerkzaamheden tijdens diverse (inter)nationale beurspresentaties - en montagewerkzaamheden in onze werkplaats Ben je enthousiast en wil je ons team komen ver sterken, reageer dan schriftelijk op onderstaand adres. Meer bedrijfsinformatie is te vinden op onze internetsite www.beriva.com (acquisitie niet gewenst) BERIVA, Postbus 284, 4460 AR, Goes Email: info@beriva.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 114