Televisie
van de veldslag om de kijker
De scoop over de probleemwijk Kanaleneiland zorgde voor veel media-aan
dacht. En ZO Waren er meer juweeltjes. Petra de Beij, redactiechef '4 In Het Land'
PZC Vrijdag 29 februari 2008 I 47
07:00 Seinfeld 07:30 De
Smurfen 08:00 The bold
and the beautiful 08:30
De bevalling 08:55 De
kraamafdeling 09:25 Lit
tle house on the prai
rie 10:25 Shownieuws
-Late editie 10:50 Best
of Homeshopping
12:00 Spin city 12:25
Joey 12:50 Roseanne
13:20 Medisch centrum
13:50Trauma NL 14:20
Sue Thomas: F.B.Eye
15:15 McLeod's daugh
ters 16:10 The bold and
the beautiful 16:35 Lit
tle house on the prairie
17:35 Monk
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
11:20 PRAutotype 11:40
RTL Z Nieuws 16:20
Duurzaam werkt 16:40
RTL Z Nieuws 17:45 The
A-Team
07:00 Teleshop 8 07:01
Astrotijd 10:00 Liveshop
14:30 Astrotijd 14:45
Liveshop 15:45 Astro
tijd 16:00 Liveshop 17:00
Everybody loves Ray
mond 17:30 Oprah Win
frey show
07:00 One Tree Hill
07:55 SamenWonen
08:35 Born2Cook 09:10
Peking Express: Zuid-
Amerika 10:20Trau-
ma centrum 11:00 Astro
TV 13:05 One Tree Hill
13:55 Roseanne 14:35
King of the Hill 14:55
Disney Feest: Buzz Ligh-
tyear of Star Command
15:15 Next! 15:50 Ju
lia's tango 16:45 Scrubs
17:15 Will Grace 17:40
Gilmore girls
VERONICA
09:15 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Film, Kim Pos
sible, Urban Vermin,
De Tofu's, Yin Yang Yo,
Pokémon, Kim Possi
ble, Carl 2, Megababies,
Shuriken School, Total
ly spies, Pokémon, Dis
ney's The Legend of Tar-
zan, Fillmore, Totally
spies, Kim Possible
O
O
18:30 Hart van Neder
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
18:45 Shownieuws -
Vroege editie
18:40 Law order, ad- 18:20 Dr. Phil, talkshow 18:30 Charmed, fantasy- 18:00 Seinfeld, comedy-
vocatenserie serie serie
18:30 3rd Rock from
the sun, comedy
serie
19:00 Sinbad: Legend 19:40 De Pfaffs, do
of the seven seas, cusoap
animatiefilm
19:10 Jouw vrouw, mijn 19:25 McLeod's daugh- 19:00 Friends, comedy-
vrouw, realityserie ters, dramaserie serie
19:25 The Simpsons,
animatieserie
20:30 Dancing queen, 20:20 RTL Voetbal: Ere- 20:00 The nanny, come- 20:30 Cruel intentions,
zoektocht divisie Live: Vi- dyserie thriller-filmdrama
tesse - VWVenlo 20:30 Kees co, come
dyserie
20:25 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
21:00 De 10..., zoek
tocht
21:25 Top Gear, infor
matief
22:30
Hart van Neder
22:45
RTL Voetbal: Ju-
22:00 Airport, realityse
22:30 Out of sight, ko
22:30
Brainiac, weten
land - Late editie,
piler League, ver
rie
mische actiefilm
schap
reportages
slag
22:30 As the world
22:45
Piets weerbe
turns, soapserie
richt, weerbericht
22:50
Shownieuws -
Late editie
23:20
Bullit Premier
23:20 Oprah Winfrey
23:30 Sexcetera, erotiek
League Darts
show, amusement
2008, verslag
23:50
White rush, mis
daadfilm
01:30
Koopjes tv
00:00
RTL Next star of
00:10 4 in het land
00:50 Cherish
00:00
Hotdoc
02:35
Red Live
poker
00:35 Teleshop 8
02:35 Nachtprogram
00:30
Punk'd
01:00
Teleshop 7
00:36 2Babes
mering: Relax TV
01:00
Nachtprogram
01:01
Nachtlounge
02:00 TV Club
mering
03:00
The hotspot
02:00
Poker after dark
oo
O
10
O
O
IO
IO
O
O
N»
IO
IO
UI
lende series uitgezonden, waaron
der die van Gordon Ramsay en
Het Roer Om. Of ik het een goede
keuze vind de programmering zo
in te vullen? Ik ga ervan uit dat de
programmadirectie dat wel weet."
Wat blijft De Beij bij van tweeën-
halfjaar 4 In Het Land„De scoop
over de probleemwijk Kanalenei
land. Er zou een samenscholings
verbod komen om criminaliteit te
bestrijden en de mensen een veilig
gevoel te geven. Dat zorgde uitein
delijk voor veel media-aandacht.
En zo waren er meer juweeltjes."
Voor vanavond staat niets bijzon
ders gepland. „De laatste uitzen
ding zal net zo worden als alle
voorgaande. Dat is ook wat de kij
ker van ons verwacht."
4 In Het Land, RTL4, 22.45 uur.
Vivian Slingerland presenteert de laatste uitzending van het RTL4-program-
ma 4 In Het Land. foto Nick van Ormondt/RTL/GPD
lOVERICEiHSM]
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:23 Nieuws
18:41 Weer
18:43 Doen!
18:45 Muis en leeuw
18:57 Praots voor twee
19:00 Nieuws. Herh
19:18 Weer
19:20 Doen!
19:22 Muis en leeuw
19:31 Trugkieke
19:44 RegioNed
19:53 Praots voor twee
20:00 Nieuws. Herh
20:18 Weer
20:20 Doen!
20:22 Muis en leeuw
20:31 Trugkieke
20:44 RegioNed
20:53 Praots voor twee
21:00 Nieuws. Herh
21:18 Weer
21:20 Doen!
21:22 Muis en leeuw
21:31 Trugkieke
21:44 RegioNed
21:53 Praots voor twee
22:00 Herhalingen
België 1
09:00 Donna op één 12:10
De rode loper 12:35 Blokken
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Man bijt hond
14:00 Ongerept Australië
14:30 Thuis 15:00 Heartbeat
15:50 De drie wijzen 16:25
Clips 16:35 Meesterchef 17:05
Vrolijk Vlaanderen 17:35 Buren
18:00 Het journaal 18:10 De
rode loper 18:35 Blokken
19:00 Het journaal 19:40
Man bijt hond 20:05 Het weer
20:10 Thuis 20:40 Zo is er
maar één 21:45 Sold 22:30
Joker- en lottotrekking 22:35
Studio 1 23:05 Het journaal
laat 23:27 KENO-uitslagen
23:28 Euro millions-uitslagen
23:32 Het weer 23:35 The bill
00:25 De rode loper
België 2
07:05 Sprookjesboom 07:10
De snorkels 07:20 Oggy en de
kakkerlakken 07:30 Miss BG
07:45 Rocket mijn raket 07:55
De ongelofelijke avonturen van
Kika Bob 08:05 Samson
Gert 08:30 Oggy en de kakker
lakken 08:40 Karrewiet 08:50
Disney classic cartoons 09:00
Terzake 09:35 Winterbeelden
15:30 Pocoyo 15:35 Bumba
15:40 Draakje 15:45 Bob de
bouwer 15:55 Engie Benjy
16:05 Kleine Einsteins 16:25
Samson Gert 16:50 Smos
17:05 Aladdin in het Disney
festival 17:30 Miss BG 17:40
De ongelofelijke avonturen van
Kika Bob 17:55 Op schok
18:05 Karrewiet 18:15 Spring
18:30 Gebuisd 18:50 W817
19:10 Zap Jr. High 19:25 Kar
rewiet 19:35 Lizzie McGuire
20:00 Terzake 20:40 Spam
21:05 Rome 22:05 Comedy
casino 22:30 Ushuaïa 23:00 De
keien van de Wetstraat 23:30
CamivaleOO:15 Luxxl
RTBF1
08:45 Questions a La Une
09:45 Télétourisme 10:15 Une
mère a tout prix 11:55 Table
des terroirs 12:00 Les feux de
l'amour 12:48 Nieuwsoverzicht
12:50 Weerbericht 12:55
Questions d'argent 13:00
Nieuws 13:30 Weerbericht
13:40 Télétourisme 13:50 Der
rick 14:50 Boulevard du palais:
L'affaire Isabelle Duhesmes
16:40 7 a la maison 17:30
Questions d'argent 17:35 Dr.
Quinn, femme médecin 18:30
Le 6 minutes 18:35 Weerbe
richt 18:45 Au quotidien 19:22
On passe a l'acte 19:23 Weer
bericht 19:30 Nieuws 20:10
Weerbericht 20:15 C'est du
beige 20:45,21:40 Le silence
de l'epervier 22:35 Jrekking
Euromillions 22:40 lies... était
une fois 23:40 Studio 1 00:16
Questions d'argent 00:20 50°
nord
RTBF2
07:00 Tekenfilms 09:00 Les
niouzz 09:10 Tekenfilms 10:20
D6bels 10:50 Screen 11:40
Plus belle la vie 12:10Toute
une histoire 13:00 Tekenfilms
13:40 Ganges: Le fils des
montagnes 14:35 Toute une
histoire 15:35 C'est pas sorcier
16:00 lei bla bla 16:01 Teken
films 17:40 Les niouzz 17:50
Air de familie 17:55 Toute une
histoire 18:50 Plus belle la vie
19:20 Les Griffin 19:50,19:56
Ungars, unefille 19:59 On
passe a Facte 20:00 Beursbe
richten 20:10 Raccroche! 21:45
D6bels: Gabriel Rios 22:15 Un
gars, unefille 22:21 D'artd'art
22:23 KENO 22:25 Weer
bericht 22:30 Le 12 minutes
22:44 Beursberichten 22:50
Calogero: Concert a Forest
national en Mars 2005
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 24/7
11:00 Homes under the
hammer 12:00 To buy or not
to buy 12:30 Cash in the attic
13:10 Nieuws en weerbericht
13:15 Bargain hunt 14:00
Nieuws en weerbericht
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Diagnosis murder 16:00
Nieuws en weerbericht 16:05
Mister Maker 16:25 Take a bow
16:30 Basil's game show 16:55
Krypto the superdog 17:10
Freefonix 17:35 Smokehouse
18:00 Newsround 18:15 The
weakest link 19:00 Nieuws en
weerbericht 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 20:00
The One show 20:30 Inside
out 20:57 Nieuws en regionaal
nieuws 21:00 EastEnders 21:30
A question of sport 22:00 New
tricks 23:00 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht 23:25
Regionaal nieuws 23:35 Friday
night with Jonathan Ross
BBC 2
07:00 Tikkabilla 07:30 Teletub-
bies 07:55 Tweenies songtime
08:00 Time warp trio 08:25
Newsround 08:30 Brain jitsu
09:30 Lazytown 09:55 Take
a bow 10:00 Charlie and Lola
10:15 The Pingu show 10:30
Get squiggling 10:45 Some
thing special 11:05 Me too!
11:25 Fun with Phonics 11:30
See you, see me 11:50 Primary
history 12:10 English express
12:30 Pod 's mission 12:45
Something special 13:00 The
daily politics 13:30 Working
lunch 14:30 Animal park 15:15
Don't get done, get Dom 16:00
Escape to the country 16:45
Flog it! 17:30 Ready steady
cook 18:15 Britain's dream
homes 19:00 Eggheads 19:30
BrainBox 20:00 Heathrow:
Ready for take off? 20:30 An
island parish 21:00 Gardener's
world 22:00 Spartacus 23:00
Ql 23:30 Newsnight 00:00
Newsnight review
Duitsland 1
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:30 Biat-
lon 12:00 Noordse combinatie
13:00 Skiën 14:10 Noordse
combinatie 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Panda,
Gorilla Co 17:00 Tagesschau
urn fünf 17:15 Brisant 18:00
ARD vor acht 19:50 Das Wet
ter im Ersten 19:55 Börse im
Ersten 20:00 Tagesschau 20:15
Ein Ferienhaus auf Ibiza 21:45
Tatort: Der Lippenstiftmörder
23:15 Tagesthemen 23:28 Das
Wetter im Ersten 23:30 Die
andere Frau
Duitsland 2
09:00 heute 09:05 Volle
Kanne - Service taglich 10:30
Nümberger Schnauzen 11:15,
11:35 Reich und Schön 12:00
heute mittag 12:15 dreh-
scheibe Deutschland 13:00
Mittagsmagazin 14:00 heute
- in Deutschland 14:15 Die
Küchenschlacht 15:00 heute
- Sport 15:15 Nümberger
Schnauzen 16:00 heute - in
Europa 16:15 Wege zum Glück
17:00 heute - Wetter 17:15
hallo deutschland 17:45 Leute
heute 18:00 SOKO Kitzbühel
19:00 heute 19:20 Weerbe
richt 19:25 Forsthaus Falkenau
20:15 Kommissar Stolberg
21:15 SOKO Leipzig 22:00
heute-journal 22:25 Politba-
rometer 22:34 Weerbericht
22:35 aspekte 23:05 Kerner
kocht 00:15 heute nacht 00:25
Veronica Mars
Discovery
07:40 Rides: The drifters
08:30,08:55 Wheeler dealers:
Mercedes Cosworth 09:25
Brainiac 10:15 Mean machines:
Loggers 10:40 Forensic detec
tives: Absent witness 11:35
Mission implausible 12:30 How
it's made 13:00 How do they
do it?: Speeding car/Water dis
play/White wash 13:25 Dirty
jobs: Shrimper 14:20 China's
man made marvels: Hangzhou
bay bridge 15:15 American
chopper: Liberty bike 16:10
American hotrod: Make-a-wish
car 17:05 Wrecks to riches
17:35 Massive machines:
Bombers 18:00 How it's made
18:30 How do they do it?:
Cruise liner/Satellite/Suspen
sion bridge 19:00 Mythbusters:
Exploding lighter 20:00 Dirty
jobs: Bio-diesel man 21:00
Die Ludolfs 22:00 Overhaulin'
23:00 Really big things 00:00
Biker build-off: Matt Hotch vs
Roger Goldammer
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
12:00 Killer leopards 13:00
Cheating death: Facing jaws
14:00 China's mystery mum
mies 15:00 Animal patrol:
Three little pigs 16:00 I didn't
know that 16:30 Let get inven-
tin 17:00 The Shak: Dinosaurs
17:30 Wild detectives 18:00
Megastructures: Port of
Rotterdam 19:00 Interpol in
vestigates: The Serpent 20:00
What would happen if... 20:30
Air crash investigation: Attack
over Baghdad 21:30 Crash
science: Trains 22:30 Air crash
investigation: Fire on board
23:30 Megastructures: Dubai's
palm island
TMF
07:15 Wakker worden met
Valerio 07:45 Hits St Headlines
08:00 Wakker worden met
Valerio 08:30 Hits Headlines
09:00 De videotheek 10:00
Reaction 11:00 Eeuwige hits
12:00 10 X Tokio Hotel 13:00
De videotheek 15:00 Serveert
15:30 Interactive chart 16:30
Reaction 17:30 ClipKennis
18:30 Kaf of koren 19:00
Eeuwige hits 20:00 Interactive
chart 21:00 Serveert 21:30
TMF Party
MTV
10:10 Breakfastclub MTV Top
10 11:00 Top 11 at 11 12:00
Top 5 most wanted 12:30 My
super sweet 16: The movie
15:00 True life 15:55 My super
sweet 1616:20 Dismissed
16:50 Room raiders 17:15 The
Osbournes 17:40 Pimp my ride
UK 18:10 Boiling points 18:35
Punk'd 19:00 Made 20:00
Senseless 20:25 True life 21:20
The fabulous life of celebrity
couples 22:10 My super sweet
16 22:40 The Osbournes
23:05 Pimp my ride UK 23:30
Celebrity deathmatch 00:00
Insomnia
TV 5
08:00 Canadees nieuws 08:30,
08:45 L'école des chefs - Lapp
et Simon chez Didier de Cour
ten 09:00 Silence qa pousse
09:25 Le plus grand musée du
monde 09:50 Les sauveteurs
de l'extrême 10:45 Des chiffres
et des lettres 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place
12:00 TV5monde l'info 12:05
Escapade gourmande 12:30
Plus belle la vie 13:00 La vie,
la vie 13:30 Belgisch nieuws
14:00 Sous le soleil 14:55
Le sacre de l'homme 16:00
C com-q@ 16:30 Questions
pour un champion 17:05
Ripostes 18:00 Nieuws 18:25
Le journal de l'éco 18:30,
19:20 SOS 18 20:15 Galilée:
Photos photographes 20:30
Frans nieuws 21:00 Destination
réussite 21:55 Envoyé special
23:00 Nieuws 23:10 Zwitsers
nieuws 23:40 Le voyageur de la
Toussaint
Eurosport
08:30 Tafeltennis 10:00,11:00
Biatlon 11:45 Skiën 13:00,
14:15 Noordse combinatie
15:00 Tennis 18:00 Schans
springen 19:00 Eurogoals
weekend 19:30 Biatlon 20:00
Sterkste man 21:00,21:30
Timbersport 22:00 Dansen
23:00 Eurogoals weekend
23:30 Youth only zone 00:00
Schansspringen
CNN
09:00 Business international
10:15 Inside the Middle East
10:30 World sport 11:00 Larry
King 12:00 Business inter
national 13:00 World news
Asia 14:30 World sport 15:00
World news Asia 16:00 Your
world today 19:30 World's unt
old stories 20:00 The campaign
trail 20:30 World business
today 21:00 World news
Europe 21:30 World business
today 21:45 CNN Marketplace
Middle East 22:00 World news
Europe 22:30 World sport
23:00 Business international