Mols voorkomt afgang Feyenoord PZC 39 Lekaj in beeld als assistent van Haan Ondernemer 43 Rotterdammers met grote moeite langs Zwolle in beker: 2-1. Feyenoord treft NAC, Heracles tegen Roda JC Schot kan half maart aan de slag bij RBC Albanees kan wel trainer blijven bij Terneuzen. Bel nu 0113 - 315 500 Ook op zoek naar goed persc^ieel? Vrijdag 29 februari 2008 Hans Dekkers is blij met nieuwe kans bij Vlaamse wielerploeg Robert Maaskant hoeft Ernie Brandts niet te overtreffen Tip? sport@pzc.nl door Theo Ruizenaar ROTTERDAM - „Of we het moeilijk hadden? Dat is nog zwak uitge drukt. Het geluk was dit keer aan onze zijde." Michael Mols trok di rect na afloop van het bekerduel met Zwolle, mede namens zijn ploeggenoten van Feyenoord, het boetekleed aan. Met meer geluk dan wijsheid bekerden de Rotter dammers verder: 2-1. Mols behoedde Feyenoord met een fraaie kopbal zeven minuten voor tijd voor een afgang in het KNVB-bekertoernooi. Waar voor af werd verwacht dat Feyenoord de klus tegen de eerstedivisionist uit Zwolle wel even zou klaren, werd het voor de ploeg van Bert van Marwijk een ware martelgang. Geen moment maakte Feyenoord het niveauverschil op het veld zichtbaar. Zwolle maakte een frisse start in de halfgevulde Kuip. De thuis ploeg werd vanaf de eerste minuut onder druk gezet. Toch kwam de thuisploeg op voorsprong. Onder aanvoering van Giovanni van Bronckhorst creëerde Feyenoord in een tijdbestek van vijf minuten drie uitstekende kansen waarvan echter alleen de tweede werd be nut, door Makaay. Dat Zwolle kort voor rust toch op gelijke hoogte kwam, had meer te maken met nalatigheid van de Feyenoord-defensie dan creativi teit aan Zwolse zijde. Albert van der Haar mocht op links zonder enige belemmering voorzetten en voor het doel wachtte de Portu gees Toze totaal ongedekt om de bal eenvoudig achter doelman Henk Timmer te werken. Na de bedroevende eerste helft Feyenoorder Michael Mols is dolblij n greep Van Marwijk in door Leroy Fer in de kleedkamer achter te la ten en Danny Buijs te brengen, ter wijl Michael Mols na een uur de onzichtbare Luigi Bruins kwam vervangen. In de openingsfase van het tweede bedrijf ging Zwolle ver der waar het in de eerste helft mee gestopt was: Feyenoord onder zijn winnende treffer in het duel met druk zetten. Anton Jongsma kreeg in die fase de uitgelezen mogelijk heid om de Kuip volledig op zijn Met meer geluk dan wijsheid plaatst Feyenoord zich als laatste voor de halve finale in de KNVB beker. Zwolle wordt met 2-1 ver slagen. C Zwolle. kop te zetten, maar Timmer - voor malig Zwolle-doelman - voor kwam erger voor de thuisclub. In de slotfase vloeiden de Zwolse krachten weg en werd de ploeg in de verdediging gedrongen. De be vrijdende treffer voor Feyenoord kon niet uitblijven. Toen Mols de bal zeven minuten voor tijd bin- foto Ed Oudenaarden/ANP nenkopte, was het duidelijk dat de lof voor Zwolle was, maar de plek bij de laatste vier voor de zwaar te leurstellende thuisploeg. Feyenoord-FC Zwolle 2-1 (1-1). 8. Ma kaay 1-0, 43. Toze 1-1, 83. Mols 2-1. Scheidsrechter: Van Egmond. Gele kaart: D. Buijs (Feyenoord). Aantal toeschou wers: 35000. ROTTERDAM - NAC Breda krijgt de kans zich te revancheren voor de eerder dit seizoen geleden 5-0-competitienederlaag tegen Feyenoord. Op dinsdag 18 maart treffen beide clubs elkaar in de hal ve finale van de KNVB-beker. Feye noord speelt thuis. Een dag later ontvangt SC Heracles op het eigen kunstgras Roda JC. De finale wordt op 27 april gespeeld. GOES - Voetballer John Schot kan half maart aan de slag bij profclub RBC Roosendaal. Dat vertelde de Thoolse speler gisteravond. Over de precieze voorwaarden van de verbintenis gaat Schot volgende week praten met het bestuur van de eerstedivisionist uit Roosen daal. John Schot zat sinds de winterstop zonder club. Hoek nam toen af scheid van hem. door Frits Bakker TERNEUZEN - De Terneuzense voet baltrainer Ardian Lekaj is een se rieuze kandidaat om assistent te worden van Arie Haan bij de natio nale voetbalploeg van Albanië. De twee oefenmeesters hadden gister morgen in Antwerpen een onder houd over samenwerking. Lekaj blijft wel trainer van Terneuzen. De Albanese achtergrond van Le kaj (40) is voor Haan interessant om de amateurtrainer in zijn staf op te nemen. „We hebben ander half uur met elkaar gesproken en hij was zeer enthousiast", vertelde Lekaj. „Haan heeft in Theo de Jong al een eerste assistent, maar gaat bij de bond voorstellen om mij eraan toe te voegen." Het elftal van Albanië begint in september aan de voorbereiding van de WK-kwalificatie van 2010. „Ze spelen in de zomer onder meer vriendschappelijk tegen Mol davië en Saoedie-Arabië. En als het doorgaat, zal ik er in die wed strijden al bij zijn", aldus Lekaj. Arie Haan is in december be noemd tot bondscoach van Alba nië, nadat de vorige coach, de 75-ja rige Kroaat Otto Baric, zijn ontslag had ingediend. De rol van Ardian Lekaj bij het Al banese elftal zal pas duidelijk wor den als er een gesprek is geweest met de Albanese voetbalbond. Lekaj: „Voor Haan is het vooral in teressant dat ik de Albanese cul tuur goed ken en de taal van de spelers spreek." Op woensdag 23 april verschijnt een speciale uitgave van 'de Ondernemer' die geheel in het teken staat van het werven van personeel. Hierin kunt u laten zien welke mogelijkheden uw bedrijf biedt op het gebied van ontwikkeling en scho ling, aan welke innovaties u werkt of hoe goed de faciliteiten zijn binnen uw bedrijf. Kortom: Profileer uw organisatie als dé nieuwe werkgever! Nieuwsgierig naar de mogelijkheden in de Ondernemer? Bel voor een afspraak!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 71