l Familieberichten Ml Van der Hooft Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING eter Butler ARENSMAN Uitvaartzorg Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 30 I Vrijdag 29 februari 2008 PZC Met verslagenheid namen wij kermis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer Kees de Jonge Kees was van 1 januari 1965 tot 1 januari 1980 in dienst van een van onze rechtsvoorgangers, het waterschap Axeler Ambacht, waar hij de functie van voorman-kantonnier heeft uitgeoefend. Wij wensen zijn vrouw en de verdere familie veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Bestuur en medewerk(st)ers waterschap Zeeuws-Vlaanderen W.J. de Graaf, dijkgraaf mr. J.Y. Dekker, secretaris Muziek: Heerlijke gave Gods! Wij staan in uw dienst voor altijd. Elizabeth Na een rijk en gezegend leven in de muziek is op 100-jarige leeftijd overleden Elizabeth Kuiler-Puijpe zangpsedagoge weduwe van musicus Jan Kuiler 115 november 1976 Koudekerke 27 februari 2008 Vlissingen 3 februari 1908 Correspondentieadres: J.G. Vereist Nieuwerkerckeplein 45 4335 EV Middelburg De herdenkingsdienst zal worden gehouden op maandag 3 maart om 13.00 uur in de Nieuwekerk, Groenmarkt 1 te Middel burg. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid elkaar te ont moeten in de ontvangkamer van voornoemde begraafplaats. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van De Vliedberg, app. 1 voor alle zorg en aandacht die zij heeft mogen ontvangen. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Met grote droefheid geven wij u kennis dat, na een moedig en geduldig gedragen lijden, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Louis Willem Abraham Minneboo echtgenoot van Neeltje Minneboo-Kluyfhout Velsen, 29 oktober 1933 t Terneuzen, 24 februari 2008 Terneuzen: Nellie Terneuzen: Wim Philippine: Hetty Diederik, Annemijn Biervliet: Alex en Liesbeth Tim, Bas Evertsenlaan 50, 4535 AD Terneuzen Volgens de wens van Louis heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. jiedroefd zijn wij om het heengaan van mijn lieve schoon zoon, onze zwager en oom Louis Minneboo echtgenoot van N. Kluyfhout C. Kluyfhout-Poppe A. Kluyfhout t Jo en Huib Miep en Bart Janny en Jan Wim en Marie t Ineke en Simon Jan en Nel Lou en Tanny Joke Neven en nichten Correspondentie adres: Mevr. C. Kluyfhout-Poppe Koudekerkseweg 147 k 58 4335 SN Middelburg Dag lieve Buurman Bedankt voor alles wat u voor ons gedaan en betekend heeft. Ryanne, Rinske, Relise Na 56 jaar maatjes hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze vriend Jan Oosterling Dat doet pijn. Wij wensen Magda en de kinderen veel sterkte toe. Frans en Addy Verpoorten Kinderen en Kleinkinderen 3 Tijdens je leven heb je je naam zonder meer eer aangedaan. Je liefde, warmte en zorgzaamheid kon je aan vele mensen kwijt. Dat gaf jouw leven grote inhoud, daarom is het voor ons nu zo koud. Wij zullen moeten proberen op fijne herinneringen te teren. Intens verdrietig, delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, in het bijzijn van hen die haar dierbaar waren, vredig van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Emelda Debaere "Melda" weduwe van Gustaaf de Reu 18- 12-1929 t 27-02-2008 Oostburg Terneuzen Hulst: Ceciel en Harry de Meyer-de Reu Angelique en Olaf Zelzate (B): Hans en Lucette de Reu-De Witte Terneuzen: Peter de Reu Timo Sas van Gent: Rob en Peggy de Reu-Roegiers Familie Debaere Familie de Reu Sas van Gent, 27 februari 2008 Corr.adres: Zoetevaart 27,4561 GR Hulst De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 3 maart om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. De begrafenis zal aansluitend plaatshebben op de begraafplaats Sint Jans Schorre te Sas van Gent. Ma ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u vrijdag 29 februari om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nf Onverwacht, is van ons heengegaan onze vader, schoonvader en opa Gilles Cornelis Versluis In de leeftijd van 63 jaar. Colijnsplaat: Gilcor Versluis Lisette Versluis-Kopmels Kevin Niels Goes: Miranda Hollestelle-Versluis John Hollestelle Joyce Robin Goes,.28 februari 2008 Correspondentieadres: Albardastraat 24 4463 VZ Goes Onze vader en opa is opgebaard in het Monuta stilte centrum voor Noord-Beveland, Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op maandag 3 maart van 19.30 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed is op dinsdag 4 maart om 13.00 uur in kerkgebouw "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in bovengenoemd kerkgebouw. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor uw hartelijk bewijs van medeleven en deelneming betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootvader Tonis Adriaan Dalebout willen wij u hartelijk dankzeggen. Netty Sjaan en Peter Tony en Mientje Cees Kleinkinderen en achterkleinkinderen Nieuwerkerk, februari 2008 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven tijdens het ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze zus, schoonzus en tante Adriana Johanna Waverijn-Huijbregtse Sjaan - zeggen wij u, ook mede namens wederzijdse familie, hartelijk dank. Uw medeleven is ons tot grote steun. Jan Waverijn Familie Huijbregtse Familie Waverijn Haamstede, februari 2008 m ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 E-mailinfovanderhooftuitvaartzorg.nl www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding l u itva a rtve rzo rgi n g Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36. 4332 BG Middelburg kam.nl - infO@degröoïdekam:nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 64