h.jobse OPEN DAG Colofon Familieberichten wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Onze fijne collega Arend-Jan Bannink is maandag overleden. Wij zullen hem, en zijn humor erg missen. Wim, Hans, Elly, Tanja, Jacqueline, Germana, Helen, Floor, John, Huib, Michael, Regine, Eimert, Rossano, Stephan, Erwin, Ko, Marco, Fred, Jack, Anne Mieke, Maarten, Petra, Carla, Esther, Adrie en Marianne Medewerkers stadsboerderij "Kom us Kieke" Het GORS Wij zijn verdrietig Arend Jan Bannink is na een korte ziekte overleden. Arend Jan was vanaf november 1999 deelnemer op de boerderij. Wilna, Rianne en deelnemers Zorgboerderij Catharina Maria Hof Kamperland Tot onze diepe droefheid is overleden onze geliefde broer en zwager Jacobus Adrianus Blaakman J.T. Blaakman J.J. Blaakman-Wielemaker Vlissingen, 26 februari 2008 zaterdag 1 maart 2008 van 10.00 tot 16.00 uur uitvaartverzorging Bachweg 2 4337 XD Middelburg 011 8-462205 www.hjobse-uitvaart.nl Wij zouden het op prijs stellen u deze dag te ontmoeten. Veilig in Jezus armen Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar met een dankbare herinnering, delen wij u mede dat is overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Johannes Deij sinds 3 januari 2001 weduwnaar van fohanna Bakker in de leeftijd van 87 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van "Zorgcentrum Rustenburg" voorde liefdevolle verzorging. Loenen: Jannie en Koos Sijrier Anita en Wim Meivin, Yasmara en Lars Irma enAlje Tijs, Linde en Niek Jan-Willem en Mariska Bente en Merel Middelburg: Ina en Han Vermaat Ronny en Esther Govert, Karei en Felix André en Mireya Martijn Ellewoutsdijk: Miep Deij en Adrie Vermeulen Michel Mellany Baton Rouge(USA): Sandrina en Robert Jurjevich Johan, Lydia, Timothy en Joshua Middelburg, 28 februari 2008 Correspondentieadres Belfort 53,4336 JK Middelburg. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 4 maart om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in de aula. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen pretoogjes meer. Geen kwajongensstreken meer. Hans We zullen je missen. Jan, Anja, Jeroen en Indra Marcel, folanda en Lilian Bedroefd, maar met mooie herinneringen aan de tijd die we met elkaar hebben doorgebracht, moeten we afscheid nemen van onze dierbare vriend Hans Goedemondt Het is een voorrecht jou gekend te hebben. We zullen je gezelligheid en humor missen. We wensen Anja, Vera en Reinier veel sterkte toe. Rinie en Jolande Dijl Richard en Robin René en Anja Melio Joey en Julia Tot ons grote verdriet is overleden onze collega Hans Goedemondt Als docent installatietechniek was Hans zeer betrokken bij zijn leerlingen, die hij met liefde het vak bijbracht. Wij zijn dankbaar voor de professionele wijze, waarop Hans vorm en inhoud heeft gegeven aan de afdeling installatietechniek. Wij wensen Anja, Vera en Reinier veel sterkte toe. Namens deelnemers, medewerkers en College van Bestuur van het ROC Zeeland Jeroen van den Oord Directeur cluster Techniek Verdrietig zijn wij om het overlijden van Hans Wij wensen Anja, Vera, Reinier en familie kracht toe dit verlies te verwerken. Ria Swen, Kristin Josephine en Vincent Benoit, Michel Aangeslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van Hans Goedemondt de man van Anja Wisse en vader van Vera en Reinier Wij wensen Anja, Vera, Reinier, familie en vrienden veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Piet en Suzan Westveer Marcel, Wietske, Thijs en Joep Westveer Angelique, Jan-Kees, Joost, Bart en Janneke Wisse-Westveer Je blijft altijd in ons hart. Na vele fijne kilometers verdween je plotseling als sneeuw voor de zon. Mijn Jewannesje, onze lieve pappie, onze schoonzoon, broer, zwager en oom Hans Goedemondt Hans werd 51 jaar. Anja, Vera en Reinier Kees en Maatje Wisse-de Vos Marietje de Jonge-Depondt Corrie en Paul Joost t Marlies, Frederique, Simone Bart en Bianca, Koen, Sies, Noud Kees en Agda Ester en Thijs Tessa en Roel Anton en Eljo Lauke en Femke Martje en Quinten Cora t Ad en Joke, Jochem, Jasmijn en Quincy 27 februari 2008 Karmijnstraat 1,4421 LC Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 3 maart om 13:00 uur in de Nederlands Hervormde kerk op het Kerkplein te Kapelle. Aansluitend zal om ongeveer 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. U kunt ook voor Hans condoleren op: www.CondolerenOnline.nl Met verslagenheid en verdriet hebben wij, collega's van het team Werktuigbouwkunde/Metaal- en Installatietechniek van het ROC Zeeland, cluster Techniek, vernomen dat onze collega Hans Goedemondt is overleden. Hans was voor ons de sturende kracht binnen de afdeling Installatietechniek. Zijn kennis en vaardigheden waren van onschatbare waarde voor ons als team. Wij wensen Anja en de kinderen veel sterkte met de verwerking van dit verlies. Rinie Bokelaar, Hans Gaemers, Paul Ronteltap, Harry Bakker, René van Hekken, Ludo van Meer, Marc Rensen, Hugo van Rooijen, Ronald Schroevers, George Snaterse, Ernst Verbaas, Maria van der Vliet, André Voogdt, Gerrit Wittens, Marian Meijer Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Hans Goedemondt Hij werd door ons allen zeer gewaardeerd om zijn manier van lesgeven en zijn grote betrokkenheid bij ons. Deelnemers van de afdeling Installatietechniek van het ROC Zeeland, cluster Techniek Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Hans Goedemondt Hans zal in onze herinnering blijven als een fijne, sociale en collegiale man waarmee het erg fijn was om te mogen samenwerken. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe Bestuur en medewerkers van ROI Zuid-West Nederland Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Hans Goedemondt echtgenoot van onze gewaardeerde collega Anja Wisse. Wij wensen Anja, Vera, Reinier, familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit zware verlies. Directie en medewerkers van PWG Bedrijfsveilige Kleding BV Bout Beroepskleding BV Handelsonderneming Van Walsem BV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30