Zeeland het nog over 'bure Kaatje' OR houdt standpunt 25% korting www.onderdetoren.com w Itégis rapport bevestigt volgens OR dat terecht vertrouwen is opgezegd. Bezoek dé woonwinkel van Middelburg Decorette woonatelier op houten shutters waar anders? www.autoshak.nl Stremmingen voor scheepvaartverkeer Op muzikale reis door Europa met 'Luctor' Coffeeshop Roxy blijft voorlopig nog dicht PZC Vrijdag 29 februari 2008 27 Jan-Willem Antheunisse legt op de website www.eigenhaardstraat.nl de geschiedenis van het Middelburgse straatje in de jaren vijftig vast. „Hoe leefden de mensen, wat waren hun hobby's? Wat voor ziektes kwamen er voor? Wat voor ongemakken?" foto Lex de Meester door Miriam van den Broek VLISSINGEN - De ondernemings raad van de gemeente Vlissingen heeft vorig jaar terecht het vertrou wen in de voormalige gemeentese cretaris /directeur opgezegd na het ontstaan van de crisis rond het Scheldekwartier. Dat concludeert de OR zelf na het bestuderen van het Intégisrapport. Nadat de OR op 30 juli 2007 het vertrouwen opzegde in directeur Dorthe Schipperheijn, besloot de raad pas weer naar buiten te tre den nadat het Intégisrapport was gepresenteerd. Bijna acht maan den moest daarop gewacht wor den en gisteren maakte de OR zijn conclusies bekend. Verrassend zijn ze niet te noemen. „Wij achten ons opzeggen in het vertrouwen in de toenmalige directeur ook in retrospectief gerechtvaardigd", schrijft de OR. „De wijze waarop collega's van hun werkplek zijn ge haald, de wijze waarop zij onder druk gezet zijn akkoord te gaan met buitengewoon verlof, en de periode van drie maanden die daarbij gehanteerd is, achten wij verregaand disproportioneel." De OR zegt verder teleurgesteld te zijn in het rapport. Er kunnen geen specifieke en eenduidige con clusies uit worden getrokken. De raad onderschrijft, net zoals het college heeft gedaan, dat de bedrijf scultuur wel dringend veranderd moet worden. Nieuwe Kerkgang 1 4331 BE Middelburg If, -w - AUTOBEDRIJF 'S HEER ARENDSKERKE Vermetstraat 38 0113-561381 MIDDELBURG - Het scheepvaartver keer krijgt vanaf maandag te ma ken met stremmingen in Middel burg, daar waar een voetgangers brug wordt gebouwd, ten noorden van de huidige Schroebrug. In december is de brug waarschijn lijk klaar. Tot dan is de doorvaart- breedte van de Schroebrug be perkt tot maximaal zeventien me ter. Van 3 maart tot 1 mei en van 15 september tot 1 december zal de Schroebrug voor een paar weken helemaal gestremd zijn. •3 Opslag voor bedrijf en particulier Middelburg 0118-613713 www.city-store.nl ZOUTELANDE - Muziekvereniging Luctor et Emergo uit Zoutelande verzorgt morgen in Zoutelande een muzikale reis door Europa. De slagwerkgroep en de fanfare van de muziekvereniging geven een impressie van de landen waar de Oriënt Express door rijdt op zijn route. De tocht begint in Pa rijs, met aansluiting vanuit Enge land, en eindigt in Istanbul. De avond wordt gehouden in de gymzaal aan de Westkapelseweg in Zoutelande en begint om 19.30 MIDDELBURG - Coffeeshop Roxy aan de Zandstraat in Middelburg mag niet open. Dat heeft de recht bank in Middelburg gisteren be slist. De coffeeshop had een kort geding aangespannen om de zaak weer open te krijgen, zolang het beroep tegen het besluit om de shop te sluiten nog in behandeling is. Roxy werd op last van de burge meester gesloten, omdat er per klant teveel drugs verkocht werd. Aangezien het de vierde overtre ding binnen drie jaar was, moet de shop defmief sluiten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 29