Familieberichten éO Colofon Familieberichten 28 I Donderdag 28 februari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mai! pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.ni tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.ni Meer informatie op www.pzc.nl 1958 -28 februari- 2008 Vandaag gedenken onze geliefde ouders en grootouders Marinus Nijsse en Pieternella Nijsse-de Visser dat ze 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. We wensen hen in alle opzichten Gods nabijheid toe. Ronny Jolanda en Mart Jonella, Annemarie Elma en Joan Petra en Gerrit Harm en Margareth Meta en Wim Christian, Neline, Lydia, Reinier, Wilmer Corina en Nico Julian, Lieneke, Maurice, Babette Rico Ambachtsstraat 72,4431 BG 's-Gravenpolder "De Heer is mijn herder" Na een liefdevolle verzorging is, in zijn vertrouwde omgeving, rustig ingeslapen mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootopa Jacobus Adrianus Blaakman ~Ko~ echtgenoot van Maatje Blaakman-de Vos in de leeftijd van 85 jaar. Vlissingen: M. Blaakman-de Vos Joke Pleijte-Blaakman t Kees Pleijte Magda en Victor Jaco en Jacquelien, Niels Johan Blaakman Mary Blaakman-Lievense Rudy en Centine, Luna Marcel Els Bimmel-Blaakman Kees Bimmel Esther en Frits Judith en Bas Koudekerke: Tonnie Blaakman Nelleke Blaakman-Tevel Lindy en Robbie Vianne 26 februari 2008 Vredehoflaan 524,4382 CJ Vlissingen. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van zorgcentrum Ter Reedevoor alle zorg en aandacht die hij heeft mogen ontvangen. Mijn man is opgebaard in uitvaartcentrum Overtoom Groen,Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Er is gelegenheid om daar op zaterdag 1 maart van 10.15 tot 10.45 uur afscheid te nemen. De afscheidsdienst zal aansluitend om 11.00 uur worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Noorder begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Wilt u indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Opa Kees (De grote vader) Je opa blijft je opa zo eigen en vertrouwd Je wilt hem niet graag missen omdat je van hem houdt Maar eens dan komt de dag dat je hem moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Opa we zullen je missen Dian en Alwin, Kirsten Kees en Jeannet, Iris Angelique en Ronald, Daimy en Migel Ilonka en Levien, Joey en Neil Francois en Diana Daniëlle en Niels 'Mijn tijden zijn in uw hand' Psalm 31 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader Cornells de Jonge na een huwelijk van bijna 70 jaar met Helena Hamelink op de gezegende leeftijd van 92 jaar. Zaamslag: H. de Jonge-Hamelink Axel: Suzan en Harry Dian en Alwin - Kirsten Kees en Jeannet - Iris Axel: Jozien en Fré Angelique en Ronald - Daimy, Migel Ilonka en Levien - Joey, Neil Axel: Piet en Inge Franqois en Diana Daniëlle en Niels 26 februari 2008 Molenstraat 3kamer 217 4543 CN Zaamslag De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zater dag 1 maart om 10.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Onze dank gaat uit naar de huisartsen Penne en de Keyser, personeel van De Molenhofen Stichting Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij ontbreken van kracht, zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar vol bewondering voor de wijze waarop zij haar steeds achter uitgaande gezondheid heeft weten te dragen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Neeltje Hamelink weduwe van Leendert de Putter in de leeftijd van 98 jaar. Terneuzen: T.Snoek-de Putter G.Snoek Ingrid en Dennis Jordi en Edris Shelly en Guido Een bijzonder woord van dank aan de Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen, 26 februari 2008 Correspondentieadres: Zuidlandstraat 82 4532 CL Terneuzen De rouwdienst vindt plaats op maandag 3 maart om 13.30 uur in verenigingsgebouw De Rank, Zaagstraat te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats in Zaamslag. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in De Rank. Tot onze diepe droefheid is onverwacht overleden onze zwager Max Heijnsdijk Max we zullen je missen. Willemstad: H. Heijstek (in herinnering) J. Heijstek-Walrave Kloetinge: J. de Jonge-Heijstek M.M. de Jonge s'-Heerhendrikskinderen: M.P. Wisse-Heijstek M.J. Wisse Kloetinge, 27 februari 2008 sd Dag lieve opa Keesje Waar ben je nou Ben je nu een sterretje of toch een engeltje We zullen je nooit vergeten Dag lieve opa Keesje We missen je zo Daimy en Migel Elke herinnering is een kostbaar geschenk. Vol dankbaarheid vooralle goede zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen geven wij u kennis dat, toch nog onverwachts, is overleden mijn lieve man en mijn zeer zorgzame vader Jan Milodowski Polen, 2 januari 1920 Vlissingen, 27februari 2008 Ti n ie Milodowski-Kremer Wladek Paul Krugerstraat 260,4381 WP Vlissingen Jan is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg' aan de Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op maandag 3 maart om 13:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bloemen. Als ik ga, moet je niet huilen want écht weg ben ik eigenlijk niet Mijn lichaam is nu duizend dingen denk daaraan in je verdriet Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Maria Apolonia Morcus-Smits weduwe van Josephus Morcus Zij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Kemzeke: Carla en René Suy-Morcus Peter en Kim Filip en Mia, Xandery Koewacht: Jo en Willij Morcus-van Prooijen Marcel Hulst: Marina en Ronald t Peeters-Morcus Angelo en Esther, Kyle, Caitlin Cindy en Mario, Colin, Esmée Hulst: Ludo en Marlou Morcus-Weemaes Bianca en Ryan Deborah Martine 27 februari 2008 Truffinoweg 2,4561 NT Hulst Correspondentieadres: Leeghwaterstr 17,4561 MC Hulst U kunt afscheid nemen van onze moeder in de familie kamer van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 29 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 1 maart om 14.00 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffino weg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraaf plaats te Koewacht. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schrifte lijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van Jan Oosterling de man van onze diaken Magda Oosterling-de Baare In Jan verliezen we een gewaardeerd en trouw gemeentelid. We leven mee met Magda, Paul en Karin, Ernest en Hélen en wensen hen kracht toe, en mensen die hen steunen en omringen met troost. Kerkenraad Hervormde gemeente te Groede en Protestantse gemeente te Schoondijke-Waterlandkerkje O Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 38