Familieberichten muuf 30 I Donderdag 28 februari 2008 PZC ZV Voor ons is toch nog onverwacht overleden onze altijd meelevende buurvrouw en vriendin Bets de Poorte Adrie, Lenny en Evert Tonny Martine en Maria-Rebecca Gerda en Rinus Jannie Liefste Opa We gaan je nu erg veel missen maar we denken aan de leuke tijden Je blijft voor altijd in mijn hart. Liefs Tessie Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze Ome Jan Wondergem Louis en Mieke Wondergem Nelleke en Henk Hoendervanger-Meijers Ria en Norbert Meyrer-Meijers Els en Frank Wiemans-Meijers Achterneven en nichten Gezang 446 Na jarenlange vriendschap is toch nog plotseling overleden Bets de Poorte Francien en Rinus Dekker Kinderen 'want de mens gaat naar zijn eeuwig huis Prediker 12: 5 Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa, opa en over-opa. Ondanks zijn ernstige ziekte bleef hij ons tot het laatst omringen met zijn zorg en aandacht. We zijn dankbaar voor al de liefde die hij ons schonk. Cornells Salomon de Putter - Cees Hij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Zaamslag J.N. de Putter-Matthijsse Baarland Levien en Matty Jessica en Willem - jasper Siegrid en Mark - Hanne, Ingmar Tijs en Suzanne Terneuzen Thijs en Ada Dennis Amanda Zaamslag Anco en Sonja Tessie Jaimy 27 februari 2008 Val 13 4543 PB Zaamslag De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 3 maart om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Terneuzensestraat 32 te Zaamslag Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Lieve Opa Ik zal je vele grapjes missen ik denk altijd aan je ik zal je missen lieve opa. Liefs Jaimy Toch nog onverwachts bereikte ons het bericht van het overlijden van Cees de Putter Hij was voor onze bedrijven altijd een steun en toeverlaat tot de laatste dag vol belangstelling. Wij zullen zijn steun en warme belangstelling erg missen Namens alle medewerkers en Directie van; Putter Vastgoed BV - Hypotheekhuis Zeeland - Koopcoach Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van J.A. Waasdorp Jack was oud-secretaris en erelid van onze vereniging. Hij was vele jaren het boegbeeld van onze gymnastiekafdeling. We zullen hem missen. Bestuur, leiding en leden SV Duiveland Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax:0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Adriana Wolferina van der Have-Speelman betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: Familie Speelman Burgh, februari 2008 Dankwoord familie Lin Door de overweldigende belangstelling die ons ten deel is gevallen, is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor zijn of haar steun in deze voor ons donkere tijd. Daarom doen wij het op deze manier. "Op kerstavond is ons leven voorgoed veranderd. Alles wat we hadden is ons afgenomen door de verschrikkelijke brand die woedde in ons boven het restaurant gelegen woonhuis. Onze vier prachtige dochters Paulien (8), Melissa (7), Michelle (3) en Winnie (1) zijn tot ons grote verdriet omgekomen. Een feit waar we mee moeten leren leven. In deze donkere tijd heeft het ons veel goed gedaan te mo gen ervaren dat zoveel mensen met ons meeleven en ons willen steunen. Zowel met warme woorden als in praktische en financiële zin. Graag willen we onze dankbaarheid uitspreken richting de vele mensen en organisaties in Arnemuiden en ver daarbuiten die ons op welke wijze dan ook hebben gesteund." Wan-Bin Lin en Ngoc PhungLin-Trinh

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32