Familieberichten 32 I Woensdag 27 februari 2008 PZC De Heere is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 25 Diepbedroefd geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekbed, door de HEERE van ons is weggenomen onze innig geliefde broer, zwager en oom Andries Verhage in de leeftijd van 71 jaar. Middelburg: P. Villee-Verhage t J.C. Villee f Bilthoven: J.C. Hup-Verhage D. Hup t J. Verhage t M. Verhage-Nieuwelink Middelburg: J. Linnebank-Verhage D. Linnebank t J. Verhage A. Verhage-Kwekkeboom P.J. de Munck-Verhage C. de Munck Neven en nichten Onze dank gaat uit naar medewerkers en vrijwilligers van De Agaat"voor de liefdevolle verzorging. "De Agaat" Middelburg, 25 februari 2008 Correspondentieadres: Familie P.J. de Munck-Verhage De Ruijterstraat 1,4335 GH Middelburg De rouwdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. vrijdag 29 februari om 14.45 uur in de "Zuiderkerk", Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 16.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er-gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ont vangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met goede herinneringen aan een gewaardeerd mens nemen wij afscheid van Andries Verhage Wij wensen nabestaanden en familie veel sterkte met dit verlies. Namens Philadelphia Zorg Zeeland Peter Kemp regiomanager "Laat mij van Uw grote kudde toch een klein schaapje zijn We zijn verdrietig omdat onze lieve Andries overleden is. We zullen hem heel erg missen en nooit vergeten. Micky, Rina, Piet, Janny en Jan Marth, Jopie, Tonnie en Joop Margo, John, Jolande, Martin, Marco en Theo en alle medewerkers van de locatie "De Agaat" Middelburg, 25 februari 2008 Diep geschokt zijn wij door het overlijden van de vader van onze schoondochter Kim John Witvliet Wij wensen Madeleine, Sharon, Kim en Mark heel veel sterkte toe. Ad en Janneke Lineke en Jaap Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurvrouw D. Verheij-Verheij Wij wensen de buurman en familie veel sterkte toe. Familie de Koeijer, Lokerse, Louws en Neeskens Bedroefd geven wij u kermis van het overlijden van onze zwager en oom J. Wondergem weduwnaar van A.G. Schonis Middelburg: Familie Schonis Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend Nimmer klagend, altijd stil dragend Moedig ging je door, steeds weer Tot op het laatste moment, het wilde niet meer... Tot op het laatste moment betrokken bij alles wat hem dierbaar was, is toch nog vrij onverwachts overleden onze lieve vader en opa Janis Wondergem weduwnaar van Anthonetta Geertruida Schonis Middelburg Vlissingen 3 december 1920 26 februari 2008 Schoondijke: Louis en Carma Wondergem Schiedam: Michiel en Marlien Utrecht: Maurits en Jaimy Eindhoven: Roderick Correspondentieadres: Vincent van Goghstraat 3,4507 CA Schoondijke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 28 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 29 februari om 09.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. wa Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u dank zeggen voor de overweldigende belangstelling en deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn echtgenote, moeder, schoonmoeder en oma Marie-Louise Musson-Wijffels Wies Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost dat ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te benaderen betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. C.J.Musson Kinderen en kleinkinderen Oostburg, februari 2008 Omdat het voor ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank voor uw belangstelling, kaarten en medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en over grootvader Cornelis Tramper ~Kees~ Benzinestation Langeville Mevr. A.E. Tramper-Filius Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, februari 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58