Familieberichten t tÜSë 26 I Woensdag 27 februari 2008 PZC Lieve Pa De pijn die wordt ooit minder Het doet wat minder zeer Het missen wordt nooit minder Maar steeds een beetje meer. Ernest Paul "Zelfs de sterkste bomen worden geveld Erg verdrietig maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, hebben wij totaal onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en zwager Johannes Izaak Oosterling fan echtgenoot van Magdalena Catholina de Baare Groede, 1 augustus 1947 Terneuzen, 25 februari 2008 Groede: Magda Oosterling-de Baare Groede: Paul en Karin Freya Oostburg: Ernest en Hélen Alphen a/d Rijn: Piet de Baare Voorstraat 45 4503 BH Groede Jan is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 27 februari van 20.00 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op zaterdag 1 maart om 10.00 uur in de Lutherse Kerk, Molenstraat 28 te Groede. Na de kerkdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk waarna de familie en naaste vrienden Jan begeleiden naar het crematorium in Terneuzen waar we afscheid nemen. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een ernstige ziekte is overleden onze oud-collega Marie-José Klijntunte-van der Vorst Marie-José was werkzaam op de afdeling NT2 en naast een gewaardeerd collega zeer geliefd bij haar cursisten. We wensen Cor en de kinderen veel sterkte bij het verwer ken van dit verlies. Namens alle medewerkers van ROC Westerschelde je collega's van de afdeling NT2 Al hield je nog zo veel van het leven, je had het niet in eigen hand. Ongevraagd moest je het verlaten en wij staan machteloos aan de kant Niet onverwacht bereikte ons het ontstellende bericht van het overlijden van Marie-José Klijntunte-van der Vorst Wij denken met veel respect aan haar betrokkenheid, haar inzet voor onze stichting en de wijze waarop zij met haat- ziekte is omgegaan. Wij wensen haar man Cor, kinderen en verdere familie leden veel sterkte toe in de komende tijd. Bestuur Stichting Cultureel Aardenburg Jan I. Pleijte (voorzitter) Lenie du Bois-Nuis (secretaris) Gelieve te lezen in de advertentie van Paulina Marina Mosterdijk echtgenote van Willem Musters De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats vinden op donderdag 28 februari om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. "Onze Jan, onze vrijbuiter." Met grote verslagenheid en zeer bedroefd, geven wij kennis van het onverwachte overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jan Oosterling Groede: Riet en Red Lücken-Oosterling Merlijn Breskens: Wim en Anneke Oosterling-Hubregtsen Alexander en Linda, Fenne Christian en Carla, Jasper Martine en Jordi Goes: Sjaak en Ria Oosterling-Buijze Jeroen Esther Wouter en Marije Middelburg: Gerard en Ilse Oosterling-Zonneheld Martijn Suzanne en Fokke Lennert en Maartje Oostburg: Tineke en Gert Zonneheld-Oosterling Thomas Oostburg: Anita en Gerard de Kok-Oosterling Denise Joris Aardenburg: Evelien Oosterling Melanie en Pieter Anne Lisa Aardenburg: Erik Stoel Groede, 25 februari 2008 Een stoel blijft leeg, een stem blijft zwijgen, maar in het hart zullen de herinneringen voor altijd blijven. Met ongeloof en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend Jan Oosterling Wij wensen Magda, Paul Karin en Freya, Ernest en Hélen en verdere familie veel sterkte toe voor de tijd die komen zal. Rini en Diana Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze (oud) collega Sico Schout Sico heeft met veel toewijding en betrokkenheid ruim 20 jaar bij TNT Post BV te Vlissingen gewerkt. Wij herinneren hem als een gewaardeerde en goede collega die altijd bereid was anderen te helpen. Wij wensen Trudy, kinderen, familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Collega's TNT Post Vlissingen Anton Swennen, VBG manager Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Sico Schout Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens bestuur en leden van MSV "De Uitlaat" te Vlissingen Met ontsteltenis vernamen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde mede Rode Kruiser Sico Schout Wij zullen zijn enorme inzet, humor en betrokkenheid nooit vergeten. Wij wensen zijn vrouw Trudy en dochters Daphne en Natasja veel sterkte met het verwerken van dit verdriet. Namens het Rode Kruis afdeling Vlissingen Voorzitter: Patrick Dang Coördinatoren hulpverlening: Eduard Vroomen en Marianne Scheepers De Heer is mijn herder Na een kortstondig ziekbed is toch nog onverwacht overleden onze schoonzus, tante en oud-tante Elisabeth Catharina de Poorte 22 november 1929 126 februari 2008 Uit aller naam P.L. de Poorte Zandput 11 4353 BA Serooskerke De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden vrijdag 29 februari om 1 i .00 uur in de Petruskerk, Ds. Van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats te Serooskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bloemen Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze zus, schoonzus en tante A tty Stokx- Verb art weduwe van Piet Stokx 21 januari 1939 - 25 februari 2008 Familie Verbart Familie Stokx Correspondentieadres Van Schengestraat 19,4451 AR Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 29 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in het mortua rium naast de kerk. Na de begrafenis is er in het dienstgebouw van de Dorps kerk gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 36