Familieberichten Colofon Familieberichten i Marcus Leendert Heijnsdijk Rust zacht, dag lieve opa 24 I Woensdag 27 februari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiiebenchten@weqenemieuwsmedia.ni tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Op 23 februari 2008 is Maaike geboren Angelique, Jan Peter en Gijs Duvekot Sportlaan 26 4332 TM Middelburg Aannemersbedrijf Duvekot Vrouwenpolder Eenvoud sierde hem Op 20 februari is onze hulpvaardige vriend Cees Adriaanse overleden. Wij zullen zijn vriendschap missen. De Heer en Mevrouw P.A. Bouwense Diep geschokt en bedroefd zijn wij na het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Caspar Ammerlaan huisarts te Yerseke We zullen zijn inzet, betrokkenheid en humor erg missen. Met dit haast niet te bevatten verlies wensen we Liseiore en Luuk veel sterkte. Voor een ieder ligt er een condoleanceregister in de praktijk. Huisartsenpraktijk Yerseke Zeeburg 1,4401 DA Yerseke Hans en Suzette Kok, Cas en Saskia Mak, Jochem, Anneke, Anne, Astrid, Heidi, Hilde, Kaschenka, Lydia, Mariëlle, Miranda, Anja, Mattie en Marianne Met grote verslagenheid namen wij kennis van het geheel onverwachte overlijden van onze collega Caspar Ammerlaan Met grote waardering denken we terug aan zijn collegiali teit, liefde voor het vak en zijn inzet voor de nascholingen voor de huisartsen en de doktersassistentes. Ons oprechte medeleven gaat uit naar Liseiore en Luuk. Bestuur en leden van de Huisartsenvereniging de Bevelanden Plotseling is overleden Caspar Ammerlaan huisarts te Yerseke werkzaam op de huisartsenpost te Goes. Geschokt en verbijsterd hebben wij van zijn overlijden kennisgenomen. De medewerkers van de huisartsenpost verliezen in hem een fijne collega. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie, artsen en personeel Stichting Huisartsendienstenstructuur Zeeland Met verdriet hebben wij vernomen dat Caspar Ammerlaan huisarts te Yerseke is overleden. Wij herinneren hem als een jonge, enthousiaste en gedreven huisarts. Zijn, zo eigen, persoonlijke inzet voor patiënten en huis artsen in opleiding zal nooit meer geëvenaard worden. Wij wensen zijn familie en naaste collega's veel sterkte. Bestuur Huisartsen Kring Zeeland Regioburo Zuid West Nederland Wij zijn geschokt door het overlijden van Caspar Ammerlaan Bestuur Deskundigheidsbevordering Praktijkassistenten Zeeland Na een zorgzaam leven en een liefdevolle verzorging is in "De Blide" overleden, onze lieve altijd zorgende moeder, groot en overgrootmoeder Elisabeth Paulina de Bakker sinds 23 juni 1966 weduwe van josephus Petrus Arens Hontenisse 1 juli 1915 Terneuzen f 25 februari 2008 Ko Arens -in liefdevolle herïnnering- Julia Arens-Looy Mimy Andriessen-Arens Karei Andriessen Benny Arens Lien Arens-Zandee lenny Zandee-Arens )o Zandee André Arens Truus Arens-Bakker Paul Arens Wies Arens-Baart -in liefdevolle herinnering- Klein en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Kromwegensingel 9 4388 HJ Oost-Souburg Gelegenheid tot afscheidnemen op zaterdag 1 maart van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder" Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal om 14.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het crema torium. Wij zijn ontroerd door het overlijden van onze lieve tante Nel Marlies en Jan Johnny, Miranda Peter en Jacqueline Nicole Marjon en Eric Jacko, Tara, Mila Anita en Wim Anniek, Davey(t), Jan Willem Diana en Martin Ilsanne, Rowan, Milan Astrid Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij ons gegeven heeft berichten wij u dat van ons is heengegaan onze lieve schoonzus en tante Tony Delmotte-Verburg 3-10-1946 24-02-2008 Middelburg: Astrid en Piet Gilde Rinaldo en Mascha - Melanie Danny en Michelle be Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest Tot onze diepe droefheid is geheel onverwacht van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve pa en opa 7 december 1929 126 februari 2008 78 jaar Wemeldinge: G.P. Heijnsdijk-Heijstek Wemeldinge: Dan Heijnsdijk Goes: Carla en Ad Nieuwdorp-Heijnsdijk Schore: Jolanda en Peter Feleus-Heijnsdijk Stephanie Kevin Siuisplateau 36,4424 BK Wemeldinge Er is gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 28 februari van 19.00 - 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede late Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 1 maart om 11.00 uur in dorpscentrum "De Wemel", Dorps plein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Wemel". voor altijd in onze gedachten. Veel liefs, Stephanie Kevin Ada Hillebrand is meer dan 20 jaar lid geweest van de Vrouwen NP Advies Commissie voor de Woningbouw in Soes. Wij zullen haar deskundigheid en haar vriendschap missen. VAC Soes PAB Zeeland Niet geheel onverwacht is overleden mijn vriend, broer, zwager en onze oom Bas Hoogesteger in de leeftijd van 66 jaar. Ineke Hanskamp Joop en Ida Hoogesteger Marjolein en Frank Vlissingen, 22 februari 2008 Correspondentieadres: G.C. Hanskamp De Boisotstraat 45 4371 BLKoudekerke De overledene is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 29 februari om 15.00 uur in crematorium Middelburg, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Geen bloemen Vandaag ontvingen wij voor ons onverwacht, het bericht van overlijden van onze penningmeester van de Dorps vereniging Koudekerke Bas Hoogesteger Wij verliezen in Bas een gewaardeerd medebestuurslid en penningmeester, die zijn taak gedurende vele jaren op accurate wijze heeft verricht. Wij zijn hem daarvoor dankbaar en zullen zijn bijdrage en aanwezigheid in het bestuur missen. Namens het bestuur van de Dorpsvereniging Koudekerke Bernhard van Vliet, voorzitter Leny Berg, secretaris Koudekerke, 25 februari 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26