z-wear milieberichten iiy, textieldruk groothandel OVERTOOM-GROEN 28 Dinsdag 26 februari 2008 PZC wa Achter je ligt een leven van werk en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw eigen gezicht. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat we zullen zijn, maar afstand nemen doet ons zo 'n pijn. Tot onze grote ontsteltenis en droefheid is, voor ons veel te vroeg, geheel onverwacht overleden mijn innig geliefde man en onze onvergetelijke vader Simon Jacobus Schout Sico 4 16 januari 1957 t 24 februari 2008 De Heer is mijn herder. Oost-Souburg: Trudy Schout-O verweel Nieuwegein: Natasja en Erik Jan Vlissingen: Daphne i]l Nero 4388 ND Oost-Souburg F. Leenhoutsstraat 26 Er is gelegenheid om van Sico afscheid te nemen woensdag 27 februari van 19.00 tot 19.30 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 28 februari om 13.00 uur in kerkgebouw "de Open Haven" Oranje plein te Oost-Souburg. De dienst zal geleid worden door Ds. L.A. Woltering. Hieraan voorafgaand kunt u nog afscheid nemen van 12.00 tot 12.30 uur in gebouw "de Ark", naast voornoemde kerk. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.15 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Sico hield van bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve ome Sico Je was voor ons een oom uit duizenden. We zullen je nooit vergeten met al je grappen en humor! Tante Trudy, Natasja, Erik Jan, Daphne, wij wensen jullie heel veel sterkte met dit grote verlies. Raymond en An Jeffry en Esther Esmee, Chyanna Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vrijwilliger Sico Schout Sico heeft zich vele jaren ingezet voor het vrijwilligerswerk van het Rode Kruis en in het bijzonder voor de Eerste Hulpdiensten bij evenementen. Daarvoor zijn we hem zeer erkentelijk. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en vrijwilligers van de afdeling Oost- en West-Souburg/Ritthem van het Nederlandse Rode Kruis Moeder zijn is alles geven, zorg en lijden, liefde en leven, moeder zijn is alles derven, alles.en in vrede sterven. Na een ziekte die haar zelfstandigheid in toenemende mate ondermijnde en waarin haar gezondheid langzaam minder werd, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, mijn schoonmoeder en onze oma Cornelia Leuntje Johanna van de Velde-Dekker - Corry - echtgenote van Marinus Mattheus van de Velde Kattendijke, 29 mei 1936 t Goes, 23 februari 2008 Goes: MMvan de Velde Kapelle: Max Frederique Bernice Terneuzen: Cora en Addy Nassaulaan 94,4461 SX Goes De herdenkingsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 28 februari om 10.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van 9.30 tot 9.50 uur. Aansluitend aan de dienst zal om pim. 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd rouwcentrum. "Als een licht op mijn pad zijt Gij mij voorgegaan, o Heer" Psalm 119, vers 105 Na een lange moeizame weg is heden in de vrede van Christus, gesterkt door het Sacrament van de zieken, overleden onze beminde medezuster, onze zus, schoonzus en tante Zuster Petri Clazina Pieternella Vermue Franciscanes van Aerdenhout Geboren 17 juni 1927 te Kloetinge Zij was 52 jaar lid van onze Congregatie. Namens familie en medezusters: Zr. Mechtild Betjes, prov.overste 23 februari 2008 2111 HJ Aerdenhout, Boekenroodeweg 9. Correspondentieadres: Mevrouw A.P. de Winter-Vermue Van de Spiegelstraat 7a 4461 LJ Goes We gedenken zuster Petri in het gezamenlijk rozenkransgebed 's avonds om 18.30 uur in de kapel van Klooster 'Alverna', Boekenroodeweg 9 te Aerdenhout (ingang Zonnebloemlaan). Woensdagavond 27 februari a.s. wordt om 18.45 uur de Vespers van de overledenen gebeden, waarna gelegenheid is om afscheid te nemen. De Uitvaart is op donderdag 28 februari om 14.00 uur in de kapel van Klooster 'Alverna' te Aerdenhout. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het Kloosterkerkhof aldaar. Ons bereikte het droeve bericht dat de heer J.A. Waasdorp op 22 februari is overleden. De heer Waasdorp was van 1953 tot 1961 werkzaam voor de toenmalige gemeente Oosterland. Vanaf 1961 tot aan zijn pensionering in 1993 was Jack Waasdorp onder andere als kassier en ambtenaar Burger lijke stand werkzaam voor de gemeente Duiveland. Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Zierikzee, 25 februari 2008 Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen- Duiveland, M.K. van den Heuvel, J.J.P.M. Asselbergs, secretaris burgemeester Heere, Gij weet het Verbijsterd zijn we door het plotselinge heengaan van onze altijd behulpzame, lieve zoon en broer, zwager en oom Simon Jacobus Schout Sico Vlissingen Vlissingen 16 januari 1957 24 februari 2008 Oost-Souburg: Pa en Ma Schout Oostkapelle: Corry en Han Lewedorp: Jaap en Tonny Wemeldinge: Anneke en Karei Vlissingen: Jozienen John Heerhugowaard: Greet en Ernst Wolphaartsdijk: Marijke en Rens Neven en nichten Zwaar valt ons dit verlies Geheel onverwachts is uit onze familiekring weg gevallen onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Sico Schout M. Overweel-den Engelsman Riny en Paul Lydia en Roland Dominique en Sophie Remco en Barbara Hans en Sylvia Perushca en Raoul Rosie en joan Kathinka en Stephan Esther Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde collega Sico Schout Wij zullen zijn vakmanschap en collegialiteit erg missen. Wij wensen Trudy.kinderen, familie en vrienden alle sterkte toe om dit onvoorstelbare verlies te helpen dragen. Goes, 25 februari 2008 Collega's TNT Postpakketservice Goes en Terneuzen Alexander van Keulen,vestigingsmanager Heden overleed mijn lieve zus, onze schoonzuster en tante Cornelia Leuntje Johanna van de Velde-Dekker PietfenBep RinusenSanny Lianne en Jos Kees en Deborah Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van J.A. Waasdorp Jack was oud-secretaris en erelid van onze vereniging. Hij was vele jaren het boegbeeld van onze gymnastiekafdeling. We zullen hem missen. Bestuur, leiding en leden SV Toen ik de mensen leerde kennen, kreeg ik de dieren lief. t Na een leven waarin tegenslagen en verdriet hem niet bespaard zijn gebleven geven wij kennis dat, na een lange lijdensweg, is overleden mijn man en onze opa Gerrit van der Velden *12 april 1932 - t 24 februari 2008 Took van der Velden-van der Goes Roofvogelstraat 27,4451 CP Heinkenszand De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 29 februari om 14:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. --«ES 5SS, S3 - n/<iry s ibu É.ila JlaUiMiiJ In liefdevolle herinnering 26-02-1996 26-02-2008 Han van der Hooft Zoveel tijd verstreken, zoveel gebeurd, Herinneringen die niet verbleken, maar juist zijn gekleurd, Verlies en nieuw leven liggen zo dicht bij elkaar, Zoveel tijd verstreken, was je er nog maar... Barry, Helen en Rubin Nicole Im /TAATU IEMAND WAT "RkÜkLkN/ Of BEIT U ONS ZEIF? pak de telefoon en neem de kortste weg van idee naareindprodukt! het idee levert uuit uw hoofd, vanaf bierviltje, floppy of cd, de rest verzorgen wij, eventueel binnen 5 dagemvan tas tot jas, bedrukt of niet,l keer of 10.000 keer! HARINGVLIETPLEIN 7 ZIERIKZEE tel.: QUI - 450026 fax 0111 - 450031 Lieve Atty De liefde die ik van jou heb mogen ontvangen heb ik zelden van anderen mogen krijgen. José, Johan, Stef, Tim, Ellis en Joey Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56