Familieberichten 26 I Dinsdag 26 februari 2008 PZC wa Na een kortstondige ziekte is op 23 februari 2008 overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Anneke Herwig-Zweers Antje Alberta Anneke is 77 jaar geworden. Kruiningen; Cor Herwig Hellevoetsluis; Carla van Oers-Herwig Cor van Oers t Daniël Kim en Alex, Stef en Linn Brecht (B); Peter en Cato Herwig Dave en Melanie, Dylano Jeff en Ellen Liza en Shabira, Chelsea Edith en Jaquelien Schiedam; Anita Versluis-Herwig t Joep Versluis, Andy Hellevoetsluis; Marijke en Wim van Ekris Danny, William en Kelly, Joey-en Deborah 23 februari 2008 Hugo de Grootstraat 17 4416 ED Kruiningen Geen bezoek aan huis. Anneke is opgebaard in het rouwcentrum, Maalstede la te Kapelle. Er is daar gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag, 28 februari van 12.30 tot 13.00 uur. Aansluitend begeleiden wij Anneke naar het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg waar om 14.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Na een ongelijke strijd is onze zwager Kees Gillissen weggenomen. Wij wensen Addie, kinderen en kleinkinderen met dit verlies veel sterkte toe. Terneuzen fam. Loof-van Hoeve fam. v.d. Welle-van Hoeve fam. van Baai-van Hoeve fam. Ruytenburg-van Hoeve En altijd is het zo geweest, dat de liefde haar eigen diepte niet kent, dan op het uur der scheiding. Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze onvergetelijke vader en opa Kees Gillissen echtgenoot van Addie van Hoeve 15 oktober 1929 t 23 februari 2008 Middelburg Middelburg Met al zijn liefde en kracht heeft hij gevochten om bij ons te blijven. Maar deze strijd was niet te winnen. A.C. Gillissen - van Hoeve Miriam en Willem Slaakweg - Gillissen Marioes en Adriaan Matthijs en Dewy Linda Lilian Gillissen en Margo Damen J.W. Thibautstraat 5 4336 EA Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 28 februari om 11.00 uur in net uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaart centrum. De begrafenis vindt plaats in besloten kring. De spil van ons gezin is weggevallen. Wij zetten het nu voort. Na een oneerlijke strijd, maar moedig gedragen lijden, is tot onze diepe droefheid toch nog onverwacht van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Paulina Marina Mosterdijk echtgenote van Willem Musters Sliedrecht, 28 juni 1938 t Vlissingen, 24 februari 2008 Willem Musters Ad Musters en Gusta Mullenberg Ricardo Eef en Siska Musters-Hendriks Denise, Don Papegaaienburg 19,4386 DA Vlissingen Alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 27 februari van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats vinden op donderdag 28 februari om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wilt u indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Dankbaar wat hij voor ons heeft betekent is toch nog plotseling overleden, de heer J.A.Kurz Zijn rust en vakmanschap zal ons altijd in herinnering blijven. Marcel en Mona van den Broeke Naomi Rachel Ruben Toen antwoordde de Here Ik ben het die er zal zijn. Exodus 3 vers 14A Wij hebben op 24 februari 2008 afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Adriana Hillebrand Ada Ze is 67 jaar geworden. Inge de Buck en Hans Boudestein Geeske, Marte, Lysken Diederickde Buck Boudewijn de Buck en Désirée Goudzwaard Sarah, Lydia, Jelte Correspondentieadres; Keplerfaan78,3204 BJ Spijkenisse De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op donderdag 28 februari om 11.45 uur in de Oosterkerk, ingang via de J.D. van Mellestraat te Goes. Aansluitend zal om plm. 13.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraaf plaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum 'De BevelandenGeldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. Indien u geen rouwbrief ontvangen heeft, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd delen wij u verdrietig mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn zuster en onze tante Frederika Johanna Hannewijk 's-Heer Arendskerke, Terneuzen, 7 juli 1920 24 februari 2008 Sas van Gent: J.L. Berrevoets-Hannewijk t J.A. Berrevoets IJzendijke: Eddie de Smit Anda de Smit-Berrevoets Karin en Daniël Herman Burg. Hoefnagelsstraat 23 4551 HE Sas van Gent Correspondentieadres: Laurijnstraat 9 4515 EE IJzendijke De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 29 februari om 10.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wat is het leven een tocht naar het graf. Wat heden bloeit, valt morgen af.... In grote liefde en dankbaarheid hebben wij vredig afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en omama Levina van der Schelde-de Graaf gehuwd geweest met Cornelis Bastiaan van der Schelde 1999 in de leeftijd van 86 jaar. Nieuwerkerk, C.W. Verboom-van der Schelde - in liefdevolle herinnering G.D. Verboom Zierikzee, f. Priemus-van der Schelde C. Ph. Priemus Zierikzee, C.P. den Haan-van der Schelde J. den Haan - in liefdevolle herinnering Frankenbach (Duitsland), J.A. van der Schelde B. van der Schelde-Windolf Oosterland, P.C. Uil-van der Schelde J. Uil kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, 24 februari 2008 De Kanterlaan 26 Correspondentieadres: Moggestraat 14 4301 LG Zierikzee De herdenkingsdienst zal gehouden worden donderdag 28 februari in de Ger. kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 12.45tot 13.25 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. "Haar hart heeft voor ons geklopt haar handen hebben voor ons gewerkt Dankbaar zijn wij voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen. Verdrietig geven wij u kennis dat onze lieve moeder, oma en over-oma van ons is heengegaan. Leuntje Riemens-van Oosten weduwe van Matthijs Riemens Borssele f 's-Heer Arendskerke 10 mei 1914 25 februari 2008 's-Gravenpolder: Tina de Broekert-Riemens Piet de Broekert Anita en Johan Marcel Terneuzen: Joop Riemens Lucy Riemens-de Bruijn Marleen en Wilco, Anne Jan-Matthijs en Marleen Eist: Piet Riemens Leny Riemens van der Jagt Yvonne en Peter, Iris Judith en Guyon 's-Heer Arendskerke: Rinus Riemens Tanny Riemens-Tramper Karina en Gert-Jan Marijn en Daniëlle Zorgcentrum 'Poelwijck', 's-Heer Arendskerke Correspondentieadres: Ambachtsstraat 22,4431 BE 's-Gravenpolder De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 29 februari om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Johannes Karelse Middelburg: P. van Zweeden-Karelse J. van Zweeden (in herinnering) Terneuzen: C.P. Karelse (in herinnering) W. Karelse- Witte Middelburg: C.A. Dekker- Karelse A. Dekker Valkkoog: A.P.C. v.d. Boogaard-Karelse W. v.d. Boogaard Heinkenszand: J.M. Karelse E.M. Kareise-Bruel Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 54