Familieberichten Colofon Familieberichten 24 I Dinsdag 26 februari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieherichten@wegenernieuwsmeriia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het droeve bericht van het overlijden van Caspar Ammerlaan de vader van Luuk Wij wensen Liselore, Luuk en familie heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Team, ouders en kinderen Dikkertje Dap Locatie ouderraad Kapelle/Kinderopvang de Bevelanden Afgelopen weekeinde bereikte ons het bericht, dat in Rotterdam is overleden op de leeftijd van 79 jaar Niek van de Berg echtgenoot van onze zus Riet van de Berg-Marinissen Wij als familie willen ons medeleven betuigen aan onze zus en haar kinderen, klein - en achterkleinkinderen en wensen hen de komende tijd heel veel sterkte toe. En we hopen in een kring om jullie heen te staan. Namens allen: Leen Marinissen Ie tijd was nog lang niet daar, nog zoveel om voor te leven! Met grote verslagenheid en diep bedroefd deel ik u mede dat volkomen onverwacht op 38-jarige leeftijd van ons is heengegaan Caspar Ammerlaan huisarts te Yerseke Rijswijk, 1 november 1969 Wemeldinge, 20 februari 2008 Zijn keuze is voor ons onbegrijpelijk. We zullen hem intens missen. Liselore Luuk Ammerlaan - van Rijn De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. - geen bezoek aan huis - Van ons is heengegaan onze lieve vriend Caspar Ammerlaan Wij wensen Liselore en Luuk veel sterkte toe met dit zware verlies. Mees en Monique de Koeijer Anne, Valerie en Meeuwes Bram en Caroline Verwijs Eva, Charlotte en Bram jr Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze collega Caspar Ammerlaan Hij was een energieke en vriendelijke collega met grote inzet voor zijn patiënten. Wij wensen Liselore, Luuk en familie sterkte met het verwerken van hun verdriet. Huisartsen Reimerswaal Hans, Cas, Laut, Frank, Michiel, Noud, Conno, Stijni Het overlijden van Caspar Ammerlaan huisarts te Yerseke heeft ons diep geschokt. Wij wensen zijn gezin, familie en de medewerkers van de huisartsenpraktijk te Yerseke sterkte bij het verwerken van dit onbegrijpelijke verlies. Medewerkers fysiotherapiepraktijk SaFyR Yerseke Medewerkers logopediepraktijk Reimerswaal Na een leven dat getekend werd door eenvoud, goedheid, zorgzaamheid, eerlijkheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Nellie Bom echtgenote van Jasper Bom 25 januari 1937 t 24 februari 2008 Waarde: Jasper Veldhoven: Huib Bom Karen Bom-Sauren Jasper, Saskia Eindhoven: Pief Bom Vivian, Niels Weelweg 15,4414 AW Waarde Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 27 februari van 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium van Nieulande, ingang via Nieulandestraat te Krabbendijke. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 29 februari om 13.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Alge mene Begraaf plaats te Waarde. Na de begrafenis is er in het Hervormd Centrum, Koninginneweg 1, gelegenheid de familie te condoleren. Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve zus, schoonzus en tante Nellie We zullen je erg missen. Goes: Rie en Han Jeremiasse-van den Bos Oss: Chris en Rie van den Bos-Nieuwenhuizen Waarde: Jaap Cijsouw Koos Cijsouw-van den Bos t Wemeldinge: Truus en Ko de Bourgraaf-van den Bos Geleen: Willy van den Bos Harry Jacobs Neven en nichten Wij zijn verdrietig door het heengaan van onze schoon zuster en tante Nellie Bom-van den Bos Wij zullen haar missen. Mart Bom Margarita Bom-GonzalezSanz Piet Bom Linda Bom-de Meijer Dennis en Angelique Vicky sd Waarom al dat vechten? Waarom al die pijn? /e wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht, je wilde graag verder, maar verloor dit gevecht Tot onze grote ontsteltenis en droefheid is, voor ons veel te vroeg, geheel onverwacht overleden onze moeder en schoonmoeder Adriana Jozina van Dijke "Jeanne" Cadzand 15 maart 1932 f Middelburg 24 februari 2008 Jasmijn en André Sonja en Ad Charleslouis en Wilma Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse, Postbus 8046,4330 EA Middelburg De overledene is overgebracht naar het Uitvaartcentrum H. Jobse, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 29 februari 2008 om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen Toch nog onverwacht is, na een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd, overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Cornells Johannes van Dongen Cees echtgenoot van Cornelia Schouwenaar in de leeftijd van 84 jaar. Wij zijn het personeel van Zorgcentrum 'Hof Cruninghe' te Kruiningen dankbaar voor de goede zorgen aan hem besteed. Zierikzee: C. van Dongen-Schouwenaar Elly en Wim Tonny Henk en Mieke Arie en Annelieze Ouwerkerk: Johan en Bea Stefan (in herinnering) klein- en achterkleinkinderen 24 Februari 2008 't Vrije 5 4301JX Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatshebben donderdag 28 februari om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 10.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Geen bloemen Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze laatste broer en zwager, drie maanden na onze oudste broer Leen. C. J. van Dongen Onze broers zijn nu weer samen, Leen, Cees en Simon. N. van Dongen-van Westen L.J. van Dongen (in lieve herinnering) C. Vanen-van Dongen C. Vanen (in lieve herinnering) P.F. Schoonen A. Schoonen-van Dongen A. van Dongen-Speelman S. van Dongen (in lieve herinnering) J. Groot J.A. Groot-van Dongen Nederlandsche tafelronde Onze gewaardeerde Tafelaar Caspar Ammerlaan is overleden. Wij zullen hem missen. RT-24 Goes PU - -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42