8 I Maandag 25 februari 2008 PZC wa Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere op Zijn tijd maar voor ons toch nog onverwacht van onze zijde is weggenomen onze geliefde zwager en oom Jan Antonius Kurz gehuwd geweest met Francina Meliefste overleden 8 maart 2001 in de leeftijd van 84 jaar. C. Meliefste F.S. Meliefste-Vader W. Meliefste J.J. Meliefste-Louwerse W. Meliefste neven en nichten Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorg centrum Nieuw-Sandenburgh voorde liefdevolle verzorging. Veere, 23 februari 2008 Correspondentieadres: S.J.J. de Looff-Meliefste, Nieuwlandseweg 16,4341 CP, Arnemuiden De overledene is opgebaard in kamer 118 van zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh, Sandenburghlaan 1 te Veere alwaar et- gelegenheid is tot afscheidnemen op woensdag 27 februari van 19.00 uur tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed welke geleid zal worden door Ds. W. Dekker zal gehouden worden op donderdag 28 februari om 13.00 uur in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Petruskerk. Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen, dient u deze advertentie als zodanig te beschouwen. "In God's handen geborgen Na een lang en blijmoedig leven, nemen wij bedroefd maar dankbaar afscheid van onze dappere lieve moeder, schoon moeder, oma en over-oma Marina Moerman-de Smit sinds 22 maart 1990 weduwe van Adriaan Moerman Colijnsplaat 29 mei 1911 Koudekerke 22 februari 2008 Oost-Souburg: C.E. Vos-Moerman H.A. Vos Tilburg: P.J. Moerman P.M. Hendriks Arthur en Ifoeng Nadja en Henk Sacha, Lars, Thies Evie Esther Ieder die zorg en aandacht aan moeder heeft gegeven willen wij hierbij danken. Correspondentieadres: Abeelseweg-Oost 9 4388 VX Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van moeder te nemen op woensdag 27 februari a.s. van 13.30 tot 14.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20,4463 AJ te Goes (naast de algemene begraafplaats). De dienst van woord en gebed zal om 14.15 uur worden gehouden in bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn bedroefd en dankbaar dat na een bewogen en rijk leven vredig is ingeslapen onze moedige, joyeuze en lieve echtgenote, moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder Gabriela Elfriede Adelheid Surie-Kobler Jella Karlsbad (Bohemen) Amsterdam 12 april 1914 22 februari 2008 Amsterdam: G.A. (Bert) Surie Schoten (B): SusanneMaingay-Surie Jim Maingay Eloise en Sander Madeline en Geerten Bowden en Edith Leiden: Christiane Coebergh-Surie Jan Willem Coebergh Willemijn t Jan Adriaan en Katy Amsterdam: Britta van der Bijl-Surie Jaap van der Bijl t Vanessa en Dennis Fabienne Sarah 's Gravenhage: Gijs Surie Sebastiaan Rosanne en achterkleinkinderen Volgens Jella's wens is haar laatste rustplaats in haar geliefde Domburg. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 28 februari 2008 om 12.30 in de Protestantse Kerk aldaar. Daarna zullen wij haar begeleiden naar de begraafplaats aan de Babelweg. Na afloop is iedereen welkom in restaurant Mondriaan, Ooststraat 6. Onze dank gaat uit naar alle medewerksters van de Elisabeth Otter-Knoll Stichting voor hun liefdevolle verzorging. Drs. G. A. Surie, Loowaard 3, Kamer 302, 1082 KR Amsterdam Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Jacobus Schuurbiers Koos - echtgenoot van Hendrika Wilhelmina van Grondelle in de leeftijd van 80 jaar. H.W. Schuurbiers-van Grondelle Petra en Menno Snoek-Schuurbiers Wendy en Robert Devin faidy Denny en Saskia Levi fade Karin -in liefdevolle heriimering- 23 februari 2008 Scheldestraat 116 4301 VG Zierikzee Donderdag 28 februari om 10.00 uur nemen we afscheid van Koos in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. - Geen bezoek aan huis - Met schrik hebben wij gehoord dat "onze" Ome Arie van Vliet is overleden. Ome Arie was een van onze begeleiders op de woensdag avond. Wij wensen mevrouw van Vliet en verdere familie veel sterkte. Alle zwemmers en leiding van de Woensdag Avond Groep, zv de Stormvogel. Ik zal u onderwijzen, en u leren van de weg, die gij gaan zult. Ik zal raad geven, Mijn oogzal op u zijn. (Ps. 32:8) Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat na een geduldig gedragen ziekte, op de leeftijd van 76 jaar, is overleden onze lieve en zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder, oma. zuster en schoonzuster Dirkje Verheij-Verheij echtgenote van Jan Willem Verheij Mama 's hoop en verwachting was gevestigd op de Heere, onze god Kapelle: J.W. Verheij Kapelle: Piet en Erna Guillaume en Annebeth Theodoor en Esther Vincent Veenendaal: Rianne en Jacob Dorinda Elineen fan-Willem Annemarie en Robert Niek fanneke Hendrik Ido Ambacht: Wilma en Jan Willem Mieke Bart Annelies Marjolein Ferreira do Zêzere (Portugal): Gert en Teunie Gerbert en Alexandra felle en Mónica Jiske Dirkjan Goes: Rob en Bemadette Daan Sarah Loes Lethbridge (Canada): Lenie en Chris kinderen Iedereen die ons, zowel in Nederland als in Canada, met hun gebed, meeleven en hulp hebben bijgestaan, willen wij van harte bedanken. Het is ons, en zeker ook mama, tot grote steun geweest. 24 februari 2008 Maalstede 6 4421 EE Kapelle D.V. woensdag 27 februari is er van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle. De rouwdienst, waarvoor u van harte wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. donderdag 28 februari om 11.00 uur in de Petrakerk te Kapelle. Aansluitend zal in besloten kring van familie en genodigden de begrafenis plaatsvinden. Geen bloemen W* v -t- - t f -• - - Z:*p& Met ontsteltenis vernamen wij het bericht van het over lijden van Dirk Wilson Sleepboot Fonda Vele jaren hebben wij zowel zakelijk als persoonlijk een zeer goed contact met hem gehad. Wij zullen zijn enorme inzet, vechtlust, betrokkenheid en humor nooit vergeten. Wij wensen Elise en verdere nabestaanden veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Familie Muller Directie en medewerkers Multraship Towage Salvage Temeuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8