cerichten CD Colofon Familieberichten 6 I Maandag 25 februari 2008 PZC wa Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzctemaieberichten@wegenenileuwsiTiedia.ril tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Uit liefde gekregen Ons liefdeskindje DA OED RAFAÊL VANAARTSEN 05 februari 2008 Uit liefde teruggenomen Middelburg: R.I.B. van Aartsen N.C.L. Tupanwel Cheyenne&Anas Sheneequa &Michiel DaoedRafaël is in besloten kring begraven Moeder zijn is alles geven zorg en lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven alles....en tevreden sterven. Bedroefd delen wij u mede dat, na een ongelijke strijd, uit ons midden werd weggenomen mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Leeuwis echtgenote van Frederik van Dijk 28-02-1927 Giessendam t 22-02-2008 Sas van Gent Sas van Gent: F.van Dijk Johannes van Dijk (t) Dordrecht: Cor en Corrie van Dijk-van Wijngaarden Westdorpe: Maria en Sjerno Rammeloo-van Dijk Delft: Klara en Dave de Wolf-van Dijk Terneuzen: Franciscus en Marijke van Dijk-Riemens Dordrecht: Hendrik en Wilma van Dijk-Spoor Ede: Jannie van Dijk Neder Ename (B): Frederik en Patricia van Dijk-van Audenhove Sas van Gent: Huberline en Leo Jordaan-van Dijk Sas van Gent: Johannes en Ira van Dijk-van Poecke Sas van Gent: Richard en Petra van Dijk-de Kesel Klein- en achterkleinkinderen Familie Leeuwis Familie van Dijk 4551 TE Sas van Gent, 22 februari 2008 Joosenstraat 6 De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 28 februari om 11.30 uur in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. De begrafenis zal aansluitend plaatshebben op de begraaf plaats "Sint Jans Schorre" te Sas van Gent, waarna u de familie kunt condoleren in "De Geslootene Boom". Ma ligt opgebaard in "De Geslootene Boom" alwaar u donderdag voorafgaand aan de dienst van 10.30 uur tot 11.10 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat, na een langdurige ziekte die zij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, een einde is gekomen aan het leven van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Jozina Jacoba Feij-Wondergem sinds 1992 weduwe van Johannes Francois Feij 4 januari 1940 123 februari 2008 Rinus t Marianne en Jan Strooband-Feij Anselma, Estella, Gerlinde Frank en Simone Feij-van Heiteren Emmely Angelique en Harry de Bruijne-Feij Presilia, Kevin, Sheila, Werner, Carmen Carina en Patrick Duine-Feij Sven, Chantal Tappershofstraat 3, Middelburg Correspondentieadres: Populierenstraat 18,4431 CK 's-Gravenpolder Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 27 februari van 10.00 tot 10.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal er in de aula van het uitvaartcentrum een afscheidsdienst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Ze wilde nog zo graag mee om te dansen, maar haar lichaam zei nee, liet haar in de steek! Wij ontvingen het droeve bericht dat onze Jopie, Jozina Jacoba Feij-Wondergem, en moedige strijd heeft opgegeven. Ondanks haar ziekte en haar pijn, vanaf 2000 tot enkele maanden terug, actief betrokken bij onze vereniging. Wat zullen wij haar inzet en enthousiasme voor de folklore en het dansen missen. Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Veere, 23 februari 2008 Walcherse Dans- en Folkloregroep "Walacra" En al tijd is het zo geweest, dat de liefde haar eigen diepte niet kent, dan op het uur der scheiding. Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze onvergetelijke vader en opa Kees Gillissen echtgenoot van Addie van Hoeve Middelburg, 15 oktober 1929 t Middelburg, 23 februari 2008 Met al zijn liefde en kracht heeft hij gevochten om bij ons te blijven. Maar deze strijd was niet te winnen. A.C. Gillissen-van Hoeve Miriam en Willem Slaakweg-Gillissen Lilian Gillissen en Margo Damen Marloes en Adriaan Matthijs en Dewy Linda J.W. Thibautstraat 5 4336 EA Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 28 februari om 11.00 uur in net uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Wij verloren onze vriend en neef Kees Hij was echt een goed mens. Leen en Jeanne Na een ernstige ziekte is overleden onze altijd behulpzame vriend Kees Gillissen Wij wensen Addie, kinderen en kleinkinderen veel Sterkte toe. Koos en Albert Kik Middelburg, 23 februari 2008 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze meelevende en altijd behulpzame broer, zwager en oom Kees Gillissen Wij wensen Addie de kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe om dit zo zware verlies te helpen dragen. Sas van Gent Corrie Gillissen, Middelburg Tiny van den Boomgaard-Gillissen, (t) Leen van den Boomgaard, Neven en nichten Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kermis dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan onze lieve vader en onze fijne opa Johannes Karelse weduwnaar van Geertruida Geense in de leeftijd van 84 jaar. 's-HeerAbtskerke: Hans en Ineke Richard, Fabian Ellewoutsdijk: Geerard en Lusia Ramon, Dunja Goes, 24 februari 2008 Correspondentieadres: Ploegstraat 15,4444 AJ 's-HeerAbtskerke Op woensdag 27 februari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Een dienst van afscheid zal worden gehouden donderdag 28 februari om 13.00 uur in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 13.45 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sinoutskerke. Na afloop van de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die hem hebben verzorgd in 'St. Maarten in de Groe'. Veilig in Jezus' armen, veilig in Jezushart daar in zijn teer erbarmen, daar rust mijn ziel van smart. Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een korte periode van ziek zijn is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Janna Koster-Platschorre 16 maart 1933 met Adriaan Marinus Koster 16 februari 1914 Colijnsplaat 122 februari 2008 Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum 'Cleijenborch' voorde goede en fijne verzorging. Colijnsplaat: A.M. Koster Goes:Truusen Jan Hoogvliet: Jasperina en Jaap t Kraggenburg: Pieten Emmy Wolphaartsdijk: Jannie en Rinus Goes: Riet en Wouter Klein- en achterkleinkinderen Cleijenborch, Kamer 220 Dr. Maasstraat 4,4486 BW Colijnsplaat De dankdienst voor haar leven, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 27 februari om 13.45 uur in de Protestantse Kerk aan de Havelaarstraat te Colijns plaat. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.30 uur in 't Zaaltje, Havelaarstraat 34 te Colijnsplaat. Aansluitend aan de dienst zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in :t Zaaltje.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6