Marco Groeneveld ergert zich Dreischor krijgt in het zicht van de haven alsnog een tegendoelpunt te incasseren Spelers van HVV'24 krijgen spreekverbod Geschiedenis herhaalt zich voor Terneuzen RCS verspeelt leiding in uitduel met Dongen Titelverdediger morst derde punt van seizoen Heijkoop binnen uur over zeven bruggen Petra Dugardein krijgt militaire eremedaille Renesse blijft kansrijk in tweede periode na 1-1 bij Hansweertse Boys, SwMtfëm 28 Maandag 25 februari 2008 PZC S Vlak voor rust zet Jeffrey van de Velde (rechts) Zierikzee op een 2-1-achterstand. Barry Hage (links, staand), doelman Peter Brussé en Serge Berrevoets (5) zijn verslagen. foto Lex de Meester HULST - De spelers van voetbalver eniging HW'24 hebben een spreekverbod opgelegd gekregen. De club komt meer in het nieuws door ruzies tussen trainer en spe lers dan door de prestaties (1-1 te gen IFC). Na Jeroen Claessens is nu ook Jaimy de Visser uit de eer ste selectie gestapt na een menings verschil met trainer Michel Leon- hart. TILBURG - Net als vorig jaar zijn de voetballers van Terneuzen na de winterstop bezig aan een vrije val op de ranglijst. Nadat eerder RKD- VC, Dongen en EBOH te sterk wa ren, kon de zondag-tweedeklasser ook gisteren in de uitwedstrijd te gen SC 't Zand geen vuist maken: 1-2. Op die eindstand viel weinig af te dingen, omdat SC 't Zand de betere ploeg was. Jonathan Con- stancia scoorde voor Terneuzen. GOES - RCS is de leiding kwijt in de tweede klasse van het zondag voetbal. De ploeg verloor gisteren met 3-0 bij concurrent Dongen, dat het stokje van de Souburgers overnam. De nederlaag van RCS was geflatteerd. De ploeg was de eerste veertig minuten veel in de aanval, maar heeft momenteel moeite met scoren. Over twee weken treft RCS num mer drie RKDVC. ZIERIKZEE - De volleybalsters van DRV accountants/Wik 2 verspeel den pas het derde punt van dit sei zoen. De koploper en titelverdedi ger in de vrouwenpoule van de re creatieve competitie in Zierikzee won met 2-1 van Bolle Dier& Tuin/Wik 1. Achtervolger DGA/ Ciooo/Cluzona won wél met maximale 3-0-cijfers en naderde tot op zes punten. In de andere poules bleven de verschillen gelijk. GOES - Sebastiaan Heijkoop heeft gisteren de Bruggenloop in Rotter dam binnen een uur gelopen. De atleet van Delta Sport had voor de 15 kilometer over zeven bruggen 59 minuten en 47 seconden nodig. Michel Schrier was met een vijfde plaats de beste Zeeuw. De Vlissin- ger liep 49.58 minuten. Edwin de la Ruelle werd tweede bij de man nen 40 in 51.31; John Guequièrre (derde in 55+) liep 1.04.48. GOES - Voetbalster Petra Du gardein krijgt binnenkort een ere medaille opgespeld. De Zierikzee- se keepster krijgt de CISM Bronze Star. Militaire sporters die twee maal hebben deelgenomen aan een militaire wereldkampioen schap komen voor de onderschei ding in aanmerking. Dugardein werd met Oranje in 2004 in Ameri ka wereldkampioen en vorig jaar in India werd ze vierde. door Jos van Belzen GOES - Dreischor leed gisteren een ongelukkige nederlaag bij Rimboe. De Schouwse club hield lang stand tegen de nummer twee van de vijfde klasse B in het zondag voetbal. In de slotminuut viel ech ter het enige doelpunt. Ook Zon- nemaire werd door één doelpunt gevloerd. FC Moerstraten was de 'dader'. Renesse was de enige eilandelijke vijfdeklasser die niet verslagen werd. Bij Hansweertse Boys speel de de nummer zeven van de rang lijst, nog altijd kansrijk in de twee de periode, met 1-1 gelijk. Ouwer kerk opende sterk in Woensdrecht bij WW'67, maar verloor uiteinde lijk toch: 4-1. Hansweertse Boys-Renesse 1-1: De twee ploegen waren aan elkaar gewaagd in deze leuke, open wed strijd. Met een fraaie kopbal open de Kevin Trotman na een kwartier de score: 1-0. Lang bleef deze stand gehandhaafd, maar een ei gen doelpunt van de Boys leverde in de 77e minuut de gelijkmaker (1-1) op. Beide teams gingen hier na op zoek naar meer, maar het bleef bij een 1-1-gelijkspel. WW'67-Ouwerkerk 4~l: In een matig duel scoorde Ouwerkerk in het eerste kwartier tweemaal: eerst via Jakkoo Brouwer aan de goede kant (0-1) en kort hierna in eigen doel wat 1-1 betekende. Na dat Dave de Crom nog voor rust Jakkoo Brouwer is de enige spe- Ier van een eilandelijke vijfdeklas ser die scoort. Alleen Renesse staat uiteindelijk niet met lege handen (1-1). voor 2-1 had gezorgd, liep een ster ker WW'67 dat nog veel kansen onbenut liet, in de tweede helft uit naar een 4-1-zege door Maikel Gillisen en Dennis van Loon. Rimboe-Dreischor 1-0: De num mer twee van de ranglijst drukte Dreischor veelal terug op eigen helft, maar ging erg slordig om met de kansen. Omdat de bezoe kers hier weinig tegenover stelden, leek de wedstrijd uit te draaien op een doelpuntloos gelijkspel. In de slotminuut werd Patrick van Luijckx echter matchwinnaar. Zonnemaire-FC Moerstraten 0-1: Beide ploegen kregen enkele kansen, waarbij Zonnemaire pech had met een lob van Maurice Hart over de ver voor zijn doel opgestel de doelman die zich echter nog kon herstellen. Kort voor rust leid de een verdedigingsfout tot een treffer van de bezoekers: 0-1. In de laatste minuut werd het nog bijna gelijk, maar uit een rommeli ge situatie keerde de Brabantse doelman tot tweemaal toe de in zet van Maurice Hart. Vosmeer-Lewedorpse Boys 0-1 (0-0). Jan Verton 0-1. Zonnemaire lang droog Zonnemaire heeft al bijna vier maanden niet gescoord op ei gen veld. De laatste goal in Zonnemaire maakte Isse Adow tegen Ouwerkerk, op 28 oktober. De sterke uitbeurt van Dreischor was niet opmerke lijk. De ploeg pakte 13 van zijn 22 punten op vreemde bodem. t- Ouwerkerk en Zonnemaire zijn met respectievelijk 79 en 125 tegengoals de meest ge passeerde teams.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30