h.jobse OPEN DAG Familieberichten 10 I Maandag 25 februari 2008 PZC wa Met jouw hand in mijn hand gleed je de eeuwigheid in. Met mijn hand in jouw hand zo was ook ons begin Met dankbare herinneringen aan de liefde en zorg die hij ons heeft geschonken, geven wij u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van mijn lieve man, onze zeer zorgzame vader en opa Jacobus Adrianus Waasdorp Jack- 22 november 1928 f22 februari 2008 A. Waasdorp-Walraven Eugène en Elly en kinderen Ronald en Frances Koninginneplein 12 4307 BA Oosterland De herdenkingssamenkomst zal woensdag 27 februari om 13.30 uur gehouden worden in dorpshuis "Oosterhof", St. Joostdijk 27 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Oosterhof". Heden overleed plotseling onze goede vriend Jack Waasdorp Wij zijn dankbaar voor zijn jarenlange vriendschap, [ack zal altijd in onze herinnering voort blijven leven. Zierikzee, 22 februari 2008 Leen en Co Ista Piet en Betsy Bolkenbaas Jan en Maatje Stouten Adrie Bakker-Bal Adry Hoekman-Jumelet fe kunt misschien maar het beste stil zijn en herinneren; er zijn geen woorden die kunnen verzachten Verdriet en verslagenheid overheersen nu onze zwager en oom John Witvliet plotseling is overleden. Hannie Izeboud Anton en Heieen lzeboud-Suurmond Gilles en Ina Izeboud-Verhage Piet en Corrie Izeboud-de Kroo Lenie en Henk Kokelaar-Izeboud Ineke Izeboud Neven en nichten 22 Februari 2008 Lieve ome John, wat zal ik je missen. Sylvia Zo onwerkelijk, zo veel verslagenheid bij het horen van het bericht dat onze lieve vriend John Witvliet er niet meer is. Zo veel jaren samen herinneringen, Nooit meer je humor, Nooit meer verjaardagen Wat zullen we je juist dan gaan missen We wensen Madeleine, Sharon, Kim, Mark en de familie heel veel kracht om dit verlies een plekje te geven. Wij zullen er altijd voor jullie zijn. Dirk en Marianne de Weerd Janneke en Vincent Sandra en Dominique Danila en Gianni Benny Heden ontvingen wij het droevige bericht dat van ons heen is gegaan, ons zeer trouw lid, Jack Waasdorp Jack was 53 jaar lid van onze vereniging en een graag geziene gast op onze vergaderingen. Zijn humor en zinsneden zullen we terdege missen. Wij wensen hierbij zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Leden en bestuur "Oosterlands Mussengilde" Oosterland 24 februari 2008. Als iets liefs je verlaat, blijft nog altijd de liefde. Zomaar ineens, is overleden mijn lieve man en onze lieve papa John Witvliet 14 februari 1954 22 februari 2008 Madeleine Witvliet-Izeboud Kim en Mark Sharon i]t Donna Vlissingen, 22 februari 2008 Assumburg 12 4385 EE Vlissingen Mijn man en onze papa is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen, dagelijks van 14.00 - 16.00 uur en van 19.00-20.30 uur. Wij willen samen met u, afscheid van hem nemen op woens dag 27 februari om 13.00 uur in de aula van het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in "Huys ter Schelde", Vlissingsestraat 38/40, 4371 RE Koudekerke. Geheel onverwachts is overleden mijn lieve zoon, broer en onze oom John Witvliet Hans Witvliet Yvonne Witvliet en Ismail Colak Ebony en Lee-Roy Yvjar Selly Vlissingen 22 februari 2008 Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze vriend John Bedankt voor de vriendschap. Wij wensen Madeleine, Kim, Mark en Sharon heel veel sterkte en weet dat we er altijd voor jullie zijn. Bram en Ans Rens en Sylvia Ruuden Christa Dierbare herinneringen... Lieve John, we zullen je missen. Joos, Janneke en kinderen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze medewerker John Witvliet Gedurende de bijna 30 jaar dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij John gekend als een trouwe en gewaar deerde collega. Wij wensen zijn echtgenote, dochters en overige familieleden veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Nederlands Loodswezen B.V. R.M. Eichelsheim, directeur Rotterdam, 22 februari 2008 Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega en vriend John Witvliet Wij zullen zijn vriendschap missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote Madeleine, dochters Kim en Sharon, schoonzoon Mark en overige familieleden en vrienden. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris Vlissingen, 22 februari 2008 Wij zijn geschokt en verdrietig door het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde collega John Witvliet Wij zullen hem missen. Onze gedachten zijn bij zijn vrouw Madeleine, dochters Kim en Sharon, schoonzoon Mark en overige familie en vrienden. Guido, Joost, Ad, Louw, Mathilde, Greetje, Ismene, Caroline, Mariska, Roel, Willem, Joost, Gilles, Rinus, Jos, Rob, Marcella, Hans, Garmt, Willem en Aline Vlissingen, 22 februari 2008 Verslagen hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van J.A. Witvliet (John) Wij wensen zijn vrouw Madeleine, dochters Kim en Sharon, schoonzoon Mark, verdere familie en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J. Mastenbroek, voorzitter Vlissingen, 22 februari 2008 Vol ongeloof vernamen wij het plotseling overlijden van de man van onze medewerkster Madeleine John Witvliet Ons medeleven gaat uit naar Madeleine, Kim, Mark en Sharon. Cobien en Sjoukje Diana en Leo Wanda en Jeroen Janny en Arie Lieneke en Jaap Lilian -- De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstel ling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van mijn lieve man, onze lieve vader en schoonvader Roed Ganesh hebben ons een enorme steun gegeven om zijn verlies te verwerken. Wil Vinay en Martine Wanda en Valenthijn Middelburg, februari 2008 zaterdag 1 maart 2008 van 10.00 tot 16.00 uur uitvaartverzorging Bachweg 2 4337 XD Middelburg 0118-462205 www.hjobse-uitvaart.nl Wij zouden het op prijs stellen u deze dag te ontmoeten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10