Stoaridbotd Nieuwe Bij Tènce! kun je gewoon jezelf zijn! Tènce? I Ho De Krommen Hoek Bouwraadhuis Gevraagd verzorging aan huis voor particulier: Cadzand MEDEWERKER BEDIENING M/V ...omgeving, ...collega's, ...uitdaging? Nutsbcsïssehoof CSG PRINS MAURITS zoekt voor het komend cursusjaar docenten (m/v) DuitS wtf 1,0 Wiskunde wtn.o Natuur-/Scheikunde wtf 1,0 Praktische Sector Oriëntatie wtf 1,0 Biologie wtf 0,5 Warden wie je zijn wia/j Interesse? Op www.csgpm.nl kunt u meer informatie vinden; ook over de procedure bij sollicitatie. Inlichtingen worden verstrekt door de conrector de heer J. Hoff, 0187-482745 (school); 0187- 602567 (privé). Senior Intercedent I intercedent voor onze vestiging in Middelburg Bij Tènce! kun je gewoon jezelf zijn. Dat merkje meteen Wat bieden wij? Ons motto is "vrolijk en vitaal". We als je bij ons binnenkomt. Je voelt geen afstand, krijgt alle stimuleren je persoonlijke groei en staan open voor jouw aandacht en je ontmoet er mensen zoals jij en ik. Je voelt mening, We organiseren jaarlijks leuke evenementen en er je echt thuis bij het Uitzendbureau van het Jaar. Tènce! zijn regelmatig originele incentives te winnen, richt zijn aandacht vol op de regio. Daar werken we samen met diverse (middel)grote klanten, voornamelijk in de Afhankelijk van je ervaring start je je loopbaan als sectoren transport logistiek, zakelijke dienstverlening intercedent of senior intercedent en bestaat er de en industrie. mogelijkheid door te groeien. Wij bieden een markconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, Wat vragen wij? Als intercedent bij Tènce! onderhoud waaronder 25 vakantiedagen en 13 ADV dagen. Daarnaast je persoonlijk contact met de opdrachtgever en de ontvang je een praktisch inwerkprogramma, een opleiding flexwerker. Je toont je betrokkenheid en verdiept je in op maat en word je intensief gecoached. hen zodat je steeds de juiste match maakt Natuurlijk wil Tènce! blijven groeien en we zijn continue op zoek naar Wat moet je doen? Zie jij jezelf werken bij een nieuwe opdrachtgevers en flexwerkers. Als intercedent professioneel bedrijf met een informele werksfeer, waar speel je hierbij een belangrijke rol. Je werkt in een jong je gewoon jezelf kunt zijn? Mail dan je sollicitatiebrief en en actief team en werkt nauw samen met vestigingen in CV naar Blazien de Looff, vestigingsmanager Middelburg, de regio, bdlooff@tence.nl, Voor meer informatie over Tènce! en de vacature kun je contact opnemen met Blazien Je hebt minimaal een afgeronde MBO-opleiding en een de Looff, op telefoonnummer 0118-629658. Kijk ook op aantal jaren (commerciële) werkervaring in de zakelijke www.tence.nl, dienstverlening, bij voorkeur in de uitzendbranche, Bovendien woon je in Middelburg of omgeving en ben je in het bezit van rijbewijs B. ontwerpers» ingenieurs Het IVN Consulentschap Zeeland te Goes is, voor inzet op korte termijn, op zoek naar een nieuwe collega in de functie van Projectmedewerker Communicatie (m/v) (20 uur p/wk) met kennis en ervaring op het gebied van communicatie en projectmatig werken en affiniteit met natuur en milieu. HBO werk- en denkniveau Meer informatie op www.ivn.nl/vacatures AVEBEGO COMPANY Tènce! telt in Nederland 35 vestigingen. In totaal werken hier meer dan 250 enthousiaste mensen, die alles weten over de uitzendbranche en specialist zijn op hun vakgebied. Tènce! richt zijn aandacht vol op de regio Daar werken we samen met diverse (middel)grote klanten, voornamelijk in de sectoren transport logistiek, zakelijke dienstverlening en industrie. UITZENDBUREAU het accent op de regio Kijk ook op iQ JobTrack.nl Wij zijn hiervoor op zoek naar een verzorgende met ervaring, die de zorg voor een oudere dame (die als gevolg van een CVA hulpbehoevend is) op zich wil nemen in een team van 4 collega's, die om toer beurten een week de verzorging op zich nemen. Het gaat om de verzorging gedurende een volle week (dag en nacht) en dit éénmaal per vijf weken. Denkt u de geschikte kandidaat te zijn voor deze functie wilt u dan binnen 2 weken uw brief met korte CV sturen naar: Mevrouw J. Prins- van Boven, Breeweg 19A, 4401 BN Yerseke Voor meer informatie over deze functie kunt u bellen naar telefoonnummer 06-20710568 PZC Zaterdag 23 februari 2008 I 41 Wij zoeken per direct: Binnen ons team is plaats voor een collega die: goed met mensen kan omgaan het leuk vindt om te werken binnen een jong team goed Nederlands en Duits spreekt bereid is om ook te werken tijdens weekends, feestdagen en vakanties liefst in het bezit is van eigen vervoer Daar tegenover staat: een jaarcontract een prettige werksfeer salaris volgens horeca cao aantal uren is bespreekbaar Spreekt dit alles je aan, neem dan z.s.m. contact op met mevr. Anne of dhr. Bart Gorthmanns. Tel.nr. 0117 392110 of faxje CV naar 0117 391535 (o.v.v. Vacature). Mailen mag ook: info@strandhotel.eu in Son en Breugel Zie www.dekrommenhoek.nl zoekt voor projecten in Domburg en Sluis nog enthousiaste medewerkers: Meewerkend Housekeeper (20-38 u/w) Enthousiaste kamermeisjes (20-25 u/w) Medewerker algemene schoonmaak (20-25 u/w) Werken tijdens schooltijden? - salaris conform CAO schoonmaak Voor sollicitatie/informatie: R. van Loon - Regiomanager - 076-587.59.59 sollicitatieQhotelsource.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 65