hoofd afdeling reiniging JobTrack.nl Allround medewerker www.schouwen-duiveland.nl ROVEM BV Monteur landbouwmechanisatie Leerling monteur landbouwmechanisatie All-round constructiemedewerker Monteur tuinbouwmachines Productiebureau m/v (40 uur p/w) Corporate Recruiter 36 I Zaterdag 23 februari 2008 PZC Kijk ook op Gemeente Schouwen-Duiveland Samen werken we aan Schouwen-Duiveland. Dat doen we in een platte organisatiestructuur met negen afdelingen. Er is ruimte voor eigen verantwoordelijkheid voor medewerkers en leidinggevenden. Onze kerncompetenties zijn samenwerking en klantgerichtheid. De positie van aantrekkelijke woon-, leef- en recreatiegemeente willen we versterken. Daarom zijn we voor onze moderne en goed uitgeruste afdeling Reiniging op zoek naar een stevige peoplemanager met gevoel voor techniek in de functie van Schouwen-Duiveland, als je toe bent aan een beetje ruimte... Schouwen-Duiveland is een door velen geliefd en daarom drukbezocht gebied. Niet verwonderlijk als je bedenkt dat slechts een kleine 35.000 inwoners samen de op 5 na grootste gemeente qua oppervlak bevolken. We hebben dus nog heerlijk de ruimte. En dat merk je. In je woonomgeving (betaalbare huizen op mooie percelen). In je vrije tijd (bos, duin, polders, stille èn levendige dorpen en monumentale stadjes; langs het strand of in je bootje op de Zeeuwse stromen). Lekker leven in de luwte. En als je de kriebels krijgt ben je met je auto in no time tussen de mensen in een grote stad. Schouwen-Duiveland heeft een toekomstvisie. Daarin richten we ons op behoud van het goede en vertrouwde, maar tevens op de moderne ontwikkelingen om ons heen. Wel de lusten, maar niet de lasten van de 21e eeuw voor onze inwoners. We zijn dan ook voortdurend op zoek naar mensen die dat beleid op eigentijdse wijze helpen vormgeven. Zoals we ook ons nieuwe gemeentehuis eigentijds hebben vormgegeven. Je collega's komen uit alle windstreken van het land en zijn benieuwd naar jouw achtergrond. Wij sluiten hier niet af met een slogan (hebben we niet), maar met de nadrukkelijke uitnodiging bij ons te solliciteren als je toe bent aan een beetje ruimte... (36 uur p/w) die leiding geeft aan het beheren en optimaliseren van alle operationele en primaire bedrijfsprocessen van de afdeling. Dit alles met het oog op de gemeentelijke afvalzorgplicht. De optimaliseringsplannen m.b.t. de bedrijfsvoering pak je projectmatig op. Omdat de wereld van het afval heel dynamisch is en zich snel ontwikkelt, ben je voortdurend op zoek naar productverbreding en -vernieuwing, nieuwe bedrijfsvoeringsconcepten en samenwerkingsvormen. Dat alles met 1 doel: een schone en nette gemeente tegen zo laag mogelijke tarieven voor onze inwoners en gasten. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt een zeer uitdagende werkomgeving met een enthousiaste club mensen, goede opleidingsmogelijkheden en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Kijk voor meer informatie over de vacature op onze website: of neem contact op met Marieke van den Heuvel, gemeentesecretaris, tel. (0111) 452 120, of Nico Eilers, afdelingshoofd, telefoon (0111) 416 651 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Nijverheidsstraat 12 4538 AX TERNEUZEN tel. 0115-612012 e-mail: info@rovem.com fax.0115-619080 www.rovem.com Jong dynamisch bedrijf is op zoek naar: Wat vragen wij: - Gemotiveerde mensen, die bereid zijn hun handen uit de mouwen te steken. - Technische opleiding LTS-MTS werktuigbouw- lasopleidingen enz. Of bereid zijn hiervoor een opleiding te volgen. Wat bieden wij: - Goede verdiensten en arbeidsvoorwaarden - Vrij reizen - Mogelijkheid deel te nemen aan pensioenregeling - Werken in jong team - Zeer afwisselende werkzaamheden - Opleidingsmogelijkheden Nieuwsgierig geworden? Stuur je sollicitatie en cv naar bovenstaand adres. Of per e-mail t.a.v. Leen of Jan-Willem Roelse - Dagelijks werk maken van en voor mensendat is de kern waar het binnen WVS- groep om draait. WVS-groep biedt mensen kansen zich te ontwikkelen zodat regulier werk op de arbeidsmarkt niet langer een hindernis is. De medewerkers zijn werkzaam in drie Divisies; WVS@Work, WVS Diensten en WVS Industrie. De staf diensten van het hoofd kantoor ondersteunen de Divisies. WVS Industrie houdt zich bezig met groepsdetachering, varia en procesindustrie. WVS Industrie bestaat uit drie vestigingen. De vestiging in Roosendaal richt zich voornamelijk op groepsdetachering en varia. Voor deze vestiging zijn wij op zoek naar een allround medewerker productiebureau die mede verant woordelijk is voor een optimale productieplanning, werkvoorbereiding en calculatie. Wat verwachten we van je? Je bent verantwoordelijk voor een betrouwbare kostenberekening van leveringen, voor de werkvoorbereiding aan de hand van een order en voor een betrouwbare planning. Tevens zorg je voor de administratieve afhandeling van orders in het systeem op aangeven van de productie. Je overlegt regelmatig met de productiemanagers en verkoop over de benutting van de productiecapaciteit. Je profiel Je beschikt over een functiegerelateerd MBO werk- en denkniveau (bijvoorbeeld technische (MTS-werktuigbouwkunde) cq bedrijfskundige richting), met daarbij minimaal driejaar ervaring in een soortgelijke functie. Je bent stressbestendig en stabiel, en hebt kennis van productieprocessen, administratieve procedures en geautomatiseerde logistieke systemen. Het is vanzelfsprekend van belang datje over goede communicatieve vaardigheden beschikt en resultaatgericht en kostenbewust te werk gaat. Tevens ben je betrouwbaar en integer. Solliciteren? Meer informatie over deze vacature is te verkrijgen via dhr. A. van Veenendaal, Manager Productiebureau, tel.nr. 0165-587 800. Richt je sollicitatiebrief of e-mail vóór 10 maart aanstaande aan dhr. J. Snepvangers, P&O-adviseur, Postbus 1130, 4700 BC Roosendaal, e-mail: algemeen@wvsgroep.nl. Uitgebreide informatie over deze vacature staat op onze website: www.wvsgroep.nl Bosstraat 81, Postbus 1130, 4700 BC Roosendaal, Tel. 0165 596500, Fax 0165 561263, Email algemeen@wvsgroep.nl, www.wvsgroep.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. DELTA N.V. kent een divisie structuur. Faciliterende (staf-) afdelingen, waaronder de afdeling Human Resource Management (HRM) zijn centraal binnen DELTA N.V. gepositioneerd. Binnen deze afdeling, met standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een fulltime Corporate Recruiter. Kerntaken - Verantwoordelijk voor het inhoud geven aan het werving- en selectieproces van DELTA N.V. op corporate niveau. - Verantwoordelijk voor het onderhouden van het arbeidsmarktcommunicatiebeleid en het werving- en selectiebeleid. - Werving van potentiële kandidaten door middel van filesearch, netwerken en adverteren. - Screening van CV's en het voeren van de eerste gesprekken met kandidaten. - Begeleidingen voortgangsbewaking van het gehele recruitmentproces. - Adviseur en contactpersoon voor interne en externe partijen aangaande recruitment. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een hbo-opleiding op het gebied van HRM, communicatie of psychologie. - Ervaring met werving- selectieprocessen. - Sterke affiniteit met de arbeidsmarkt. - Goede sociale, communicatieve en adviesvaardigheden. - Inlevingsvermogen, organisatiesensitiviteit en flexibiliteit. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van £,.228,= bruto per maand. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Patricia van de Leur, Manager Human Resource, telefoonnummer (0118) 88 25 67. DELTA N.V. Postbus 501,8 1+330 KA Middelburg T: (0118) 88 20 00 E: vacatures@delta.nl wuvw.delta.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 230208-PZ-020 en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode 230208-BN-020. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60