Familieberichten Kimberley Wim van Putten 34 I Zaterdag 23 februari 2008 PZC Bedroefd delen wij u mede, dat is overleden mijn lieve zus en onze tante Pita van der Werff-Lous Echtgenote van J.J. van der Werff Oostkapelle, Utrecht, 23 september 1918 20 februari 2008 Ze was altijd erg betrokken bij onze families. Uit aller naam: Oost-Souburg: C.P. Schoe-Lous Neven en nichten Tevredenheid is weelde van topvorm. Na een oneerlijke strijd, maar moedig gedragen lijden, is tot onze droefheid toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn schat, onze vader en opa Dirk Wilson "Oki-Doki" 4 Rotterdam, 11 november 1939 t Gent, 21 februari 2008 Elise Wilson-de Swert Fons en Simone Raphael-Jesse, Fabian Frank en Kathleen Bob en Martha Peter Scheldekade 56 4531 EJTerneuzen De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 27 februari om 13.00 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Willen degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Janna Boeckhout-Neuféglise Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Ook dank aan alle medewerkers van uitvaartzorg Monuta Haerens te Oostburg, voor de keurige en correcte verzorging van de afscheidsplechtigheid. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Breskens, februari 2008 Het is voor ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Wij betuigen u daarom op deze wijze onze oprechte dank voor uw belangstelling en medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Willem Boogaard S. Boogaard-Melse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Meliskerke, februari 2008 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze schoonzus, tante en nicht Dirkje Jacomina Buijze-Heijboer betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Uit aller naam: familie Heijboer familie Buijze Kamperland, februari 2008 De overweldigende belangstelling en deelneming welke jullie ons hebben betoond, na het overlijden van onze moeder, oma, over-oma en mijn vriendin Jo Gabiëlse-Huibregtse hebben ons zeer goed gedaan. Het heeft ons gesteund en getroost in ons verdriet. Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te schrijven, betuigen wij jullie hiermee onze oprechte dank. Hans en Coby Anneke en Theo Klein- en achterkleinkinderen Jan Roelse Westkapelle, februari 2008 Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuig ik u, mede namens mijn kinderen, langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voor de blijken van belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder Elza Alburg-van Dalen Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge zij lang in ons aller herinnering blijven voortleven. S. Alburg Colijnsplaat, februari 2008 Wij zijn iedereen heel dankbaar voor de aandacht, het bezoek, de vriendschap, de lieve brieven en kaarten die we mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Nicolaas Jan Baart Het heeft ons getroost en gesteund. J.C. Baart D.J. Baart-Schults Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, februari 2008 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van Ab Goedhals onze geweldige en lieve echtgenoot en vader Wij danken u hartelijk voor uw medeleven en steun. Antoinette Erica Middelburg, februari 2008 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Pieter Krijn Goosen zeggen wij u hartelijk dank. Wij hebben dit als hartverwarmend ondervonden en zeer op prijs gesteld. T. Goosen-Rijnhout Kinderen en kleinkinderen Goes, februari 2008 Je twinkelende ogen, je stralende lach We missen ze, iedere dag Ook al ben je nie t bij onsgeb/e ven Je blijft altijd in ons hart teven Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van onze terzijdestonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons enorme steun voor dit zware verlies. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor de vele lieve brieven en kaarten, warme woorden, een handdruk, een arm om ons heen, bloemen of uw aanwezigheid. Stanny en Beppie Goossen Bas, Indra, Nina Familie Goossen Familie de Jonge Kloosterzande, f ebruari 2008 Uw medeleven - een woord, een hand, een kaart, een gebaar - deed ons zo goed na het overlijden van mijn lieve man, onze pap en opa Joop Jongmans hiervoor onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank aan het "Scheldeloodsenkoor" voor het eerbetoon tijdens de afscheidsdienst. Mies Jongmans-Tabak Kinderen- en kleinkinderen Vlissingen, februari 2008 sd In plaats van kaarten. De vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Maatje Joziasse-Deurloo hebben ons goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Janny en Piet Maljaars-Joziasse Mattie en Kees van der Weele-Joziasse Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, februari 2008 Dankbetuiging Voor de overstelpend vele en hartverwarmende bewijzen van medeleven, die wij na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootoma Corrie Kruijsse-Schout hebben ontvangen, betuigen wij u onze dank. Het heeft ons goed gedaan te ervaren dat zovelen met ons meeleefden. Han en Elly Kruijsse-Sanderse Jacqueline en Henk Baden-Kruijsse, Zoey Martha en Henri Bogaarts-Kruijsse Oudemolen, februari 2008 Q De vele hartverwarmende blijken van medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vader en opa Adriaan Laurus de Laat hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Corina, Cees en Mika Sonke-de Laat Janine, Martin, Mare, Kim en Lars Gijzel-de Laat Februari 2008 De grote belangstelling en deelneming, welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn broer, onze oom en oudoom Tonnie Pladdet hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Vooral dank aan degenen die Tonnie in de laatste periode van zijn leven tot steun en toeverlaat zijn geweest. Ook dank aan de medewerkers van Uitvaartzorg Monuta Haerens Oostburg voor de keurige verzorging van de uitvaart. Sluis, februari 2008 Elly de Metsenaere-Pladdet Kinderen en kleinkind Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het plotselinge overlijden van mijn lieve man onze vader en opa Dingeman Pouwelse willen wij u hartelijk bedanken. Het is voor ons een grote steun geweest. Jo Pouwelse-Verstraate Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, februari 2008 De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, de vele brieven, kaarten en bloemen en de persoonlijke aan wezigheid van velen hebben ons goed gedaan na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Bedankt eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. In het bijzonder dokter Wauters, dokter Weenink, het dialyseteam, het fysioteam en de verpleging van B2 van het streekziekenhuis en het team van Thuis zorg voor de goede zorgen die zij aan hem hebben verleend. S.M. van Putten-de Kraker Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, februari 2008 Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn schoonzus, onze tante en oud-tante Willemina Pietemella Stevense-Hoek van Dijke zeggen wij u hartelijk dank. Familie Hoek van Dijke Familie Stevense Februari 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 102