Fritz ziet nog potentie in Nieuwland Marianne Timmer verlengt contract DSB Volleybalsters naar derde ronde Doelman weet na lange tijd eindelijk weer eens de nul te houden. Grote opruiming showroommodellen Hoek-aanvaller Alfons drie duels geschorst Roeier Lievens blijft in beeld voor Spelen Kloetinge oefent op het veld van ASWH w PZC Vrijdag 22 februari 2008 45 door Ron de Waal NIEUWLAND - In november 2007 was hij er voor het laatst in ge slaagd de nul te houden. Afgelo pen zaterdag, in het duel met Cad- zand, lukte het Ronald Fritz einde lijk weer eens geen doelpunten te incasseren. Mede dankzij enkele knappe reddingen won zaterdag vierdeklasser Nieuwland met 1-0. Hij was nog maar net hersteld van een flinke griep. Als het aan ver schillende Nieuwlanders ligt, mag keeper Ronald Fritz zo weer ziek worden. Als hij dan kort na zijn herstel maar weer zo'n sterke wed strijd keept als tegen Cadzand. „Ach, het ging wel lekker ja", klinkt het enigszins bescheiden. „Ik zit weer lekker in mijn vel, maar eigenlijk is het veel belangrij ker voor de ploeg dat we weer eens wonnen", zegt de 32-jarige doelman. De ploeg van Fritz was afgezakt naar het rechterrijtje in de rangschikking en dat kwam niet helemaal overeen met de doel stelling die vooraf door trainer Wilco Kwekkeboom was uitgespro ken. „Dat we voor de winterstop nog wel wat pieken en dalen kenden, komt in mijn ogen door de jeugdi ge samenstelling van de groep. Het gebrek aan ervaring en het ontbre ken van echte leiders in het veld speelt ons nogal eens parten. On Ronald Fritz; „We willen onze trainer Wilco Kwekkeboom toch een waardig afscheid geven." foto Lex de Meester nodige foutjes en het pakken van domme kaarten kwamen helaas te vaak voor", vindt Ronald Fritz. „Maar de laatste wedstrijden gaat het steeds wat beter. In de winter stop hebben er met de hele groep over gesproken. Iedereen wil er al AMSTELVEEN - De volleybalsters van Dela Martinus hebben de der de ronde bereikt van de Cham pions League. De ploeg van Avital Selinger versloeg in Amstelveen het Poolse SSK Kalisz met 3-0. De zege was ruim voldoende om de nederlaag met 2-3 van een week eerder in Polen goed te ma ken. In de volgende ronde kan Martinus ten koste van het Russi sche Zaretsjie Odintsovo een ticket binnenhalen voor de Final Four, la ter dit jaar in Murcia. De Russi sche ploeg schakelde het Poolse PI- LA uit. Martinus speelt begin maart eerst een uitwedstrijd. Martinus begon donderdag slecht aan het duel. De internationals van Selinger kwamen met 5-11 ach ter, maar vochten zich terug in de set. Martinus putte er kracht uit en had verder geen moeite meer met de Poolse opponent. De twee resterende sets werden in 24 en 25 minuten binnengehaald. MINDERHOUD WONEN 2 3 zitsbank met hoge rug in actuele stof van 1613,- voor van 1731,- voor 2,5 zitsbank in rode stof van 1269,- 2,5 zitsbank fauteuil in lichte combinatiestof van 1475,- voor 696,- voor 2 3 zitsbank in blauwe Lamous stof van 1650,- voor 2 2,5 zitsbank Ocean in leer bruin/terra van 1688,- voor 2,5 zitsbank in groene stof van 1130,- voor 4 zitsbank in blauwe stof van 1256,- voor 2,5 zitsbank met verstelbare rugkussens in bruine stof van 1488,- voor 3 zitsbank Zeno in leer bruin/terra van 1589,- voor hoekbank in stof rood lamous compl. met verlichting hoofdsteun tafeltje van 2694,- voor fauteuil in leer zwart van 1155,- voor 495,- (2 zits) 595,- (3 zits) voor€ 495,- 695,- (2,5 zits) 395,- (fauteuil) 990,- 1350,- 795,- 645,- 799,- 795,- 1299, 495, Minderhoud Wonen Zuidstraat 116 4361 AJ Westkapelle www.minderhoudwonen.nl Openingstijden; Ma. t/m vrij. van 9.00 - 17.30 uur Zat. van 9.00 - 16.30 uur les voor doen om toch minimaal in dat linkerrijtje te eindigen. We willen onze trainer Wilco Kwekke boom toch een waardig afscheid geven", bekent Ronald Fritz, die als tegelzetter in de bouw werk zaam is. GOES - Hoek-aanvaller Ferry Alf ons is door de KNVB voor drie wedstrijden geschorst. Alfons wordt gestraft voor de rode kaart die hij dertien dagen geleden na een opstootje tijdens de thuis wedstrijd tegen GVW uit Veene- daal (o-i) kreeg. Alfons heeft inmiddels één wed strijd uitgezeten, afgelopen zater dag tegen Ajax. Hij mist ook de wedstrijden tegen Bennekom en IJsselmeervogels. AMSTERDAM - Bondscoach Susan nah Chayes heeft de selectie van de lichte vier-zonder-stuurman te ruggebracht naar zes roeiers. In de selectie van de ploeg die zich al geplaatst heeft voor de Olympi sche Spelen, is nog steeds plaats voor Roeland Lievens uit IJzendij- ke. De roeiers zijn gisteren vertrok ken naar Sevilla voor een trainings kamp van twee weken. GOES - Kloetinge speelt morgen om 14.30 uur in Hendrik-Ido-Am- bacht een oefenduel met ASWH. Die club heeft Henk Wisman voor de rest van het seizoen aangesteld als opvolger van de opgestapte Bill Tukker. Wisman was eerder onder meer trainer van Volendam, Fortu- na Sittard en het Armeense natio nale team. Voor volgend seizoen is de huidige Hoek-trainer Willem Leushuis al vastgelegd. Vanwege het ontbreken van diver se jeugdteams bij Nieuwland, ver kaste hij als B-junior voor enkele seizoenen naar Middelburg. Onder tussen staat hij al weer vele jaren onder de lat bij Nieuwland. Fritz: „Ik hoop dat verschillende andere jongens ook weer eens de weg terug naar Nieuwland weten te vinden. Met de huidige groep duurt het logischerwijs wat langer om hogerop te komen, maar de te rugkeer van jongens als Corné van Belzen, Kevin Joosse en Bart Jan Kroes zou veel helpen. Die zouden net voor ervaring kunnen zorgen. Dat is een aspect dat we nu erg missen." Ook de komst van de nieuwe trai- 'lk hoop dat andere jongens ook weer de weg terug naar Nieuwland weten te vinden' ner Marco Schroevers juicht Ro nald Fritz toe. „Het lijkt mij wel een goede trai ner voor deze groep. Hij schijnt graag met jonge spelers te werken, en dan moet je zeker op Nieuw land zijn." Ook Ronald Fritz zelf zal mini maal nog één seizoen het doel van Nieuwland verdedigen. „Er zit nog duidelijk groei in deze ploeg en daar wil ik zeker nog mijn steentje aan bijdragen." Vooralsnog wil Fritz eerst het hui dige seizoen afsluiten in het linker rijtje. De eerste horde in die rich ting is de ontmoeting van morgen middag in Kamperland tegen Be velanders. Van bescheidenheid is ineens geen sprake meer bij de doelman: „Dat worden gewoon drie punten voor ons", besluit hij vastberaden. WOGNUM - Marianne Timmer heeft haar contract bij de DSB-for- matie met twee jaar verlengd. De olympisch kampioene, die vori ge maand al duidelijk maakte haar samenwerking met coach Jac Orie te willen voortzetten, blijft nu tot de Winterspelen van Vancouver bij de ploeg. Dat evenement is hoogstwaar schijnlijk het eindpunt van Tim- mers loopbaan. Eerder hadden al Simon Kuipers, Mark Tuitert, An nette Gerritsen en Margot Boer hun contract bij DSB verlengd. Sjoerd de Vries en Laurine van Riessen hebben nog een doorlo pend contract. SKNWK in top Nederlands amateurvoetbal SKNWK heeft na zestien wedstrijden nog geen punt verspeeld en ai 78 keer gescoord. In heel het Nederlands amateurvoetbal zijn slechts twee andere clubs nog zonder puntverlies en scoorden slechts drie clubs vaker. Alles gewonnen club duels winst district klasse j SKNWK 16 16 Zuid 1 4B zat. Harkemase Boys 14 14 Noord 1E zat. j Glanerbrug 13 13 Oost 5Bzon. Meeste doelpunten dub duels goals gem. district klasse Glanerbrug 13 83 6,4 Oost 5Bzon. DESO 13 83 6,4 Zuid 2 6G zon. Pqlaoen 17 81 4,8 West 2 5A zat. SKNWK 16 78 4,9 Zuid 1 4Bzat. Ouderkerk 16 77 4,8 West 1 4C zat. Purmerend 14 75 5,4 West 1 4B zat. IJsselstrêek 14 75 5,4 Oost 6Bzon. PZC Felix Binicewicz bron Rudy Boogert

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 79