)e schitterende EIFEL- MOEZELSTREEK de CZöck Nederland weer mooi! SCHILDER WERKEN bv Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken. Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bijeen bijdrage van 25 of meer ontvangt u bovendien als welkomstgeschenk het 300 pagina's tellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland weer mooi. Stuur een kaartje naar Vereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwoordnummer 2501, 6573 ZX Beek-Ubbergen of meld u aan op www .nederlandscultuurlandschap.nl. ONDERHOUDSSCHILDER(-S) Kranten ^j| vergelijken voor de lezers van deze krant! 4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland El KRAS.NL Ontdek de Eifel- en Moezelstreek! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we tegen absolute bodem prijzen een fantastische autovakantie naar deze streek samengesteld. Een 4-daagse vakantie naar het 3-ster ren familiehotel Lellmann boekt u al vanaf slechts 79! Deze spotprijs is uiteraard inclusief het ontbijtbuffet. Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40002 een exclusieve korting van 10 per persoon. Deze topper kunt u niet aan u voorbij laten gaan! Boek snel, vóórdat het te laat is. PZC Vrijdag 22 februari 2008 I 33 Schildersbedrijf de Cock bv is een kwaliteitsgerichte onderneming die onder de huidige naam bestaat sinds 1937. We voeren schilderwerk uit aan woningen, bedrijfspanden, kantoren en overheidsgebouwen voor het overgrote deel in de regio Walcheren. Dit betreft voornamelijk onderhouds- en renovatieschilderwerk. Sinds de oprichting neemt het bedrijf deel aan de erkenningsregeling AF. Er heerst een open, collegiale sfeer en wordt er gewerkt op basis van onderling vertrouwen. Websitewww.hkwalcheren.nl y Waterkering en Zwakke Schakels Op woensdag 27 februari organiseert de Heemkundige Kring Walcheren een lezing over Waterkering en Zwakke Schakels. Aan de orde komen: geschiedenis terpenbouw tot afsluiting Deltawerken, zeespiegelrijzing en waterkering, de twee acute zwakke schakels op Walcheren, kustversterkingsplannen en uitvoering van de plannen. Woensdag 27 februari 2008, om 20.00 uur, in de Aula Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7 te Middelburg. Ook niet-leden zijn van harte welkom! AIÏVOCAT KNKAMOOK - Mw. mr. E.H.M. Graafmans - Mr. M.A. Faas - Mr. P.M.J.T. Schumans lid VFAS (Vereniging van Familierecht Advocaten Scheidingsbemiddelaars) IH ÉÉflÉi®; Gratis spreekuren op afspraak; ook bij u in de buurt NIEUW donderdagavond spreekuur op afspraak in Middelburg Advocatenkantoor Vlasmarkt 28 richt zich op particuliere cliënten en op de navolgende rechtsterreinen: echtscheidingsrecht WWB. WIA, WW, ZW familierecht vreemdelingenrecht arbeidsrecht consumentenrecht huurrecht letselschade strafrecht/jeugdstrafrecht psychiatrisch patiëntenrecht Vlasmarkt 28,4331 PE Middelburg www.vlasmarkt28.nl 0118-485666 advocaten @vlasmarkt28.nl Wij zoeken iemand met ervaring in de bedrijfstak die zelfstandig kan werken. Een klantgerichte instelling en goede communicatieve vaar digheden zijn belangrijk. Rijbewijs B (met E), VCA en een afgeronde schildersopleiding zijn een pré. Het betreft een tijdelijk contract, dat mogelijk kan worden omgezet in een vast arbeidscontract. Ook een deeltijdcontract is mogelijk. Schriftelijke reacties uiterlijk 10/03/08 naar: Nieuwe kleverskerkseweg 1 Postbus 8049 4330 EA Middelburg Telefoon 0118-612940 de. cock@fosag. nl Bent u leraar? Bestel lesmateriaal en gratis dagbladen via: www.krantindeklas.nl heerlijk slenteren. U ziet het, u hoeft zich geen moment te vervelen tijdens deze heerlijke vakantie in de schitte rende Eifel- en Moezelstreek. Aankomstdata: maandag en vrijdag van 18/1 t/m 30/6 4 dagen, aankomst vrijdag, normaal jva-€—TtT nü v.a. 69 5 dagen, aankomst maandag normaal 99" nüv.a.€ 89 8 dagen, aankomst vrijdag normaal nü v.a. €139 Inclusief: verblijf in het 3-sterren familiehotel Lellmann, in een 2-per- soonskamer met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, reis- en annulerings verzekering. Toeslagen reserverings- kosten 15 per boeking (verplicht), halfpension (ontbijt en diner) v.a. 13 p.p.p.n. Prijzen zijn p.p., gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken ziewww.kras.nl/lr17518 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.518, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. WêÉm waarom zou je verder zoeken HOTEL LELLMANN Het 3-sterren Hotel Lellmann ligt direct aan de Moezel, in het cen trum van het wijnstadje Löf! Dit hotel beschikt o.a. over een overdekt zwembad (gratis), lift, restaurant en een bar. Ook heeft het hotel een sauna en solarium (tegen betaling). Uw com fortabele kamer is voorzien van bad kamer met douche, toilet, telefoon, televisie en een minibar. Er zijn tevens tegen een toeslag kamers met balkon en moezelzicht te boeken. DE SCHITTERENDE OMGEVING Löf is een wijnstadje en ligt prachtig aan de Moezei. Het ligt niet ver van de stad Koblenz, het centrum van de wijnhandel, waar de Moezel en de Rijn samenkomen. In deze stad moet u beslist een bezoek brengen aan de Deutsche Eek, met het standbeeld van Wilhelm I. Neem ook zeker een kijkje bij één van de Weinstuben, waar elk huis een ander wijngebied symboliseert. Ook de bekende wijn plaatsjes Wittlich, Traben-Trarbach en Cochem zijn aanraders! Cochem is één van de populairste plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhellingen een romantisch kasteel. Door de gezel lige steegjes en pittoreske straat jes met vele vakwerkhuizen is het

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 67