Nummer vijf wil vierde worden 45 I Vrijdag 22 februari 2008 PZC Trainer Kiesenberg verlegt doelstelling bij Colijnsplaatse Boys. bij ons won iema €10. Hoek-aanvaller Alfons drie duels geschorst Timmer verlengt contract bij DSB Grote opruiming showroommodellen Roeier Lievens blijft in beeld voor Spelen Kloetinge oefent op het veld van ASWH if g Sar WW door Roeland van Vliet COLIJNSPLAAT - Bij zaterdag-derde- klasser Colijnsplaatse Boys krijgt trainer Eddy Kiesenberg de laatste tijd veel complimenten. „De men sen zeggen dat ze zo tevreden zijn met hoe er gevoetbald wordt", ver telt de Zierikzeëenaar. Toch zal hij de Noord-Bevelandse club na één seizoen verlaten. Omdat hij meer potentie ziet in Rillandia. Onder Herman Vermeulen werd Colijnsplaatse Boys vorig seizoen kampioen in de vierde klasse. Het verschil met de nummer twee, Wolphaartsdijk, bedroeg liefst tien punten. Vandaar dat de ploeg ook goed mee kan komen op een ho ger niveau: na vijftien speelronden staat het elftal vijfde met 25 pun ten. Kiesenberg: „Aan het team is in de zomer weinig veranderd. Er zijn geen jongens van buitenaf ge komen. Dat we nu zo hoog staan, geeft al aan hoe sterk dit collectief is. 'Colijn' is echt een dorpsploeg waarin de spelers alles voor elkaar over hebben." Kiesenbergs inbreng is dat hij zijn ploeg laat voetballen. „Met deze jongens probeer ik een goede op bouw van achteruit te organiseren en met creatief spel de bal naar vo ren te brengen. Daarbij heb ik het voordeel dat voorin jongens staan die makkelijk scoren. Doordat ik met Robbert Jan van de Genug- ten, Nigel Holmes en Dave Bout meerdere goede schutters heb, zijn we bij deze ploeg niet afhankelijk van slechts één persoon." Aanvankelijk wilde 'Colijn' spelen voor lijfsbehoud. Gaandeweg het seizoen veranderde de doelstelling. Inmiddels is het vizier gericht op 'vierde worden'. „We moeten er nu voor gaan om een periodetitel te pakken. Of om zo goed te eindi gen, dat we een periodetitel kun nen overnemen", vindt Kiesen berg. Hoewel de trainer het naar zijn zin heeft op Noord-Beveland, gaat hij aan het einde van het seizoen toch weg. „Aanvankelijk wilde ik Eddy Kiesenberg: „Dat we nu zo hoog staan, geeft al aan hoe sterk dit collectief is." wel blijven", vertelt hij. „Ik heb voor de kerst een gesprek gehad met het bestuur. Colijnsplaatse Boys wilde door met mij en ik toonde de intentie om langer te blijven. Er kwam nog geen defini tief 'ja' van mij, omdat er over wat kleine dingen nog verder gespro ken moest worden. In de tussen tijd klopte er een andere club aan: Rillandia. Die kwam met zo'n mooie aanbieding, dat ik daar voor koos." Rillandia komt momenteel uit in dezelfde competitie en heeft even eens 25 punten, zij het met één duel minder gespeeld. Kiesenberg: „In Colijnsplaatse Boys zie ik een stabiele derdeklasser. De tweede 'Rillandia kwam met zo'n mooie aanbieding, dat ik daar voor koos' klasse is voor deze club te hoog ge grepen. Voor Rillandia geldt dat niet, denk ik." Met Colijnsplaatse Boys resten Kie- Tabac Gifts R. Krijger Kreukelmarkt la 4 4461 HW Goes Tel. 01U 214607 """''tW- foto Marijke Folkertsma senberg nog zeven wedstrijden. Het uitduel met FC Dauwendaele van morgen is daar de eerste van. Thuis werd eind september met 2-1 van de Middelburgse ploeg ge wonnen. Kiesenberg: „Dauwendaele had aan het begin van het seizoen een heel slechte serie. Tegen ons leden ze toen de vijfde nederlaag op rij. Daarna ging het alleen maar beter. Ik verwacht dat die ploeg nog wel hoog gaat eindigen. Wij zullen het nu dus zeker niet makkelijk krij gen." GOES - Hoek-aanvaller Ferry Alf ons is door de KNVB voor drie wedstrijden geschorst. Hij wordt gestraft voor de rode kaart die hij twee weken geleden na een op= stootje tijdens het duel met GVVV kreeg. Alfons heeft inmiddels één wedstrijd uitgezeten, afgelopen za terdag tegen Ajax. Hij mist ook de wedstrijden tegen Bennekom en IJsselmeervogels. WOGNUM - Marianne Timmer heeft haar contract bij de DSB-for- matie met twee jaar verlengd. De olympisch kampioene, die vofi- ge maand al duidelijk maakte haar samenwerking met coach Jac Orie te willen voortzetten, blijft tot de Winterspelen van Vancouver bij de ploeg. Dat evenement is hoogst waarschijnlijk het eindpunt van Timmers loopbaan. Eerder had den Simon Kuipers, Mark Tuitert, Annette Gerritsen en Margot Boer hun contract bij DSB verlengd. MINDERHOUD WONEN 2 3 zitsbank met hoge rug in actuele stof van 1613,- voor van 1731,- voor 2,5 zitsbank in rode stof van 1269,- 2,5 zitsbank fauteuil in lichte combinatiestof van 1475,-voor 696,- voor 2 3 zitsbank in blauwe Lamous stof van 1650,- voor 2 2,5 zitsbank Ocean in leer bruin/terra van 1688,- voor 2,5 zitsbank in groene stof van 1130,- voor 4 zitsbank in blauwe stof van 1256,- voor 2,5 zitsbank met verstelbare rugkussens in bruine stof van 1488,- voor 3 zitsbank Zeno in leer bruin/terra van 1589,- voor hoekbank in stof rood lamous compl. met verlichting hoofdsteun tafeltje van 2694,- voor fauteuil in leer zwart van 1155,- voor 495,- (2 zits) 595,- (3 zits) voor€ 495,- 695,- (2,5 zits) 395,- (fauteuil) 990,- 1350,- 795,- 645,- 799, 795, 1299,- €495,- Minderhoud Wonen Zuidstraat 116 4361 AJ Westkapelle www.minderhoudwonen.nl Openingstijden: Ma. t/m vrij. van 9.00 - 17.30 uur Zat. van 9.00 - 16.30 uur AMSTERDAM - Bondscoach Susan nah Chayes heeft de selectie van de lichte vier-zonder-stuurman te ruggebracht naar zes roeiers. In de selectie van de ploeg die zich al geplaatst heeft voor de Olympi sche Spelen, is ook nog steeds plaats voor Roeland Lievens uit IJ- zendijke. De roeiers zijn gisteren vertrokken naar Sevilla voor een trainingskamp van twee weken. GOES - Kloetinge speelt morgen om 14.30 uur in Hendrik-Ido-Am- bacht een oefenduel met ASWH. Die club heeft Henk Wisman voor de rest van het seizoen aangesteld als opvolger van de opgestapte Bill Tukker. Wisman was eerder onder meer trainer van Volendam, Fortu- na Sittard en het Armeense natio nale team. Voor volgend seizoen is de huidige Hoek-trainer Willem Leushuis al vastgelegd. SKNWK in top Nederlands amateurvoetbal SKNWK heeft na zestien wedstrijden nog geen punt verspeeld en al 78 keer gescoord. In heel het Nederlands amateurvoetbal zijn slechts twee andere clubs nog zonder puntverlies en scoorden slechts drie clubs vaker. Alles gewonnen club duels winst district klasse SKNWK 16 16 Zuid 1 4B zat. Harkemase Boys 14 14 Noord 1E zat. Glanerbrue 13 13 Öost 5Bzon. Meeste doelpunten club duels goals gem. district klasse Glanerbrug 13 83 6,4 Oost 5B zon. DESO 13 83 6,4 Zuid 2 6G zon. Polanen 17 81 4,8 West 2 5A zat. SKNWK 16 78 4,9 Zuid 1 4Bzat. Ouderkerk 16 77 4,8 West 1 4Czat. Purmerend 14 75 5,4 West 1 4B zat. j IJsselstreek 14 75 5,4 Oost 6B zon. j 1 PZC Felix Binicewicz j bron Rudy Boogert

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 53