L Familieberichten Natuursteenbedrijf Ferket en de Maat B.V. GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN 7 de Groot-de Kam bv JPT tel. 0118-612868 3P I Vrijdag 22 februari 2008 PZC wa Heb het leven lief" Tot ons groot verdriet is plotseling overleden, mijn dochter, onze moeder, mijn oma en mijn vriendin Marijke Nieuwland West-Souburg t Amemuiden 13 februari 1958 19 februari 2008 Pa Nieuwland t Ma Nieuwland-Dingemanse Susan en Remco Davina Frank Myrthe en Niels Peter van de Driest Johan van Soest Correspondentieadres: Susan van Soest Anjelierenlaan 119 4382 VG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Marijke te nemen op vrijdag 22 februari van 9.30 tot 10.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal daar om 10.15 uur de afscheidsplechtigheid plaatsvinden. Daarna zullen wij haar om 11.00 uur begraven op de Noorder begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Oma Poesje Ik hou van jou Davina Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd geven wij kennis dat, na een arbeidzaam leven, rustig van ons is heengegaan Norbertus Johannes van de Pas - Bert - in de leeftijd van 64 jaar. Wij bedanken de medewerkers van verpleeghuis 'Ter Valcke' voor de goede zorgen. Familie en vrienden Goes, 20 februari 2008 Correspondentieadres: Maartenbroersweg 63 4417 BK Hansweert Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 25 februari van 10.15 tot 10.40 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in rouwcentrum 'De Bevelanden'. Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze schoonzoon, zwager en oom Kor Seijbel Moeder Verton-v.d. Berge Mientje, Jan, Miemie, Marius, Mimi Marien, Lies, Cees, Ens, Leo, Jos Neven en nichten Rustig is ingeslapen onze oud-oom Adri van Sabben Oom Adri, bedankt voor alles. Edwin en Marjolijn Tilroe-Biesbroek Femke en Anouk Angela en Eric van Dijke-Tilroe Tim en Lisa Stil ben je van ons heengegaan, je hebt altijd voor ons klaargestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven. Zo was je, je hele leven. Je was een schat voor ons allen. Je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Na een moeilijke laatste levensfase is zacht en kalm overleden mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader en lieve opa Kornelis Seijbel echtgenoot van Paulina Verton in de leeftijd van 76 jaar. Zierikzee, P. Seijbel-Verton Rijnsburg, Carolien van Egmond-Seijbel Bert van Egmond Robert Edward Vlissingen, Anneke Seijbel Michael Durkin Kapelle, Joke Bevelander-Seijbel Leo Bevelander Pascal Zierikzee, Cor Seijbel Gitte Seijbel-Timmer Iris en Michael Marco Zierikzee, Joop Seijbel Carla Visser Wij bedanken het verplegend personeel van de "Cornelia afdeling Schelphoek" voor de liefdevolle verzorging. Zierikzee, 20 februari 2008 Verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: Mevr. P. Seijbel-Verton Scheldestraat 50 4301 VE Zierikzee De afscheidsdienst zal maandag 25 februari om 13.30 uur gehouden worden in de grote zaal van zorgcentrum "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "Borrendamme". Geen bloemen Onze dierbare vriend Bert van de Pas is overleden. We zullen hem missen. Jan en Angélique Cas Wim en Petra Wij zijn verdrietig omdat hij er niet meer is maar glimlachen omdat hij er was Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd en dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve pa, opa en oud-opaatje Piet Stroo in de leeftijd van bijna 80 jaar. Fred en Helena Martin en Toos Peter en Merie Jan Hanna Marijke Arnold en Anna Liesbeth -in liefdevolle herinnering- Agnes Nanda en Jack Klein- en achterkleinkinderen 19 februari 2008 Schaepmanstraat 149 4384 CX Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van pa te nemen op zaterdag, 23 februari van 9.15 tot 9.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 Vlissingen. Aansluitend zal er om 10.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum. Daarna begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Zacht en kalm is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en oude oma Jacoba Jongepier weduwe van Cornelis Verton in de gezegende leeftijd van 98 jaar. Vlissingen: J. Verton J. Verton-Louws Naaldwijk: H. Verton E. Verton-Spruijt Middelburg: J. Verton M.E. Verton-Bimmel Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 't Gasthuis afd. Molenwater 20 februari 2008 Correspondentieadres: Leliestraat 35 4332 TK Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 25 februari van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waarna aansluitend de rouwdienst gehouden zal worden. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van het Gasthuis, afd. Molenwater voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Bert van der Pas Directie en medewerkers van Machinefabriek Bakker Yerseke, februari 2008 Elk afscheid is het begin van een herinnering Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geef ik kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame moeder Pieternella Johanna van Noort sinds 6 juni 2003 weduwe van Cornelis Rentmeester Johz. met wie zij bijna 60 jaar op Driewegen heeft gewoond. Dochter van Adriaan van Noort en Helena Schaalje 4 Oudelande (Magere Hoek)16 maart 1917 t Goes (Ter Weel), 20 februari 2008 Ovezande: Hans Rentmeester Mijn dank gaat uit naar het verzorgend verplegend personeel en vrijwilligers van Unit 2 van "Ter Weel" Goes en het verzorgingshuis "Sint Maarten naar iedereen die haar liefde, vriendschap en aandacht heeft gegeven. Correspondentieadres: Hoofdstraat 56 4441 AE Ovezande Het afscheid zal in besloten kring in het crematorium in Middelburg plaatsvinden. Nadat wij eerder afscheid hebben moeten nemen van onze geliefde echtgenoten Piet, Joop en Mart bereikte ons het droeve bericht dat onze lieve zwager Kor Seijbel als laatste van de vier broers, is overleden. Wij zijn er voor Paulien en de kinderen in deze verdrietige tijden. Vlissingen, Jenny Seijbel-de Smit Nieuwerkerk, Mien Seijbel-Smalheer Wieringerwerf, Ine Seijbel-de Visser en dochters Een modern bedrijf, al meer dan 50 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 - 4561 GP Hulst Tel.: 0114-312906 natuursteen@ferketendemaat.nl Fax: 0114-310611 uitvaartverzorging Jpggpr Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32