Familieberichten mr. B.H.J. (Ben) Megens «fiP OVERTOOM-GROEN Colofon Familieberichten 30 Donderdag 21 februari 2008 PZC Veel te vroeg, veel te jong, nog vol ambitie en plannen werd ons ontnomen Ria de Kaestecker Sluis 12-05-1942 Knokke-Heist 18-02-2008 Dit melden U: Knokke-Heist Gilbert De Groote haar echtgenoot Oostkamp Patrick en Els De Groote-Vandierendonck Björn en Sven Aalter Luc en Birgit De Groote-Van Lamduyt Matthias en Joachim haar kinderen en kleinkinderen Sluis Frans (t) en Leonie de Kaestecker-Hamerlinck Frank de Kaestecker Aardenburg Willy en Hermine de Kaestecker-Rademakers Sluis Bram en Terèse van Lare-de Kaestecker haar ouders, broers en zuster De uitvaartdienst zal plaatsvinden in de R.K. kerk te West- kapelle (B) vrijdag 22-2-2008, aanvang 10.00 uur Correspondentieadres: St. Annastraat 111,4524 JD Sluis Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer De heer Megens was sinds 1979 werkzaam als secretaris van de vennootschap en hoofd van de afdeling Juridische Zaken. De heer Megens heeft vanuit zijn grote en langjarige betrokkenheid bij Wegener een belangrijke rol gespeeld bij de groei van de onderneming. Hij zorgde voor een profes sionele aanpak van de governance en was vaak een rots in de branding met zijn weloverwogen en aimabele manier van optreden. Zijn oordeel en advies was altijd van grote waarde. In die rol zal de onderneming hem missen en wij zullen de heer Megens met veel respect en dankbaarheid blijven herinneren. Wij wensen zijn partner en zijn dochter veel sterkte toe. Namens de Raad van Commissarissen en Raad van Bestuur Koninklijke Wegener NV H.C.P. Noten J.C. Houwert Apeldoorn, 21 februari 2008 Bij ieder afscheid wordt een herinnering geboren. Op dinsdag 19 februari is rustig ingeslapen onze oom en oud-oom Adrianus Matthijus van Sabben weduwnaar van Cornelia Catharina van Sabben-Tilroe in de leeftijd van 87 jaar. Hulst: Jean de Bruin Rosemarie Poppe Goes: Ton de Bruin Karin de Bruin-Koppelaar Vlissingen: Eddie Tilroe t Nel Tilroe-Stroo Retranchement: Rieneke de Visser Jan de Feijter Achterneven- en nichten We danken het verzorgend personeel van zorgcentrum "Rustenburgvoor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Walstraat 81a, 4381 GD Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 22 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 23 februari om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het is stil, zo stil. Dag Louis, we zullen je missen Wij denken aan Nina en wensen haar veel sterkte. De buren van de Monnikendijk Verbijsterd zijn wij door het plotselinge overlijden van Tilly van de Voorde-van de Velde Dankbaar zijn wij voor de vele jaren dat zij zich heeft ingezet voor onze peuterspeelzaal. We wensen haar man, kinderen en familie veel sterkte toe. Leidsters en plaatselijk bestuur van peuterspeelzaal Pimpampoentje in Oostburg Geen wens blijft ons meer dan daar bij de Heer te leven bij stromen van zegen Na een kortstondig ziekbed heeft de Heer tot Zich genomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma enomi Neeltje Dhont sinds 2 oktober 1979 weduwe van Pieter Jacobus Vergouwe in de leeftijd van 87 jaar. Breskens: Saar en Adri Leenhouts-Vergouwe Ronnie en Margreet Andijk: Marjo en Jan Vermeulen-Vergouwe Essen: Lies en Willie Krabbe-Vergouwe David en Agnes Babeth en Ton Ruth en Robert Den Haag: Ineke en Jan van den Heuvel-Vergouwe Liesbeth Hans en achterkleinkinderen 4511 XX Breskens, 19 februari 2008 Westlandstraat 4-213 Correspondentieadres: Grote Kade 5 4511 AS Breskens De dienst van bemoediging zal gehouden worden D.V. op zaterdag 23 februari om 10.30 uur in het Vergaderlokaal, Langeweg IA te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Vergader lokaal. Geen bezoek aan huisGeen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Hooge Platen en naar afdeling 4 van het Antonius- ziekenhuis voor de liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het is zoals het is Het was zoals het was Het zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou Lieve Opa Roffel, we zullen je ontzettend missen en we houden van je. Monique en Maikel Romy en Lieve Peter en Geniya TyraenAlex Anne-Marie Anne-Sophie Susanne en Marco Martine en Carlo Stephanie Wij zijn verdrietig omdat hij er niet meer is maar glimlachen omdat hij er was Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd en dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve pa, opa en oud-opaatje Piet Stroo in de leeftijd van bijna 80 jaar. Fred en Helena Martin en Toos Peter en Merie Jan Hanna Marijke Arnold en Anna Liesbeth -in liefdevolle herinnering- Agnes Nanda en Jack Klein- en achterkleinkinderen 18 februari 2008 Schaepmanstraat 149 4384 CX Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van pa te nemen op zaterdag, 23 februari van 9.15 tot 9.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 Vlissingen. Aansluitend zal er om 10.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum. Daarna begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. be Met droefenis om zijn toch nog onverwachte overlijden, maar in dankbaarheid dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij er hierbij kennis van dat mijn echt genoot en onze vader en opa Hendricus Jan Wiggers rustig van ons is heengegaan in de leeftijd van 74 jaar. Zierikzee: Josephine Wiggers-Leijs Goes: Jan-Jaap Wiggers Conny Wiggers-Verbruggen Youp, René en Tamara Zierikzee: Janneke E.E. Wiggers 19 februari 2008 Mulockstraat 48 4301 KW Zierikzee De crematie zal in besloten kring plaatshebben. Dankbetuiging Voor de bewijzen van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Geertruida van Damme-de Koster Corrie betuigen wij onze oprechte dank. Ook een woord van dank aan uitvaartverzorging J.J.M. de Voogt te Terneuzen, voor de goede begeleiding en nette verzorging van de uitvaart. Mede namens de kinderen; Jaap van Damme Terneuzen, februari 2008 In Memoriam 21-03-2007 t 21-03-2008 Lieve Lydia Het Is al een jaar geleden Datje mij ontviel Je toekomst werd verleden Die wonden helen niet Rik Frank Axel O Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maH pzcfamiiiéb0Hcht8n@weo8nernieuwsroedia.ni tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42