t lj^sXSAAlÜS|jLfJCi 32 I Woensdag 20 februari 2008 PZC wa Met groot leedwezen hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van ons fractielid en lid van het CDA-Reimerswaal Mevrouw C.H. Japserse-Teer Wij kenden Cora als een trouw en solidair CDA-lid, die veel betekend heeft voor onze afdeling. We wensen haar echtgenoot, kinderen en kleinkind Gods onontbeerlijke kracht en zegen toe bij het verwerken van dit verlies. Leden van de CDA-fractie Reimerswaal Leden van het CDA, afdeling Reimerswaal Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Cornelia Hendrika (Cora) Japserse-Teer Gemeenteraadslid van Reimerswaal Mevrouw (asperse was sinds 2002 raadslid namens het CDA. Ook daarvoor is ze actief betrokken geweest bij het lokaal bestuur van onze gemeente. Kenmerkend voor Cora waren haar inzet en grote betrok kenheid bij de Reimerswaalse gemeenschap. Als raadslid was zij makkelijk benaderbaar en had veel aandacht voor het welzijn en welbevinden van de inwoners. Haar inzet is door ons zeer gewaardeerd en haar plotselinge overlijden voelt dan ook als een groot verlies. Onze gedachten gaan uit naar haar echtgenoot, kinderen en kleinkind. Wij wensen hen veel kracht en zegen toe in deze droevige tijd. De gemeenteraad, Het college van burgemeester en wethouders en de medewerkers van de gemeente Reimerswaal Enige en algemene kennisgeving. Psalm 121. Op het aller onverwachts heeft de HEERE tot Zich genomen mijn geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma Cornelia Hendrika Jasperse-Teer 22 juli 1958 t 19 februari 2008 fohan Jasperse David-Jan en Magdaline René en Juliet, Jarno Jon en Lilian Johan Bolwerk 3 4415 AA Oostdijk Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke, alwaar donderdag 21 februari van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De dienst van Woord en Gebed wordt D.V. vrijdag 22 februari om 9.30 uur gehouden in de Hervormde kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. "t loopt altiêd anders dan je diênkt" Marie Hierbij delen wij u mee, dat voor ons onverwacht is over leden mijn onvergetelijke, lieve vrouw en onze lieve, zorg zame moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Johanna Don-Louisse echtgenote van Alewijn Don Oostkapelle, t Middelburg, 5 maart 1924 19 februari 2008 Domburg: A. Don sr. Kapelle: Frans en Willy Oostkapelle: Elizabeth en Ëtuschka Westkapelle: Thilly Oostkapelle: Alwin en Jacqueline Domburg: Marjo en Jos Vlissingen: Marga Klein- en achterkleinkinderen 't Gasthuis, afdeling Singel Correspondentieadres: Aanloop 47,4357 HK Domburg De begrafenis vindt plaats op zaterdag 23 februari 2008 om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in hotel "De Moerbei". "Live in colour" Mijn lieve papa Louis van Oosterbosch Is 12 dagen na het overlijden van mijn lieve mama aan een hartstilstand overleden. 7 november 1947 f 18 februari 2008 Kattendijke: Nina van Oosterbosch Goede reis, Breda: Yira Houben-Ooms Correspondentieadres: Familie A. Brouwers Oude Markt 55 4701 PC Roosendaal Louis is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op donderdag 21 februari van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid is op vrijdag 22 februari om 10.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk3. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Na 32 jaar lief en leed te hebben gedeeld, is plotseling over leden onze buurvrouw Corrie Wij zullen haar erg missen. Yerseke: Dick en Marieke Duinkerke Vandaag ontvingen we het droevige bericht van het over lijden van onze lieve zus, onze lieve tante Kornelia Janna Maria Nieuwenhuize-Steketee We zijn dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft gedaan en dat was heel veel of zoals één der kinderen het uitdrukte: "Bij het noemen van haar naam kreeg je al een warm gevoel". 19 februari 2008 Maassluis Johan Steketee en Grieta Delft Marcel en Cora Schiedam Andrea en Ruud JoAnne Anna Paulowna Esther en Pieter Jan Pauline Aart Thijs Maassluis Melanie en Edwin Jelle Jytte Jesse Met Christus ben ik gekruisigd, en toch leef ik, dat is, niet meer mijn ik, maar Christus leeft in mij. Galaten 220a Diep bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat God toch nog onverwacht, maar op Zijn tijd tot Zich genomen heeft, Zijn kind, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Kornelia Janna Maria Steketee sinds 16 juli 1994 weduwe van Lambrecht Nieuwenhuize in de leeftijd van 88 jaar. Piet Nieuwenhuize Margré Nieuwenhuize-de Smit (in liefdevolle herinnering) Lando en Heidi Larissa, Peter John Paméla André Nieuwenhuize Janny Nieuwenhuize-Bakker 18 februari 2008 de Capellerie 7 4401 DZ Yerseke Onze moeder en oma is thuis opgebaard, alwaar donderdag 21 februari van 15.30 tot 16.30 en van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P.D. Zijlstra, wordt D.V. vrijdag 22 februari om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een uniek en bijzonder mens is van ons heengegaan Louis van Oosterbosch 12 dagen na het overlijden van zijn vrouw Elles Brouwers Wij wensen Nina veel sterkte toe bij dit allergrootste verlies van beide ouders. Fam. Van Oosterbosch Fam. Brouwers Tantes, ooms, neven en nichten Bruinisse, 18 februari 2008 Met ontsteltenis hebben we het overlijden van onze voormalige captain en teamgenoot Ron Polderman vernomen. We zullen je sfeer, humor, gezelligheid, spirit, megaputts en zelfs je shanks missen. Ons medeleven gaat uit naar Pascal, jullie kleine meid en je beide zoons. Heren I en IJ Golfclub "Grevelingenhout Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan onze broer, zwager en oom Martinus Marinus Rijk weduwnaar van Martha Honorina Marie Verdurmen in de leeftijd van 84 jaar. Heinkenszand: A. Rijk Kwadendamme: C. Zuidhof-Rijk A. Zuidhof Neven en nichten Heinkenszand, 18 februari 2008 Correspondentieadres: Vlaandertsedijk 5 4451 NN Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 22 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in het dienstgebouw achter de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Dankbaar zijn wij als familie voor de belangstelling bij de begrafenis van onze broer, zwager en oom Jo Adriaanse Dankbaar zijn wij ook voor de vele kaarten die wij mochten ontvangen, ook van voor ons totaal onbekende mensen. Het heeft ons heel erg goed gedaan. Familie Adriaansen Grijpskerke, februari 2008 Ons echte thuis heb je met je meegenomen, want dat geborgen thuis dat was u tot uw laatste moment De vele lieve woorden, kaarten en verdere belangstelling bij het plotselinge overlijden van onze lieve moeder en allerliefste oma Catharina Keus-Pronk hebben ons getroost, wij willen iedereen hier hartelijk voor bedanken. Kinderen en kleinkinderen Zierikzee, februari 2008 20-02-06 20-02-08 Pa Opa Elke dag missen wij jou Elke dag een herinnering aan jou Elke dag zien wij jou toch Elke dag ruiken wij jouw geur Elke dag denken we was jij nog maar hier Rini, Lian Shauni, Ro Sylvano, Giovanni Joke, Rinus

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58