Familieberichten Colofon Familieberichten Voor vervolg familieberichten zie pagina 32 24 I Woensdag 20 februari 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermeiden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii pzcfamiiieherichten@weqenarnieiiWsmRdia ni tei 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alie geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Een lege plek, een groot gemis, Een fijne herinnering is al, wat er nog is. Waar ben je nu, vraag ik me af. 'k Voel nog de liefde, die jij ons gaf Jou te kennen, vond ik zo fijn, Je los te laten, dat doetzo'n pijn. Ik zal je missen, in dit leven, En zal altijd, om je blijven geven. Verslagen, verbitterd en bedroefd deel ik u mee dat middels een noodlottig ongeval uit ons leven is weggerukt, mijn liefste vrouw en onze zorgzame moeder Jolanda Gelok-Kole 20 november 1969 16 februari 2008 Kees Gelok Renske ingmar I.G.J. van den Boschstraat 14 4475 AL Wilhelminadorp We nemen afscheid van Jolanda op zaterdag 23 februari om 11.00 uur in het Wilhelminahuis, Brugstraat 4 te Wilhelminadorp, waarna we haar zullen begraven op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het Wilhelminahuis gelegenheid tot condoleren. Bambi: Mama, Mama, waar ben je Mama, mama mama, mama (snik, snik) De Prins: Je moeder kan niet meer bij je zijn! 11 Ze is nu in een andere wereld. Je moet nu dapper en sterk zijn, leren om op eigen benen te staan. Kom, we moeten verder Vaarwel lieve mama Pop en Binkie Vrij naar de dvd van Bambi Ongeloof, Onbegrip, Onwerkelijk, Onmachtig zijn woorden die bij ons op komen. Dit weekend is door een fataal ongeluk onze dochter, zus en tante Jolanda Gelok-Kole onverwacht ontvallen. O ja, ik kan weer meedoen, ik kan weer vrolijk zijn de buitenkant die gaat wel, van binnen zit de pijn O ja, het gaat al beter, kijk hoe ik weer geniet de buitenkant die wil wel, van binnen huist verdriet O ja, ik wil wel leven, ik doe alweer aardig mee de buitenkant moet verder, de binnenkant zegt nee Maar af en toe geniet ik echt, met hen die naast me staan die weten en ook voelen, dat'het nooit meer echt zal gaan Wilhelminadorp: Johan en Janny Kole Heinkenszand: EricenCeciel Kole Isabel, Liselotte Wilhelminadorp: John Kole en Diana Bos Ruben, Niels Geersdijk: Joop Kole Roby, Lars Wilhelminadorp, 16 februari 2008 Tot ons groot verdriet is plotseling en voor ons nog niet te bevatten, veel te vroeg van ons heen gegaan onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Jolanda Gelok-Kole 's-Heer Hendrikskinderen: Pa en Moe Gelok Yerseke: Sjaan en Ferdie Jan, Marianne 's-Heer Hendrikskinderen: Erik en Arianne Mike, Romy 16 februari 2008 Door een noodlottig ongeval is plotseling uit ons midden weggenomen onze lieve Jolanda Echtgenote van onze neef Kees Gelok Wij wensen Kees, Renske en Ingmar en verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. 's-Heer Arendskerke: Ina Brasser Henk Brasser Marjo Brasser en Han Biok 's-Heer Hendrikskinderen: L.M. Brasser-Schipper Jopieen Piet Rijn Mariska en Patrick Petra en Edwin Velsen-Zuid: Corrie en Chris van Burgel Marleen en Astefoei Sebastiaan en Carla Robin 's-Heer Hendrikskinderen: Henk Brasser 's-Heer Abtskerke: Hannie en Jan de Vos Tom Inge Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Jolanda Gelok-Kole Lid van onze vereniging, echtgenote van ons bestuurslid Kees en schoonzus en tante van onze leden Erik en Romy. Wij wensen Kees, Renske, Ingmar en verdere familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Bestuur en leden KV Tjoba 's-Heer Hendrikskinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde, lieve en behulpzame collega Jolanda Gelok-Kole Wij wensen Kees, Renske, Ingmar en verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Hans, Arnold, Bianca, Wouter, Nelleke, Jan, Mariëlle, Henk-Jan, Martin, Peter, Marjoke, Petra, Connie, Linda, André, Brenda, Marco Ontroerd en met verbijstering hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Jolanda Gelok-Kole echtgenote van onze medewerker Kees Gelok Wij wensen Kees, de kinderen en familie heel veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Directie en medewerkers van Koninklijke Hollestelle Groep Familie Hollestelle Goes, februari 2008 Veel te jong overleden speelster van korfbalvereniging Tjoba Jolanda Gelok-Kole Wij wensen de familieleden-vrienden-medespelers van Tjoba heel veel sterkte toe tijdens dit enorm verlies. Namens korfbalvereniging All-Ready uit Zierikzee Met droefheid hebben wij vernomen dat Jolanda Gelok-Kole de mama van onze leerlinge Renske uit groep 1 door een ongeluk om het leven is gekomen. Wij leven mee met Renske, haar broertje, papa en verdere familie. o.b.s. Stamperius in Wilhelminadorp: Leerlingen, Ouderraad, Medezeggenschapsraad Personeel en Directie Bestuur en Algemeen Directeur Openbaar Onderwijs NOBEGO Lieve Renske Jouw mamma is nu een sterretje aan de hemel. Veel liefs van de kindertjes van groep 1 en 2. Het is zo stil in mij, ik heb nergens woorden voor Het is zo stil in mij en de wereld draait maar door. Lieve Jolanda we zullen je heel erg missen. Wij wensen Kees, kinderen en familie heel veel sterkte toe. Bert en Madeleine Wij zijn diep geschokt door het bericht dat vrijdagnacht, onderweg naar haar vakantiebestemming, dooreen nood lottig ongeval is overleden onze zeer gewaardeerde collega Jolanda Gelok-Kole Wij wensen haar familie, haar man Kees en haar kinderen Renske en Ingmar veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Namens beheerscolleges, directie en medewerkers van Rabobank Beveland Will there be tomorrow Tell me, how can you be sure There ain 't always next season. Jo Vol ongeloof, nooit op de voorgrond maar altijd aanwezig. We zullen jou en je humor missen. Kees, Renske, Ingmar en familie heel veel sterkte. Je teamgenoten van Tjoba 3 Christian Astrid Eric Chandra Marnix Charlotte Remco Ilse Robert Margot Wilfred Bedroefd maar toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, een einde is gekomen aan het leven, van mijn man, onze vader, opa en opa-opa Arie Abraham Crucq in de leeftijd van 84 jaar. Oost-SouburgC. Crucq-den Hollander MiddelburgWim en Martha Elroy en Mirella Miranda en Patrick Dylan MiddelburgHenny en Wim Arjan 4388 BC Oost-Souburg, 18 februari 2008 Beciusstraat 14 Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag21 februari van 16.30 tot 17.30 uur in Uitvaart centrum H. [obse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij danken het verzorgend personeel van "De Vliedberg", app. 6 voor de goede zorg. Tel: 0118 - 616012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48