v ee PZC ie watersporter met 2 rechterhanden? 1 jaar tabloid en de PZC trakteert! U ook? i£ 7 Een miljoen huurwoningen zijn slecht geïsoleerd ,4 jachthaven medewerker uiuiui.udrcst.n WOONBOND GEMEENTE Geef de krant 4 weken voor €12,- en ontvang een cadeau r Ja, ik maak iemand blij met de PZC en ik ontvang een cadeautje! lees vind leef PZC Woensdag 20 februari 2008 I 1 5 mpM V/ Solliciteer dan bij Van der Rest Nautic te Kats snel naar de functie Samen met een collega ben je verantwoordelijk voor: Het organiseren en uitvoeren van de winterberging (boten afmasten, kranen, afspuiten, opbokken, stallen visa versa) Het optreden als gastheer in de jachthaven Het zorgen voor een goede staat van onderhoud van haven, terreinen, kraan en havenmaterieel Het aanleveren van gegevens aan de administratie VAN DER Wat heb je hier voor nodig: Kennis van de watersport Technische kennis en ervaring Klantgericht kunnen werken Het kunnen bedienen van botenlift, trekker en heftruck Bereidheid tot werken in het weekeind nautic Maak jij van je hobby je werk? Stuur dan voor 25 februari a.s. je sollicitatie brief met c.v. naar Van der Rest Nautic, t.a.v, mevr A.J. Vermin-van fiere. Veerhaven 3, 4485PL Kats of mail naar nautic@vdrest.nl. Sollicitatiegesprekken vinden plaats op dinsdag 26 februari. Van der Rest Nautic is een full-service water sportbedrijfmet jachthavens en jachtonderhoud in Kats en in Wemeldinge. mms,mm Doet uw verhuurder te weinig aan energiebesparing? Meld uw huis aan op: www.meldpuntenergieverspilling.nl Gratis advertentie Natuur en Milieu m Y NEDERLANDSE GOEDKEURING 3e HERZIENING BESTEMMINGSPLAN BUITENGEBIED Wij maken bekend dat van 21 februari t/m 2 april 2008 het besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland tot het goedkeuren van de 3e herziening bestemmingsplan Buitengebied tijdens openingstijden ter inzage ligt in het gemeentehuis aan de Traverse 1 in Domburg. De herziening van het bestemmingsplan Buitengebied waarin de ruimtelijke aspecten worden beschreven, heeft in hoofdzaak betrekking op: a. uitbreidingsmogelijkheden voor kleinschalig kamperen; b. mogelijkheden voor het realiseren van landschapscampings bij agrarische bedrijven; c. mogelijkheden voor het realiseren van appartementen in bestaande agrarische bedrijfsgebouwen en monumentale en karakteristieke panden (eindkwalificatie A); d. mogelijkheden voor het realiseren van hotelaccommodaties in bestaande agrarische bedrijfsgebouwen en monumentale en karakteristieke panden (eindkwalificatie A); e. mogelijkheden voor het realiseren van kampeerboerderijen in bestaande agrarische bedrijfsgebouwen; f. mogelijkheden voor mantelzorg bij permanent bewoonde dienstwoningen en burgerwoningen; g. verwerken van eerder gevoerde vrijstellingsprocedures e.d. Gedurende de genoemde termijn kan beroep ingesteld worden en kan eventueel een verzoek om voorlopi ge voorziening worden ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te Den Haag door: - diegene die tijdig zijn bedenkingen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland kenbaar heeft gemaakt; - iedere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 27 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdig zijn bedenkingen bij Gedeputeerde Staten kenbaar te maken. Dit besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na de afloop van de beroepstermijn. Als bin nen deze termijn bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening wordt ingediend treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. De goedgekeurde 3e herziening bestemmingsplan Buitengebied is ook in te zien op de gemeentelijke web site, www.veere.nl, onder "visie en beleid, bestemmingsplannen". Domburg, 20 februari 2008, Burgemeester en wethouders, De secretaris, De burgemeester, J.S. de Regt drs. R.J. van der Zwaag - l~'" U als trouwe abonnee weet hoe prettig het is om de krant elke dag in de bus te krijgen op het handzame tabloidformaat. Kent u iemand die dat ook zou willen? Geef diegene dan nu op voor een proefabonnement van 4 weken voor €12,-. U ontvangt dan gratis een 1/5 Staatslot mét kans op de Jackpot. i v W" Zo profiteren abonnees Profiteren van dit aanbod kan op twee manieren: U geeft het proefabonnement aan iemand cadeau en ontvangt dan een 1/5 Staatslot mét daarbij kans op de Jackpot. U draagt een nieuwe proefabon nee aan. Het proefabonnement wordt door de nieuwe abonnee zelf betaald. U ontvangt dan een 1/5 Staatslot mét daarbij kans op de Jackpot. Maak uw keuze en vul de bon in! U heeft het 1/5 Staatslot binnen 4 weken in huis. U kunt ook deelnemen via internet: maak daarvoor gebruik van het speciale aanmeldingsformulier op www.pzc.nl (klik op abonneren). Spelregels De nieuwe proefabonnee kan het proefabonnement niet voortijdig beëindigen; De nieuwe proefabonnee heeft de laatste 3 maanden geen proefabon nement gehad; De actie loopt van 6 februari tot en met 30 april 2008. O Ik geef een proefabonnement cadeau (4 weken voor 12,-) en ik ontvang gratis een 1/5 Staatslot mét daarbij kans op de Jackpot. jUWlli mm,-. SSW*», W OMJUHO O Ik draag een nieuwe proefabonnee aan (4 weken voor 12,-). De nieuwe abonnee betaalt het proefabonnement zelf. Ik ontvang gratis een 1/5 Staatslot mét daarbij kans op de Jackpot. Mijn eigen gegevens Naam: Om Ov Gegevens nieuwe abonnee Naam: Om Ov Adres: Adres: Postcode: Plaats: Postcode: Plaats: Telefoon: (o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon: (o.a. voor bezorgcontrole) E-mailadres: E-mailadres: Geboortedatum: Geboortedatum: Bank-/girorekening: Bank-/girorekening: Handtekening: Handtekening: Stuur deze bon naar: De PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 713, 4460 WB Goes of kijk op www.pzc.nl Alleen originele, volledig ingevulde bonnen worden in behandeling genomen. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 15