^9 Familieberichten KERKHJ ACTIE GIRO 456 OVERTOOM-GROEN 26 I Dinsdag 19 februari 2008 PZC wa Herinner mij maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader Marinus de Putter echtgenoot van Anthonina Pladdet Hoek, 20 december 1932 t Terneuzen, 16 februari 2008 Temeuzen: A. de Putter-Pladdet Ineke (in herinnering) Addie Jan (in herinnering) Oostelijk Bolwerk 122 4531 GV Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 20 februari van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op donder dag 21 februari om 14.00 uur in de S.O.W. kerk aan de Langestraat te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum naast de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een lang bewogen leven, is na een periode van afnemende gezondheid, maar helder van geest overleden mijn man, onze vader, groot- en overgrootvader Albertus Catharinus Rottier gehuwd geweest met Sara van Boven, overleden 15-8-1943 Louise Vos, overleden 10-1 -1967 *Kats t Vlissingen 25-10-1914 18-2-2008 Oost-Souburg: F.J. Rottier-Arendse Neuenhaus (D): A. Schram-Rottier J. Schram Ingmar Irving en Daniëlle Stefan Zoetermeer: P.A. Guerand-Rottier J.A, Guerand Laurence en Sylvia Charlotte en Eldert Daan, Thijmen Marjolein en Sebastiaan Albert-Jan Biggekerke: MJ. Rottier 4388 V) Oost-Souburg Zorgcentrum "de Zoute Viever" Dongestraat 1, kamer 209. Er is gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 21 februari van 19.30 tot 20.30 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 22 februari om 12.00 uur in het kerkcentrum "De Schaapskooi", Papegaaienburg 1 te West-Souburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraaf plaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkcentrum. Na een lang ziekbed is van ons heen gegaan onze geliefde zwager Bert Rottier In de leeftijd van 93 jaar Echtgenoot van Francien Arendse Eerder gehuwd geweest met Sara van Boven en Loes Vos Ede: Anna Finson-van Boven Nieuwdorp: Marie van Boven-Cijsouw Goes: Paul van Boven Corrie Huissoon Poortugaal: Ko en Nel van Boven-Markusse Oost-Souburg: Rien en Yvonne van Boven-Bosdijk 18 februari 2008, Oost-Souburg We zijn verbijsterd door de plotselinge dood van Adrie Vermoet We kwamen 3 weken geleden bij elkaar in het herstelplan als 6 vreemde mensen en verlieten het ziekenhuis als vrienden. De pijnlijke weg naar herstel zal oneindig veel pijnlijker zijn zonder Adrie. We wensen Lilian en haar gezin heel veel sterkte bij dit zware verlies. Anneke Verbruggen Pia Verver Carolien Bauwens Adri Zandee Kees van de Linde Bedroefd namen wij kennis van het plotseling overlijden van Tilly van de Voorde-van de Velde Wij wensen Ronald, Shirley, Kelly en de verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Kees en Bernadet Wieme-Mercy Jelle, Wietse G. Mercy Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Tilly van de Voorde-van de Velde echtgenote van onze collega Ronald en moeder van Shirley en Kelly Wij wensen Ronald, Shirley, Kelly en verdere familie veel troost en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Namens de medewerkers en het bestuur van de gemeente Sluis, J.F. Sala, burgemeester mr. P.T.G. Claeijs, griffier mr. J. Schaalje, wnd. gemeentesecretaris Bedroefd en geschrokken hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Tilly van de Voorde-van de Velde echtgenote van onze collega Ronald van de Voorde en moeder van Shirley en Kelly Wij wensen Ronald, Shirley, Kelly en verdere familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. De collega's van de afdelingen Onderhoud Ondersteuning en Kernen van de gemeente Sluis Bedroefd hebben we kennis genomen van het plotse over lijden van Tilly van de Voorde moeder van onze jeugdleden Shirley en Kelly We wensen jullie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden Turn'87 Oostburg Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw T. van de Voorde-van de Velde moeder van onze leerlingen Shirley uit klas TG4B en Kelly uit klas TG2G. Wij wensen Shirley, Kelly, hun vader en overige familie leden heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg, Ir. C.S. Hoek, voorzitter centrale directie Sprakeloos... zijn we na het bericht van overlijden van de lieve moeder van Shirley Tilly van de Voorde We wensen Ronald, Shirley, Kelly, Angela en familie veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Rita. Hannelore, Gerdine en Petra Petra's design Oostburg sluit op 21-2-2007 om 13.00 uur. O Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Achter de tranen van verdriet schuilt een glimlach van herinnering Tilly van de Voorde-van de Velde Wij wensen Ronald, Shirley, Kelly, Angela en familie veel sterkte toe om dit groot verlies te dragen. Irene. Ronnie, Petra, Mark, Brendie, Paul, Petra, Jeffrey, Shirley, Veerle, Daphne, Wesley, Veronique, Michael, Kevin Gratis advertentie: WWW.KERKINACTIE.NiyVERGETENVLUCHTEI.ING Miljoenen mensen lijden nog dagelijks door de gevolgen van de ramp die hen ooit trof. Zij leven al jaren als vluchteling. Wij vragen u om opnieuw bij hen stil te staan. Want mensen mogen nooit vergeten worden. En Kerk in Actie ICC0 kunnen alleen dankzij uw steun helpen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 52