Familieberichten W 7 de Groot-de Kam bv Jpl Colofon Familieberichten tel. 0118-612868 r- Br 24 I Dinsdag 19 februari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw voiiedige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieherichten@weoenerniRuwsmedia.r tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17,00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Heden overleed ten gevolge van de slopende ziekte ms mijn lieve zus Anne de Baere 41 jaar Geboren te Waterland-Oudeman 31-07-1966 Overleden te Aalter op zondag 17-02-2008 Luc en Ingrid de Baere-Boerman Bolwerk 4 4515 BPIlzendijke 17 februari 2008 Él Hij had de ruim te van de po id er Hef 't land van vruchtbaarheid en verte totookzijn dromen kleiner werden een hof, een pleintje, gras en wat gerief maar nu een Hemel zonder grenzen. Na een leven dat gekenmerkt werd door goedheid, bezorgdheid en liefae, is vrij plotseling van ons heen gegaan onze lieve vader en opa Jan Seertse Meliskerke, t Vlissingen, 20 september 1930 17 februari 2008 Oost-Souburg: Jeannette Seertse Thymen Rifthem: Ard en Minette Seertse Robert-Jan, Alexander Scheeweg10 4389 VE Ritthem Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 21 februari a.s. van 13.45 tot 14.15 uur in de Ontmoetings- kerk aan de Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal aldaar de rouwdienst plaatsvinden, welke geleid zal worden door Ds. H. Talsma, om 14.30 uur. De begrafenis zal om 15.30 uur plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Jan Seertse M. Krijger-Seertse - in herinnering L. A. Krijger - in herinnering S. Seertse - in herinnering P. J. Seertse-Leijnse neven en nichten Srijpskerke, 17 februari 2008 Ik zie een poort wijd open staan waardoor het licht komt stromen een poort waar 'k vrijelijk in mag gaan om vrede te bekomen. Bedroefd, maar dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een moeilijke laatste levensfase rustig is ingeslapen onze lieve pa, opa en oude opa Jan Boon sinds 24 december 1996 weduwnaar van Tannetje Boon-Boon in de leeftijd van 86 jaar. Jan Boon Corry Boon-Klaui Danielle en Emile jonathan en Gabriëlle Sanne, Elise Matthias en Annelies Ineke Stevense-Boon Herman Stevense in herinnering Peter Boon Vlissingen 17 februari 2008 Correspondentieadres Pr. Beatrixstraat 24 4332 XK Middelburg Pa is opgebaard in de rouwkamer van Zorgcentrum "Swerf-Rust", L. Stommesweg te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 21 februari van 15.30 tot 16.30 uur. De rouwdienst voorafgaande aan de begrafenis zal worden gehouden vrijdag 22 februari om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. uitvaartverzorging JaSSffijr Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl V - 77 - -.Hw. éi - --.A -m-. - r-pr A Een laatste zucht, haar strijd is gestreden, alle angsten, verdriet of pijn, behoren nu tot het verleden. Voor ons is er nu de leegte, voor haar haar verdiende rust. Als afscheid heb ik nog eenmaal haar voorhoofd gekust. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve schoonmoeder en onze oma Suzanna Lijdia Willemsen weduwe van Levien Hamelink op de leeftijd van 97 jaar. Temeuzen: Leen Hamelink (in herinnering) Willy Hamelink-Weststrate Terneuzen: Jan Hamelink (in herinnering) Zwolle: Johan en Jeannette Maira, Jurriën, Karim, jamilla, Naomi Sas van Gent: Ronnie Terneuzen, 18 februari 2008, Bachten Dieke Correspondentieadres: Burg. Geillstraat 5 4531 CA Terneuzen Mijn schoonmoeder en onze oma is opgebaard in haar kamer van Zorgcentrum "Bachten Dieke", alwaar gelegen heid is tot afscheid nemen op donderdag 21 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 22 februari om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c teTerneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Onze dank gaat uit naar de huisarts en alle medewerkers van Zorgcentrum "Bachten Dieke" voor de liefdevolle zorgen aanhaar gegeven. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. wa Hij kan, èn wil, èn zal in nood, Zelfs bij het naad'ren van den dood, Volkomen uitkomst geven. Na een moeizaam leven is, op 88-jarige leeftijd, in haat- Heer en Heiland, ontslapen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Kaatje Klein-Tanis Goes: J. Klein Goes: Gert Jan en Ina Linda Sander Onze dank gaat uit naar het wijkteam en de medewerkers van unit 1 en 5 van zorgcentrum Ter Weel' te Goes en huisarts dr. Schruer voor de goede verzorging en begeleiding. 16 februari 2008 Kloetingseweg 47-2,4462 AW Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. donderdag 21 februari van 13.45 tot 14.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes, waarna om 14.15 uur de rouw dienst zal worden gehouden in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Veel te vroeg en toch nog onverwachts, maar ontzettend blij en dankbaar dat hijons geleerd heeft en liet zien dat er zoveel goeds is in het leven. Nu op weg naar zijn laa tste hole. Ron Polderman in de leeftijd van 50 jaar. Pascale Polderman-Kranen Mitchel en Mandy Kenneth Quirine Maarten en Marianne Michèle Eric en Nini Wouter Pa en Ma Kranen Frank en Marjo Ellen, Steffie Mare en Dinja Emmy, Tommie, Demi Ellis en Roel Sanne, Fleur Bart en Joyce Juul 18 februari 2008 Kerkhof 20 4301 EPZierikzee Donderdag 21 februari om 12.00 uur nemen we afscheid van Ron in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Lieve Ron, Vrienden zijn de familie die wij zelf kiezen. Piet en Jolanda Bas en Cora Bert en Ineke en kinderen In de hemel is één dag duizend jaar, we zien je gauw. Jan Dé Hans Jannie Een dierbare vriend is overleden. We zullen je missen! Olivier en Elza Verwest Chantal en Geert Edmée

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50