familieberichten Colofon Familieberichten Cornells Jan Daniëlse Dag lieve Opa Kees Kees Daniëlse Kees Daniëlse :;v V' p- v 8 I Maandag 18 februari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii pzcfamiiieberichten@wegenemieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Mm I IIMIIMII'lllllllllilllllllMllllllII p*' In haar eigen omgeving is zacht en kalm van ons heengegaan mijn zorgzame vrouw, onze moeder en oma Annie Johanna Alma de Meijer echtgenote van Herman Petrus Baart *25-09-1930 t 17-02-2008 Wijchen Hoek Hoek: Herman Baart Almere: Marjon en Roel de Wildt-Baart Daniel t Nicky Amsterdam: Dennis en Simone Amsterdam: Robbert-Jan Hoek, 17 februari 2008. Irisstraat 32,4542 EG, De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 22 februari om 10,30 uur, op uitdrukkelijk verzoek van Annie; in de kerk van "Onze Lieve Vrouw Visitatie" te Westdorpe, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. De crematie zal in alle beslotenheid plaatshebben. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. De Heer is mijn Herder. Niemand staat stil bij het woord samen, maar het is een groot gemis, als het woord samen uitje leven verdwenen is. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm in het bijzijn van zijn dierbaren is overleden mijn lieve zorgzame man, vaderen opa Kees Drager van Koninklijke Onderscheiding *26 augustus 1934 116 februari 2008 Kapelle: Bep Daniëlse-de Koeijer Kapelle: Jacco Daniëlse Kruiningen: Anita en Martin Stroosnijder-Daniëlse Marnik Sanne Kapelle: Bas en Marjan Daniëlse-de Munck Mirando Delano Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van "Ter Valcke" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: B. Daniëlse-de Koeijer, Stoofboogerd 34,4421 DE Kapelle Er is gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 19 februari van 19.00 - 19.30 uur in Rouwcentrum "Peter Butler", Maalstede late Kapelle. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 20 februari om 13.00 uur in de Hervormde Kerk te Kapeile. Hierna zullen we Kees begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Daarna is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condo leren en samenzijn. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. We zullen je heel erg missen. Bedankt voor alles. Marnik en Sanne Mirando en Delano Bedroefd zijn wij door het verlies van onze broer, zwager en oom Kees Daniëlse namens de familie: J. Daniëlse Wilhelminadorp Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve zwager en oom Wij wensen Bep en de kinderen veel sterkte toe. Sam en Mia de Koeijer-Walraven Sandra en Bram, Sara en Sofie Jacco en Sylvia Bas 's-Gravenpolder, 16 februari 2008 Na een dappere strijd, die hij zo moedig heeft ondergaan, is overleden onze buurman Wij wensen Bep en kinderen heel veel sterkte. Fam. Nieuwenhuize, Fam. Stoop, Fam. Sinke, Fam. Butler, Fam. Rijn, Fam. Boonman, Fam. Eerkes Wentel uw weg op de Here en vertrouw op Hem. (Psalm 375) Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte, met vol vertrouwen in haar Heer en Heiland, is ontslapen mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, trotse oma, dochter en schoondochter Adriana Johanna Geelhoed-Pieper - Adri - in de leeftijd van 60 jaar. A. Geelhoed Jan en Joke Yordan Martien en Vivian s? Mark en Mieke M.J. Pieper-Boone A.C. Geelhoed-Deurloo 15 februari 2008 Pr. Margrietstraat 50 4455 AX Nieuwdorp Dinsdag 19 februari is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid tot afscheidnemen en condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 20 februari om 13.00 uur in de "Bethelkerk", Coudorp 1 te Nieuwdorp. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de kerkelijke begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw "Ammekore", Hertenweg 2 te Nieuwdorp eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit meer "hallo ja", Nooit meer "hallo daar", Nooit meer samen werken in de tuin, Nooit meer een grapje, Nooit meer een lach, Rust zacht lieve buurman, Melanie en Denise ft' Onze dank gaat uit naar: de huisartsen: G.A.C. Aarnoutse M. Eversdijk R. Verbrugge oncologen: H.K. van Halteren R. de Kan X:> r s:\ V "*k - i è$!,f I jmÊÊ- 1 Bedroeft zijn wij door het overli jden van onze lieve vriendin Mevr C. Hanzen-Bouwman Fam: A. Vane-Stouten Bruinisse l6-02-'08 Bruinisse Geschrokken zijn wij, door liet plotselinge overlijden van onze buurvrouw mevrouw Hanzen We wensen de familie dan ook veel sterkte met dit verlies. Namens de buren: Mevr. Versendaal-Capelle Familie v/d Bos Familie Klink Familie Heygen Familie Brekelmans Familie v/d Linde Dhr. Willemse-Sabrina Dhr. F. v. Veen Oncologie verpleegkundigen Afd. E van het Oosterschelde- ziekenhuis te Goes en thuiszorg Allévo voor hun goede zorgen tijdens haar ziekte. Familie Geelhoed Na een ernstige ziekte is van ons heengegaan mijn geliefde dochter, onze zus, schoonzus en tante Adri Geelhoed-Pieper in de leeftijd van 60 jaar. Nieuwdorp: M.J. Pieper-Boone Nieuwdorp: Joop en Lenie Pieper-van Waarde Lewedorp: Hannie en Wim van de Sluis-Pieper Neven en nichten Nieuwdorp, 15 februari 2008 msssagmêl Heden is in haar Heer ontslapen, mijn lieve schoondochter, onze schoonzus en tante Adri Pieper echtgenote van Adrie Geelhoed Middelburg: A.C. Geelhoed-Deurloo Maarssen: Wim en Bertha Geelhoed Middelburg: Rinus en Lenie Geelhoed Heinkenszand: Nel en Bas Quist Auffach Oostenrijk): Jannie en Ernst Barentsen Sint Laurens: Loes Geelhoed Ridderkerk: Bas en Marjan Geelhoed Neven en nichten Verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de moeder van onze schoonzoon en zwager Mark en schoonmoeder van Mieke Adri Geelhoed-Pieper Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. 's-Heer Hendrikskinderen: Sjaak en Lenie Rijk-Boonman Judith en Leon Remon Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw Adri Geelhoed-Pieper echtgenote van onze oud collega Adrie Geelhoed Namens de directie, medewerkers en oud medewerkers van Profile Tyrecenter Tissink, Middelburg en Goes wensen wij Adrie en de familie veel kracht en sterkte toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8