Terneuzen ontbeert felheid en agressie Aardenburg maakt half dozijn vol 't Pluumpje weet Den Ossaert 3 in toom te houden 32 Maandag 18 februari 2008 PZCZ Onnodige fouten leiden tot o-i-nederlaag tegen EBOH. Breskens blijft in spoor van koploper door 2-0-zege op Biervliet. door Jack Begijn terneuzen - De wil was er, maar het heilige vuur ontbrak. Na de uit nederlaag tegen het Dordtse EBOH, verloor Terneuzen ook thuis van de ploeg uit Zuid-Hol land: o-i. Het kreeg een lesje in agressief voetballen. EBOH, dat af gelopen week op trainingskamp in Turkije was, troefde de tegenstan der af op felheid en vechtlust. Overtredingen werden niet ge schuwd. Terneuzen bleef het ant woord op deze speelwijze schul dig. De thuisploeg kwam nauwe lijks tot een goede combinatie. Trainer Ardian Lekaj moest lijd zaam toezien hoe zijn spelers het hele duel achter de tegenstander hobbelden. „Die was in elke linie feller. Door hun fysieke kracht was ook het middenveld in hun bezit. We creë ren al weinig kansen en die enkele kansen die we krijgen, verprutsen we. Daarnaast hadden we vandaag ook een paar ongelukkige momen ten." Lekaj doelde op het balverlies van Maik de Wolf en de onnodige over treding van Roel Alberti daarna, met een strafschop als gevolg. Die werd door Remy Holster feilloos achter doelman Wondergem ge schoten. Een stiftballetje van Mus tafa Yilmaz was het enige dat Ter neuzen er tegenover kon stellen. Na de rust voerde Lekaj een aantal wissels door, maar veel effect sor teerde dat niet. EBOH zette Ter neuzen vast en kreeg een overtalsi- tuatie toen Roel Alberti, met nog een kwartier te spelen, zijn twee de gele kaart kreeg. Niels Burm volgde tien minuten later. Met een onbesuisde actie schopte hij Spran- gers bijna doormidden. EBOH ver zuimde de voorsprong daarna ver der uit te bouwen. Terneuzen - EBOH 0-1 (0-1). 37. Remy Holster 0-1. Scheidsrechter: A. Hessel- mans (Esbeek). Rode kaart: Roel Alberti (2x geel) en Niels Burm (Terneuzen). Ge le kaart: Steve Emelina (EBOH). Aantal toeschouwers: 125. hulst - Alleen in de vierde klasse van de regio Zeeland stond een badmintonwedstrijd op het pro gramma. Den Ossaert 3 speelde ge lijk tegen 't Pluumpje: 4-4. Er had meer in gezeten voor de thuisclub. Nadat Els de Gucht het vrouwendubbel en gemengd dub bel had afgewerkt moest ze in het enkelspel de strijd al in de eerste set bij 0-3 geblesseerd staken. Daar door leverde zij en haar team een punt in. In het enkelspel bij de mannen verloor Peter de Pundert in drie sets van Patrick de Beule, terwijl Wim Strobbe op zijn beurt in drie sets Kees Tramper aan de zegekar bond. Ook Veerle Nout had in haar enkelspel drie sets no dig om Ingeborg Gijs te verslaan. De gemengde dubbels werden eveneens in drie sets beslist. Al leen in het mannen- en vrouwen- dubbel volstonden twee sets om de winnaar aan te wijzen. vlissingen - In de vierde klasse A van het zondagvoetbal lijkt alleen Breskens, dat gisteren door een 2-0-zege op Biervliet de tweede- periodetitel won, nog in staat het koploper Aardenburg (6-o-winst in Kwadendamme) lastig te ma ken in de strijd om de titel. Koe wacht won met 3-2 van Axel. Pa trijzen boekte een 2-1-zege in Hul- sterloo en Hontenisse was met 2-0 te sterk voor Robur. Kwadendamme-Aardenburg 0-6: Na een gelijkopgaande eerste helft met kansen voor beide ploe gen, was het vrijwel meteen na rust raak. Niek van Sprundel profi teerde van een foute terugspeelbal. Daarna was de wedstrijd weer kort in evenwicht, maar na de 0-2 van Van Sprundel in de 55e mi nuut was het gebeurd met Kwa dendamme. Via drie treffers van Jelle de Vreeze met tussendoor één van Martin van Vooren werd een ruime 6-o-zege geboekt door de koploper. Breskens-Biervliet 2-0: Na een snel openingsdoelpunt van Joey van de Velde in de tweede minuut (1-0), zat de thuisploeg na ruim een kwartier op rozen toen John ny de Jaeger er op aangeven van Erik de Rechter 2-0 van maakte. Doelman Mark van Kouteren voor kwam vervolgens een grotere ach terstand voor Biervliet. De bezoe kers zagen een inzet tegen de lat eindigen, maar ook Breskens trof na rust tweemaal het aluminium. Koewacht-Axel 3-2: De streekder- by werd al in de eerste helft be slist. Koewacht verdiende de zege op basis van de getoonde inzet. De overwinning was ook zoet voor Koewacht-trainer Eric Rijckaert, die vorig seizoen nog de oefenmeester van de Axelaren was. Al na vier minuten was het 0-1 via een vrije trap van Ivo Vers- traeten. De behendige Dominique Verlinde soleerde vijf minuten la ter naar de gelijkmaker. Wat later lag Verlinde ook aan de basis van de 2-1, maar zijn inzet werd voor het passeren van de doellijn nog beroerd door Johnny Lensen. Axel maakte in de veertigste minuut ge lijk via Sander Stokhof. Pal voor rust profiteerde Wout Rozijn van een blunder in de Axelse verdedi ging. Zijn goal betekende meteen ook de 3-2-eindstand. Hulsterloo-Patrijzen 1-2: Al na vier minuten werd de bal uit een vrije trap van de bezoekers zoda nig van richting veranderd dat Rick de Punder uit de rebound voor 0-1 kon zorgen. Na een eerste helft met verder weinig wapenfei- Koploper Aardenburg boekt een ruime overwinning in Kwaden damme (0-6). Achtervolger Bres kens wint de derby tegen Bier vliet met 2-0. ten speelde de wedstrijd zich na rust vooral af op de helft van Patrij zen. Een kwartier voor tijd wist Jasper Huisman met een fraaie lob de voorsprong van de bezoekers te vergroten: 0-2. Pas in de slotmi nuut deed Dave de Booij iets terug namens Hulsterloo. Hontenisse-Robur 2-0: Beide ploegen speelden met veel inzet, maar de eerste helft op een door de vorst moeilijk bespeelbaar veld leverde weinig kansen op. Pas de laatste vijf minuten leverden twee kansen voor de thuisploeg op. Jeroen Verschuren schoot eerst nog tegen de binnenkant van de paal, maar enkele minuten later was het uit een vrije trap wél raak: 1-0. In het begin van de tweede helft stond Robur onder druk, maar meer dan een kopbal van Gyon Asselman tegen de lat lever de dit niet op. Pas vijf minuten voor het einde besliste Tom Rijk de wedstrijd na een mooie aanval definitief: 2-0. Een speler van EBOH (rechts) verspert de weg voor Terneuzenspits Sinan Coban. foto Camile Schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56