1 f f fl 10 I Maandag 18 februari 2008 PZC wa De Heer is mijn herder Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij tijdens haar leven van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere tot Zich riep mijn vrouw, zus en onze schoonzus Ingrid Henriëtte Hoekstra-van Trotsenburg In de leeftijd van 78 jaar, Vlissingen: B.M. Hoekstra Oostenrijk: Prof, Dr. E.A. van Trotsenburg Jonkvrouwe N. van Trotsenburg-van Spengler Zeist: G.f. Hoekstra E. Hoekstra-van Rheenen Rotterdam: J.A. Hoekstra t S.A. Hoekstra-Vonk 4382 LV Vlissingen, 15 februari 2008 Doctor Ottestraat 19 Mijn vrouw is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 20 februari om 13.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Voorafgaande aan de dienst is er van 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Verlies betekent niet "verloren" er is zoveel dat is gebleven. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Sjaak Huijssen Wij wensen Nella en kinderen heel veel sterkte met dit verlies. Terneuzense Glashandel Directie Medewerkers Mijn lieve man is overleden George Pieter Kool Koog aan de Zaan 26 april 1944 Jeanine Kool-Vandenbergh De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Middelburg 15 februari 2008 Thuis, omringd door alle liefde en zorg die zij zo verdiende, heeft waardig afscheid genomen van het leven mijn vrouw, onze moeder en oma Corry Langenhuijzen-Flipse Middelburg, 14-2-1938 Goes, 15-2-2008 Piet Langenhuijzen Coert en Ingrid Langenhuijzen Robin Nick Marieke en Stephan Frank Petra Langenhuijzen en Wolter Jan Kliphuis Thomas en Roos Saskia Heieen en Bram Marga en Cris Cort van der Lindenstraat 140,4463 VK Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 20 februari van 13.30 tot 13.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes, waarna om 14.00 uur de afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden in de aula van bovengenoemd rouw centrum. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdietig maar vol goede herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze dochter, zus, schoonzus en tante Corry Langenhuijzen-Flipse A.J. Flipse P.M. Flipse Clement t Paul en Sjaan Flipse-Kodde neven en nichten Ons bereikte het verdrietige bericht van het overlijden van mevrouw Langehuijzen moeder van onze vriendin en collega Petra. We wensen ons maatje en haar familie veel sterkte toe. Jankees Schout Inez de Meester Petra Flipse Martina de Bruin Marcia Kint Hij had nog zoveel plannen. Hij wilde nog zoveel doen. Vol bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, vader en opa BRAM in de leeftijd van 65 jaar. Greetje Langerak-van der Wiel Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 16 februari 2008 Havenpark 69 4316 JH Zierikzee Bram is thuis. De samenkomst zal worden gehouden donderdag 21 februari om 13.00 uur in de aula van het Zweedse Rode kruis Ziekenhuis te Zierikzee, Koning Gustaafweg 2, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Zierikzee. Indien u deze samenkomst wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde aula. m i Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden en wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Verdrietig, maar met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is. geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan onze lieve vader, broer, zwager en oom Abraham Barnabas Nanuru - Brammie 27 maart 1965 t 16 februari 2008 Scheveningen: Jesse Den Haag: Mary-An Middelburg: Neeltje en Ethus Angelique, Danny en Ghislaine Rivolino, Erika, Nazario en Quincy Ursula, Hans, Jordan-Lee en Jasmine-Mae Marvin en Gian Kirstie Oost-Souburg: Petrus Martin I Elvira en Rob Vlissingen: Sarah Marcellino Oost-Souburg: Maria Middelburg: Rudi Dana, Jemez, Jivan en Dejaé Anique en Randy Culemborg: Lies en Aartje Vanessa en Eelco Jaimy Terneuzen: Ciska t en Ab Gregory en Michelle Correspondentieadres: Rijnstraat 57.4335 KH Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Brammie te nemen op donderdag 21 februari van 11.00 tot 11.45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we hem in de aula aldaar herdenken, waarna we hem om 13.30 uur naar zijn laatste rustplaats zullen brengen op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Mae-Uku", Prins Hendrikstraat 35a te Oost-Souburg. Na een lang en zoekend leven vond hij, liefderijk omringd door zijn kinderen, eindelijk rust en vrede Gerrit Nutbey in de leeftijd van 90 jaar. Alphen a/d Rijn: Arthur en Caroline Nutbey-Suyderhoud Deventer: Hanneke Nutbey en Jan Kramer Salernes (Fr.): Caroline en Karei t Henny-Nutbey Gorssel: Henk en Florentine Nutbey-Wery Deventer: Quinta en Bart Holthuis-Nutbey Rosmalen: Laurens en Carien Nutbey-van Dorst kleinkinderen en achterkleinkinderen 15 februari 2008 Correspondentieadres: Q. Holthuis-Nutbey, Graven 117411 PG Deventer Onze grote dank gaat uit naar de medewerkers van Psychiatrisch Ziekenhuis Brinkgreven, afd. Driehoek, voor hun liefdevolle verzorging. Vader is opgebaard op zijn kamer, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 20 februari om 12.00 uur in de N.H. kerk te Wilhelminadorp. Aansluitend vindt om 13.30 uur de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aldaar. Of wij nu leven of sterven wij zijn altijd van de Heer" Rom. 148 Wij zijn diep bedroefd door het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Krijn Sanderse sinds 17 februari 2001 weduwnaar van ]ohanna Paulina Melis Serooskerke f Middelburg 25 augustus 1920 17 februari 2008 De plaats die hij altijd heeft ingenomen binnen onze familiekring blijft voor ons een dankbare herinnering. Middelburg: J. Sanderse t A. Sanderse-Jansen t P. Sanderse-Slingerland t Wim en Nel Janne Ina Piet en Monica Serooskerke: W.J. Sanderse E. Sanderse-Lampert Wim en Margareth Peter en Gonnie Johan en Anja Annemarie en Pieter Achterneven en nichten Middelburg, 17 februari 2008 De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden vrijdag 22 februari om 13.00 uur in kerkcentrum "de Morgenster", Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren woens dag 20 februari van 19.00 tot 21.00 uur aan huis, Nieuwer- kerckeplein 53 te Middelburg en voorafgaande aan de dienst. Correspondentieadres: Oostkapelseweg 48 4353 EK Serooskerke In vertrouwen op Gods beloften is van ons heengegaan onze geliefde zwager en oom Krijn Sanderse weduwnaar van J.P. Sanderse-Melis in de ouderdom van 87 jaar. Dordrecht: N. Franse-Melis K. Franse (in herinnering) Middelburg: P. de Jager-Melis G. de Jager Neven en nichten Middelburg, 17 februari 2008 9

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10