Nederland weer mooi! Beleidsmedewerker Juridische zaken/Juridisch controller Magazijnmedewerker JobTrack.nl noord-beveland Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken. Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bij een bijdrage van 25 of meer ontvangt u bovendien als welkomstgeschenk het 300 pagina's tellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland uieer mooi. Stuureen kaartje naarVereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwoordnummer 2501,6573 ZX Beek-Ubbergen of meld u aan op ivivuj.nederlandscultuurlandschap.nl. Calculator IR Inpakken, uitpakken... aanpakken. Pakt deze zin je? 52 I Zaterdag 16 februari 2008 PZC Kijk ook op gemeente De gemeente Noord-Beveland heeft ca 70ÜÜ inwoners. Zes dorpskernen - Kamperland, Wissenkerke, Colijnsplaat, Geersdijk, Kats en Kortgene - geven Noord-Beveland een uniek karakter. De economische pijlers van de gemeente zijn het toerisme en de akkerbouw. Omringd door water en gelegen in het groene hart van Zeeland, is Noord-Beveland een prachtige gemeente om te wonen, te werken en te recreëren Ben jij iemand die graag: Ontwikkelingen onderzoekt, vertaalt en beoordeelt m.b.t. de effectiviteit van het bestaande beleid op het juridisch terrein? 9 Zorg draagt voor de implementatie van nieuwe wetgeving? 9 Oplossingen aandraagt bij problemen bij het realiseren van gemeentelijk beleid, alternatieven ontwikkelt, nota's en voorstellen concipieert, overeenkomsten en contracten opstelt en deze toetst op hun juridische merites? 9 Uitvoeringsprogramma's maakt op basis van vastgesteld beleid? Werkzaamheden verricht in de sfeer van handhavingondersteuning? 9 Het instrument van juridisch control implementeert en onderhoudt en de juridische kwaliteitszorg bewaakt? 9 De gemeente en de bestuursorganen vertegenwoordigt in rechte op basis van een machtiging? 9 Overige werkzaamheden verricht passend binnen de doelstelling van de organisatie? En in het bezit van: 9 Een functiegerichte opleiding op minimaal Hbo-niveau, bijvoorbeeld de opleiding HBDO-AJZ; (of afgestudeerd Nederlands recht)? 9 Kennis en ervaring met relevante wetgeving en jurisprudentie? Solliciteer dan naar de functie van: Advies- en communicatieve vaardigheden? Gevoel voor bestuurlijk politieke processen? Een klantgerichte- en flexibele instelling? voor 36 uur per week binnen het cluster Ruimtelijke Ordening, Economie en Recreatie van de sector Grondgebied. Wij bieden: Een afwisselende baan in een dynamisch cluster. Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wij een brutosalaris in aanloopschaal 8 of functieschaal 9 (min. 2.034,- en max. 3.345,-). Wij streven naar persoonlijke ontwikkeling van elke medewerker. Daarvoor voeren wij o.a. POP-gesprekken en hebben een uitgebreid aanbod van opleidingen en cursussen. Aanvullend bieden wij een modern pakket secundaire arbeidsvoorwaarden zoals reiskostenvergoeding woon-werkverkeer, fietsenplan en bedrijfsfitness. Meer weten? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Bas Melis, Sectorhoofd Grondgebied, telefoon (0113] 377 355 of met Kees Poortvliet, P&O, telefoon (0113] 377 312. Solliciteren! Stuur je sollicitatie vóór 26 februari 2008 naar: Gemeente Noord-Beveland, t.a.v. het college van B&W, Postbus 3, 4490 AA Wissenkerke. Per e-mail solliciteren kan ook: info@noord-beveland.nl, o.v.v. Beleidsmedewerker Juridische zaken/controller. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. PWG ontwikkelt en fabriceert hoog waardige veiligheidskleding, zoals brandweer-, hoge zichtbaarheids- en doorwerkkleding. PWG is opge richt in 1910 en is nog steeds een familiebedrijf. Ons klantenbestand bestaat uit div. energiebedrijven, wegenbouwers, brandweerkorpsen (meer dan 60% marktaandeel), bouwbedrijven en andere industriële bedrijven. Onze ontwerpers verwer ken de wensen van deze klanten rechtstreeks in doelmatige en veilige bedrijfskleding. Bij PWG werken 40 mensen vanuit drie vestigingen. Onze hoofdvestiging staat in Goes. De baan - ingangscontrole goederen - orders pieken - baliewerkzaamheden - aanvullen voorraden - uitgangscontrole gepiekte orders - bedrukken van kleding Onze wensen - MBO-niveau - geen 9 tot 5 mentaliteit R PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. Je profiel - collegiale instelling, teamworker - een stressbestendige en stabiele persoonlijkheid Wij bieden Een afwisselende job binnen een dynamische organisatie met prima arbeidsvoorwaarden. Stuur dan je sollicitatiebrief voorzien van CV binnen 14 dagen naar: PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. t.a.v. afd. Personeelszaken Postbus 103, 4460 AC GOES e-mail: info@pwg.nl www.pwg.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Milieu van DELTA levert een integrale aanpak voor afvalmanagement en milieudiensten. Daarnaast biedt deze divisie een breed scala aan zakelijke oplossingen voor uiteenlopende milieuvraagstukken. Het onderdeel Industriële Reiniging houdt zich bezig met het industrieel reinigen van tanks en procesinstallaties. DELTA Milieu Industriële Reiniging is gevestigd in Terneuzen, Rotterdam en Bergen op Zoom. Binnen de Business Unit Industriële Reiniging van DELTA Milieu, bestaat de vacature voor een fulltime Calculator IR. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Voorcalculaties uitwerken. - Kostprijsmethodes opzetten. - Voorstellen uitwerken inzake methoden van werkuitvoering. - Uitvoeringswerkzaamheden voorbereiden. - Werkzaamheden afstemmen tussen Sales en Operaties. - Nieuwe ontwikkelingen signaleren en bijdragen leveren bij het opzetten van nieuwe projecten en plannen. - Ontvangen, registreren, beantwoorden en intern coördineren van vragen van klanten en relaties. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Mbo/hbo werk- en denkniveau (techniek/werktuigbouw). - Goede technische kennis en commerciële kennis. - Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. - VCA opleiding. - Praktijkgerichte instelling. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de cao ENB Afval en Milieu Services. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie? Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met Pieter Stenger, Manager Bedrijfsbureau, telefoonnummer (0115) 67 88 64. Dan ben jij onze Ben je accuraat, flexibel, klantvriendelijk en beschik je over aantoonbare ervaring met magazijnadministratie |a?l Dan wacht je een mooie toekomst bij PWG. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DELTA Milieu Postbus ipfi A530 AK Terneuzen T: (0115) 67 88 00 E: pomilieu@delta.nl www.delta.nl Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan voor 1 maart 2008 een brief met CV. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie, DELTA Milieu, Postbus 445 4530 AKTerneuzen of per mail aan: pomilieu@delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 98