Het ongebaande pad met durf, innovatie en technische perfectie. lanen HET IS GEEL EN ZOEKT ECHTE TEAMWORKERS. Hl JobTrack.nl Een miljoen huurwoningen zijn slecht geïsoleerd walcherse bouw unie Landmeter m/v Commercieel Medewerker Binnendienst WOONBOND T IT System Engineer - Nieuwe baan; dichtbij huis! IT Account Manager New Business - Onze naam opent de deur! Waterschap (fulltime) 8 I Zaterdag 16 februari 2008 PZC Kijk ook op Zoekt op korte termijn voor de vestiging Vlissingen een m/v (fulltime AOC is een moderne goed geoutilleerde groothandel in automaterialen, banden, gereedschappen en werkplaatsinrichting met vestigingen in Vlissingen en Goes. AOC is een belangrijke speler op de Zeeuwse markt en De afdeling verkoop heeft zowel aan de balie ais telefonisch contact met onze afnemers, adviseert daar waar nodig is, neemt verkoop orders aan en verwerkt deze. Wij vragen Goede communicatieve vaardigheden Affiniteit met computers Commerciële en flexibele instelling Rijbewijs Middelbare Technische opleiding of ervaring in de automotive sector Representatief voorkomen Wij bieden Een zelfstandige en afwisselende functie met veel klantcontacten, enthousiaste collega's en uitstekende secundaire arbeids voorwaarden. Heeft u interesse? Handgeschreven sollicitaties binnen 7 dagen aan: A.O.C. b.v., t.a.v. R. Verhoeff, Postus 208, 4380 AE Vlissingen (discretie gewaarborgd, acquisitie wordt niet op prijs gesteld) heeft 45 medewerkers in dienst. AOC levert hoofdzakelijk aan universele garagebedrijven, dealers, transportbedrijven en overheidsinstellingen in Zeeland. Doet uw verhuurder te weinig aan energiebesparing? Meld uw huis aan op: www.meldpuntenergieverspilling.nl Gratis advertentie Natuur Milieu rn Y Walcherse Bouw Unie uit Grijpskerke is een zelfstandige, middelgrote bouwonderneming binnen Heijmans Vastgoed. Heijmans kent u natuurlijk als één van de grootste bouwers van Nederland. De Walcherse Bouw Unie realiseert met 150 medewerkers een omzet van circa 45 miljoen in de woning en utiliteitsbouw. Het werkgebied strekt zich uit over heel Zeeland en onze groeiende organisatie heeft uitstekende toekomstverwachtingen. Daarom zijn we op zoek naar accurate collega's met een groot doorzettingsvermogen. Projectleider Als projectleider bent u verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitvoering van één of meerdere projecten, in zowel technische, organisatorische als financiële zin. Hierbij gaat het om zowel nieuw bouw, renovatie als restauratiewerkzaamheden binnen woning- en utiliteitsbouw. 1 Werkvoorbereider Projectanalyses, planningen, begrotingen en werkvoorbereiding. U neemt het allemaal voor uw rekening. Zowel planmatig, logistiek als bouwtechnisch. Meer maken van uw carrière? We bieden voor beide vacatures een boeiende zelfstandige (fulltime) functie met groeimogelijkheden, binnen een collegiaal team. Salarië ring en arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO. Wilt u meer informatie over het bedrijf? Kijk dan op www.wbu.nl. Of neem contact op met Bert te Winkel, directeur, T 0118-59 59 00. m%. - IÉ Walcherse Bouw Unie, Postbus 8088, 4330 EB Middelburg, www.wbu.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De basis van Asset Management is het optimaal onderhouden en beheren van bedrijfsmiddelen. 5KF Asset Management Services specialiseert zich onder andere in ontwerp, implementatie en beheer van IT infrastructuur, zeer kritische assets voor onze klanten. Onze engineers hebben zich gespecialiseerd in specifieke kennisgebieden zoals Server Based Computing, Virtualisatie en LAN/WAN Infrastructuren. Achter de schermen zorgen wij ervoor dat bedrijfskritische IT-processen optimaal worden bewaakt en soepel verlopen, zodat onze klant zich volledig kan richten op zijn kernactiviteiten. Migraties, complexe netwerken beheren, een IT-infrastructuur? Het is je allemaal meer dan bekend! Je bent een ervaren IT-specialist met een HBO-opleiding. Met jouw kennis ga je de IT-infrastructuur van onze klanten ondersteunen. De infrastructuur die, zonder uitzondering, voor hun primaire bedrijfsvoering van essentieel belang is. Je hoeft nog geen expert te zijn. Daarom bieden we je de ontwikkelingsmogelijkheid om je kennis uit te breiden en je verder te specialiseren. Je profiel: - Implementatie en beheerervaring met Windows 2000/2003 (Active Directory, Exchange, ISA, SMS en Terminal Server) in grotere beheeromgevingen - Ervaring met tenminste één van de volgende onderdelen: 1. Netwerkinfrastructuren (routing, switching, secure access) 2. Virtualisatie 3. Server Based Computing Nieuwe klanten benaderen en bestaande relaties uitbouwen? Jij schuwt cold-calling niet en benadert onze prospect met het gespecialiseerde IT-portfolio van SKF Asset Management Services. Als geen ander weetje een salesstrategie op te stellen en je ICT-oplossingen optimaal te profileren en te presenteren aan de klant. Je profiel: - HBO-niveau met evt. aanvullende IT-gerichte opleidingen en salestrainingen - Minimaal twee jaar werkervaring B2B-functie, bijvoorkeur in de IT - Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal - Beschikt over een uitgebreid netwerk bij klanten en partners Ons aanbod - Afwisselende, uitdagende functies met uitgebreide carrièremogelijkheden - Werken bij een dynamische multinational - Uitgebreid marktconform arbeidsvoorwaardenpakket - Standplaats Kapelle (Zeeland) Informatie: Marc van Broekhoven, 0113 - 362100 Sollicitaties: celeste.oor@skf.com SKF Asset Management Services Postbus 71 - 4420 AC Kapelle Tel. 0113 362100 email: ams-nl@skf.com - www.skf.com/ams Vacaturenummer 20082404 Zeeuws - Vlaanderen Het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, waarvan het hoofdkantoor in Terneuzen is gevestigd, heeft een beheersgebied van ruim 73.000 hectare en een inwonertal van 107.000. Het waterschap heeft tot taak de zorg voor de waterkering, het waterpeil, de kwaliteit van het oppervlaktewater en de wegen in het buitengebied. De ambtelijke organisatie is onderverdeeld in drie sectoren en een stafafdeling te weten: Waterbeheer, Waterkeringen Wegen, Middelen en de stafafdeling PIOC. De secretaris is het hoofd van de ambtelijke organisatie. De dienst telt ca. 175 medewerk(st)ers. Voor het inmeten van de waterlopen zijn binnen de sector Waterkeringen en Wegen op de afdeling tekenkamer en cartografie, op projectbasis voor een periode van 5 jaar, 3 vacatures opengesteld voor de functie van: Nieuwsgierig? Meer informatie over de functie, arbeidsvoorwaarden en hoe u kunt solliciteren, vindt u op onze website www.wszv.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 88, 4530 AB Terneuzen. Bezoekadres: Kennedylaan 1Terneuzen. Telefoon (0115) 641 000 Fax (0115) 641 200 E-mail info@wszv.nl lnternetwww.wszv.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8