Familieberichten Madeleine Helena Andriessen-Wauters Dankbetuiging Elizabeth de Braal-de Kraker Aafke Doens-Modder AafKuiper 38 I Zaterdag 16 februari 2008 PZC Midden in het leven staat de dood, maar niemand wil hem zien, niemand wil met hem omgaan. Men wordt blijkbaar liever door de dood verrast. Kijk de dood rustig in de ogen, want hij opent nieuwe horizonten. Verrast zijn wij door het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, zus, schoonzus en tante Rita van de Riet-Tieleman Nieuwerkerk Zierikzee 17 maart 1942 14 februari 2008 Johan van de Riet -in herinnering Marc van de Riet Elzelien de Jong Chris van de Riet Suter Roger Suter Pieter Tieleman -in herinnering Cathy Tieleman-Tanis kinderen en kleinkinderen Huib Tieleman Corrie Tieleman-Verton kinderen Zierikzee, 14 februari 2008 De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Condoleances graag schriftelijk: Poortdijkstraat 47,4318 AM Brouwershaven Lieve Rita We zullen je zo missen. Anke Hager en Arnold Terpsta Magda en Wijnand Renden blaas zacht blaas niet weg de letters van mijn naam Heel plotseling is overleden onze vriendin Rita van de Riet-Tieleman Marja en Leo Braai Hilda en Gabri de Groot Annie en Remmelt Visscher Zierikzee, 14 februari 2008 Vanavond, 13 februari, bereikte ons het bericht dat onze gewaardeerde en geliefde medewerker (webmaster) is overleden. Hans van Welt Hans was vrijwel van het begin in 2005 betrokken bij de Stichting Dierenvrienden Schouwen-Duiveland. We zullen hem missen, niet alleen vanwege zijn activiteiten, maar ook omdat hij een fijn mens was. Stichting Dierenvrienden Schouwen-Duiveland Hierbij willen wij u danken voor uw belangstelling en blijken van medeleven na het overlijden van Een bijzonder woord van dank aan het personeel en vrijwilligersteam van woonzorgcentrum "De Redoute" voor de liefdevolle verzorging; aan pastor Ad van Loveren en aan Rob Duitemeijer van familiehuis "De Geslootene Boom" voor de persoonlijke begeleiding. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, 16 februari 2008 Dankbetuiging Het is een groot gemis als zij er niet meer is. Langs deze weg willen wij u allen danken voor de kaarten,bloemen en vele blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante Maria Amelia de Bakker-Mobach Marietje De overweldigende belangstelling heeft ons steun gegeven om dit zware verlies enigszins draaglijk te maken en te verwerken. Door de vele reacties en uw aanwezigheid is het voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken. Wij willen u hiervoor op deze wijze hartelijk bedanken. Peter de Bakker, Axel, februari 2008 Kinderen en Kleinkinderen Dankbetuiging Namens de kinderen en mijzelf wil ik iedereen heel erg bedanken die gereageerd heeft na het plotselinge overlijden van onze lieve man, vader en opa Erik Baten Het was en is een echte steun. Sjuttina Baten-van Sparrentak Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, februari 2008 De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons een grote steun. Ko en Trees Rinus en Corrie Sander Tessa en Ronald Esmee en Ashwin Zaamslag, februari 2008 Uw handdruk, uw brief, uw woorden van troost en het ophalen van herinneringen na het overlijden van mijn dierbare man, onze vader en grootvader Jan M. Clarijs hebben ons bijzonder goed gedaan. Onze oprechte dank hiervoor. T. Clarijs-Rijk en familie Vlissingen, februari 2008 Tranen en leegte Maar ook liefde en warmte hebben wij gevoeld, ons gegeven door een kaart, brief, telefoontje, bloemen of een handdruk, soms zonder woorden of door er gewoon voor ons te zijn, tijdens haar verblijf in het ziekenhuis en na het overlijden van Bedankt Bennie Doens Kinderen en kleinkinderen Biervliet, februari 2008 Hiermee bedanken wij u voor de getoonde belangstelling bij het overlijden en begraven van onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, Adriana J. Rottier-Gijzel Ook de vele kaartjes, brieven en telefoontjes zijn ons tot steun geweest en hebben ons goed gedaan. Familie Rottier s-Gravenpolder februari 2008 wa In plaats van kaartjes Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde zorgzame vader en schoonvader, opa en overopa Machiel Guiljam zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons als familie goed gedaan. Ineke Guiljam Diny en Jan Stam-Guiljam Corrie en Andre den Dekker-Guiljam Kleinkinderen en achterkleinkinderen Voor alle liefde, vriendschap en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Elena Harthoorn-Schrier zeggen wij u hartelijke dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Krabbendijke Schore, februari 2008 Bij het afscheid van Evert Heijblok Uit aantal en inhoud van de condoleances bleek hoeveel mensen hem kenden en waardeerden. Velen willen hem blijven herinneren als een sociaal betrokken mens en een bezield bevlogen musicus. Wij danken u daarvoor. Toos Ad Harry Jeanne Thijs Jannah Wij danken Henk in den Bosch, uitvaartverzorger van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes - voor de wijze waarop hij de uitvaart van Evert Heijblok vorm heeft weten te geven. Onze grote waardering willen wij met deze advertentie kenbaar maken. Toos Ad Harry Jeanne Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Huberta Adriana Klap-van Liere zeggen wij u hartelijk dank. Wij hebben dit als hartverwarmend ondervonden en zeer op prijs gesteld. J. Klap Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, februari 2008 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en dochter G.A. Korstanje-Minnaar Truus Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haat- missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Kees Korstanje Barry Claudia en Kees Opa en oma Minnaar Kapelle, februari 2008 Na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze allerliefste mama, schoonmama en oma Jannie Gideonse-van Dis willen wij iedereen hartelijk bedanken, die tijdens haar ziekte en bij het afscheid met ons hebben meegeleefd. De vele schriftelijke en persoonlijke woorden waren hart verwarmend en voor ons een grote steun. Mogen de mooie herinneringen aan haar, voor u en ons allen, waardevol en onvergetelijk zijn. Familie Gideonse-van Dis Kleverskerke, februari 2008 Dankbetuiging Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, schoon vader en opa Bartel Versluys zeggen wij u hartelijk dank. Namens de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen, familie Versluys Uw blijk van belangstelling en medeleven, na het overlijden van Anthonie Pieter van de Kreeke (Tonny) heeft ons erg goed gedaan. Hiervoor zeggen wij u heel hartelijk dank. 1. van de Kreeke-Broer Kinderen en kleinkinderen Goes, februari 2008 Uit het diepst van ons hart willen wij u bedanken voor alle warmte en genegenheid die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van ons trouwe maatje door dik en dun, mijn lieve vrouw, onze moeder, dochter en schoondochter Johanna Susanna Marina Roeleven-de Witte Annemarie Uit aller naam: Jaap Roeleven Kats, februari 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 78