Banen Stafmedewerker natuurbeheer HET ZEEUWSE LANDSCHAP Stichting Arduin JobTrack.nl STICHTING ELDINGE Cafe restaurant Concordia Wij zoeken; Medewerker keuken Medewerksters bediening Wij bieden: Hoog salaris!! De Nederlandse Hyperventilatie Stichting geeft een Voorlichtings- en Oefen DVD over hyperventilatie en paniek uit, Nederlands,Turks, Marokkaans gesproken en Engels ondertiteld. Bel voor informatie met het landelijk bureau van de Nederlandse Hyperventilatie Stichting. Tel: 020- 66 2 88 76, Postbus 74386,1070 BJ Amsterdam of bezoek onze homepage: www.hyperventilatie.org email: nhs.hyperventilatie@wxs.nl Voor u wellicht het begin van een opgelucht leven! Nederlandse Hyperventilatie Stichting Manager m/v 1 6 I Zaterdag 16 februari 2008 PZC Stichting Het Zeeuwse Landschap werkt al sinds 1936 aan de bescherming van natuur en landschap in de provincie Zeeland. De werkorganisatie van Het Zeeuwse Landschap bestaat uit ongeveer 35 medewerkers, die deels in de buitendienst, en deels op de centrale vestiging in Wilhelminadorp werkzaam zijn. Op dit moment is er een vacature voor een Standplaats Wilhelminadorp Deze medewerker beoordeelt en adviseert over de ecologische impact van beheer- en herstelmaatregelen; levert een inhoudelijke bijdrage aan de opstelling van beheerplannen voor de verschillende natuurgebieden; coördineert uitvoeringsprojecten op het gebied van natuurherstel en natuurbeleving, en stelt de eventueel hierbij benodigde subsidie- en vergunningsaanvragen op. Wij zoeken een enthousiaste en zelfstandige medewerker, met een relevante opleiding op HBO- niveau. U heeft een goede kennis van de Nederlandse flora en fauna. Ook heeft u ervaring met het werken met GIS. Verder beschikt u over teamgeest en over goede communicatieve vaardigheden. Stichting Het Zeeuwse Landschap biedt een motiverend werkklimaat in een organisatie die volop in ontwikkeling is. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt minimaal 2155 en maximaal 3.047 bruto per maand bij een werkweek van 37 uur (een parttime aanstelling is bespreekbaar). Aanstelling vindt plaats voor een periode van drie jaar. Bij gebleken geschiktheid is er uitzicht op een vast dienstverband. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Bos en Natuur. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met dr. M.A. Hemminga, directeur, of met dr. G.J. Buth, stafmedewerker grondzaken, beiden te bereiken via tel. nr. 0113-569110. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen naar: Stichting Het Zeeuwse Landschap t.a.v. dr. M.A. Hemminga Postbus 25 4450 AA Heinkenszand Wij hebben een vacature voor Havenmeester Hij/zij is samen met een collega verantwoordelijk voor: Het toewijzen van ligplaatsen Het afrekenen van passanten Orde, veiligheid en netheid in de haven (optreden als gastheer) Het zorgen voor een goede staat van onderhoud van haven, sanitair, milieustraat, gebouwen en terreinen Het aanleveren van gegevens aan de administratie Wat heb je hier voor nodig: Affiniteit met de watersport Technische vaardigheden Klantgerichte mentaliteit Bereidheid tot het werken in onregel matige diensten Teamgeest Kennis van de Duitse en Engelse taal Is je interesse gewekt: Stuur dan voor 24 februari a.s. je sollicitatie brief met c.v. naar Jachthaven Wemeldinge, t.a.v. mevr. A.J. Vermin-van Liere, Veerhaven 3, 4485 PL Kats of mail naar nautic@vdrest.nl Jachthaven Wemeldinge is ideaal gelegen aan de Oosterschelde met ca. 500 ligplaatsen en een uitgebreide winterstalling. Nomen est omen Waar al ruim 408 jaar de gezelligheid geen tijd kent! Voor al uw familiediners, bruiloften en partijen. Heb jij ambities voor koken en de keuken en wil je het vak in de praktijk bij ons leren. Kom dan bij ons langs. Ben je het studeren even beu en wil je een time out!! of zoek je gewoon een leuke baan in de horeca bel ons of kom langs. En een prettige werksfeer www.restaurantconcordia.nl concordiab v kpnpianet.nl Appelmarkt 29c 4301 CA Zierikzee tel. 0111-415122 fax 0111-41652 Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Wegens groei van de organisatie ontstaat een vacature voor de functie van manager Arduin Plaats en taken; van de manager: Wat we verwachten van de manager: Uw profiel: Tezamen met de andere leden van het managementteam is de manager verant woordelijk voor de dagelijkse continuïteit van de organisatie Arduin binnen de delegatie en het beleid, zoals dit is vastgesteld door de Raad van Bestuur en is vastgelegd in de verantwoordelijkheidsstructuur Arduin. De manager functioneert als lijnmanager voor een deel van de organisatie en stuurt als zodanig coaches en medewerkers aan van het organisatiedeel. De manager levert een belangrijke bijdrage aan de beleidsvoorbereiding en uit voering van de visie, strategie, meerjarenplanning en het kwaliteitsbeleid van Arduin, waarbij het hoofdaccent in de functie ligt op het terrein van de product en dienstverlening aan cliënten en potentiële cliënten van de organisatie. De manager is resultaatverplicht ten aanzien van het behalen van vastge stelde beleidsdoelen en legt hiervoor jaarlijks verantwoording af aan de Raad van Bestuur. We verwachten dat u in staat bent om verder invulling en gestalte te geven aan de missie en de visie van Arduin gericht op verhoging van de kwaliteit van bestaan van mensen met een beperking en het streven om cliënten deel genoot te laten zijn van de samenleving. Hieruit volgt de noodzaak dat u wer kelijke betrokkenheid heeft met cliënten van Arduin en werkelijke betrokken heid met medewerkers die de ondersteuning leveren aan cliënten op meer dan 200 werkplekken. Als speciaal aandachtspunt voor de komende jaren geldt de ontwikkeling en invoering van een ondersteuningsmethodiek gebaseerd op de uitgangspunten van de Supports Intensity Scale. U kunt zich verplaatsen in de leef- en gedachtewereld van cliënten, ouders en medewerkers als het gaat om ondersteuningsnoodzaak, c.q. ondersteunings- wensen en professionele ondersteuning. De visie van Arduin vormt een lei draad voor uw handelen. Kernbegrippen die u typeren zijn: enthousiasme, deskundigheid, ondernemersschap, luistervaardig, besluitvaardig, overtui gend, analytisch, initiatiefrijk en een groot sociaal inlevingsvermogen. U bent in staat om over complexe processen in heldere en begrijpelijke termen te communiceren. U beschikt over ruime ervaring in een leidinggevende positie en een relevante opleiding op minimaal HBO-niveau. Indien u van mening bent dat u de geschikte kandidaat voor deze functie bent kunt u uw Curriculum Vitae vergezeld door uw schriftelijke motivatie sturen aan: Sector PO&O, t.a.v. J.E. Wedekind, Postbus 85, 4460 AB te Middelburg Nadere informatie wordt graag verstrekt door mevrouw R. Murre of de heer J.E. Wedekind, managers Arduin, via 0118-434502. Kijk ook op Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening. Steun de Nederlandse Hyperventilatie Stichting. Word donateur!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 16