AESELSTA Proces Operator m/v 0jl JobTrack.nl www.krakertrailers.eu ijd voor aan Ervaar zelf de chemie van ons bedrijf! le en 2e Stuurlieden INFORMATIEAVOND LOOT maandag 25 februari kraker ...tijd voor Amadore! Manager sales en reserveringen Medewerker sales en reserveringen T Kijk ook op A De(Gleqrwctter Group is 'een jón&ë, dynamische rederij met 6 moderne ch'emicaliëntanjcers in de] vaart. Wij vervoeren voor vrijwel aile bekende chemie concerns een grote verscheiden heid aan chemicaliën. Met onze schepen bedienen we het gehele gebied van Noord-West Europa. Het succes van onze rederij wordt voor een belangrijk deel bepaald door de wijze waarop zowel de zeevarenden als de medewerkers aan wal met elkaar samenwerken. De chemie tussen mensen die bij de Clearwater Group werken zien wij als een bindende factor om onze ambitieuze groeidoelstel lingen voor de komende jaren te realiseren. Zie je het als een uildaging om mee te werken aan de groei van onze organisatie en wil je de chemie binnen een hecht team ervaren, dan heeft de water Group je heel wat te Meer informatie? Wij zijn op zoek naar: (4 weken op 4 weken af) voor het vervoeren van niet-chemische lading Voor ons schip MT Clearwater zijn wij op zoek naar le en 2e stuurlieden (4 weken op 4 weken af). MT Clearwater vaart in time charter, waarbij zij een niet-chemisch produel vervoert. Er wordt gemid deld eens per week geladen Tees (UK), het product wordt gelost in Rozenburg. De le stuurman waar wij naar op zoek zijn heeft een MBO of HBO maritieme opleiding aangevuld met enkele jaren ervaring als officier. Ervaring op een tanker (bijvoorbeeld een producten- of gastan ker) is een pré. Heb je geen ervaring op een tanker of ben je schoolverlater, dan is de functie van 2e stuurman de ideale mogelijkheid om de kneepjes van het vak te leren. Voor beide functies hoef je niet in bezit te zijn van een olie-, chemie- of gas- certificaat. Verder kun je goed samenwerken in een klein team en beschik je een grote mate van ver antwoordelijkheidsgevoel. (In 5-ploegendienst) De functie: Beheren van de installaties Controleren van het proces Zorg dragen voor de veiligheid Overige voorkomende werkzaamheden Wat vragen wij van u: Opleiding op Middelbaar Technisch niveau Beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift Flexibele instelling, seif-starter, "what-ever-it-takes" attitude Moet in teamverband kunnen functioneren Bereidheid tot het volgen van cursussen Wat bieden wij u: Een dynamische werkomgeving Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Werken bij een internationaal bedrijf Informatie: Op onze website www.elstacoaen.nl of www.aes.com vindt u meer informatie over Elsta en AES. Heeft u interesse?: Stuur dan uw brief met curriculum vitae vóór 23 februari 2008 naar: AES Elsta B.V., t.a.v. Theo de Bruijne, Postbus 1614530 AD Terneuzen. Of mail naar: theo.bruiine@aes.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. aanvang 19.30 uur, einde +/- 21.00 uur RSC 't Rijks is een LOOT school voor de regio Zeeland en West-Brabant. Op maandag 25 februari wordt op RSC 't Rijks een voorlichtings bijeenkomst georganiseerd voor talentvolle sporters, 10 tot 16 jaar, verenigingen en coaches om de mogelijkheden van een LOOT school nader toe te lichten. Een LOOT school mag en kan aan talentvolle sporters faciliteiten verstrekken om op een verantwoorde wijze topsport en onderwijs te combineren. Sprekers o.a. Dhr. H. Kruis, topsportcoördinator ROC West-Brabant en directeur Johan Cruijff college, Dhr. Jos Kuipers, coördinator Olympisch netwerk Brabant en Mevr. Minke Booij, tophokeyster en deelneemster diverse Olympische spelen. Indien u belangstelling heeft voor deze bijeenkomst, kunt u zich opgeven door vóór 22 februari een e-mail sturen naar mfranken@rsgrijks.nl onder vermelding van uw naam, adres, vereniging en het aantal personen. KRAKER TRAILERS ontwikkelt en produceert trailers voorzien van een hydraulisch laad- en lossysteem. Elektronica, pneumatiek en hydraulische systemen worden in alle, overwegend van aluminium vervaardigde voertuigen, toegepast. Het afzetgebied voor deze veelzijdige trailers is geheel Europa. Een recente ontwikkeling is het volautomatisch configureren van een trailer met klantspecifieke afmetingen en opties. De output is een uniek en éénduidig informatiepakket, gereed voor inkoop en productie. Wegens de groei die Kraker Trailers doormaakt zijn we op korte termijn dringend op zoek naar invulling voor de volgende vacature: De functie Na een gedegen inwerkperiode, waarin u het bedrijf in aile facetten leert kennen, start u in een gevarieerde binnendienstfunctie. U koopt materialen, hulpstoffen en goederen in. U bewaakt levertijden en houdt hierover contact met leveranciers en bestellers. U verzorgt de voorko mende correspondentie betreffende inkoop, waaronder offerteaanvragen en inkooporders. U onderscheidt zich door kwaliteitsdenken óp het gebied van techniek en commercie. U bent inventief en hebt organiserend vermogen om tijdig de bestellingen binnen te krijgen. De functie-eisen Een MBO vooropleiding in een commerciële en/of technische richting met NEVI-1 diploma. Een aantal jaren relevante ervaring in een vergelijkbare functie in een productieomgeving. Persoonkenmerken: meedenkend, teamspeler, communicatief, praktisch ingesteld, oplossingsgericht. Praktische technische kennis van wegvoertuigen is een pre. Communicatief vaardig in woord en geschrift waaronder ook in het Duits en Engels. Maak kennis met Kraker Trailers de website: www.krakertrailers.eu Kraker Trailers biedt u een zeer afwisselende functie in een groeiend en dynamisch bedrijf waarin u alle mogelijkheden krijgt om u verder te ontplooien, initiatieven te ont wikkelen en waar u verantwoordelijkheden naar u toe kunt trekken. Interesse? Is uw interesse gewekt voor deze vacature, heeft u vragen of wilt u meer informatie, neem dan contact op met Jan de Kraker. Kraker Trailers tel: 0115-561740 Vaartwijk 7 fax: 0115- 564661 4571 SV AXEL (Nederland) E-mail: j.dekraker@krakertrailers.nl Amadore Hotels Restaurants omvat verschillende horecabedrijven in Zeeland. Het dynamische team van Amadore bestaat uit bijna 200 gemotiveerde en vakkundige medewerkers. Amadore Hotels Restaurants is op korte termijn op zoek naar een en een Wij bieden een uitdagende baan in een vooruitstrevend bedrijf. Flexibiliteit, resultaatgerichtheid en een brede glimlach zijn een vereiste! Kandidaten dienen te beschikken over aantoonbare ervaring in sales en of reserveringen, liefst in de horeca of het toerisme. Wij werken met de pakketten fidelio rooms management en fidelio sales catering. Ervaring met deze of vergelijkbare pakketten strekt tot aanbeveling. Wij bieden een voltijdse baan op jaarbasis en belonen conform de cao voor de horeca. Interesse? Sollicitaties met pasfoto (schriftelijk of per e-mail) kunt u richten aan: Amadore Hotels Restaurants, t.a.v. de directie Boulevard Bankert 266, 4382 AC Vlissingen of info@amadore.nl www.amadore.nl kletsen proeven drinken slapen lachen eten Voor de ambitieuze stuurman kan deze functie te vens een mogelijkheid bieden tot groei naar een functie op onze chemicaliëntankers. Een interne opleiding tot gespecialiseerde stuurman op che- mietankers behoort tot de mogelijkheden. Je schriftelijke sollicitatie met CV kun je sturen naar: Clearwater Group, t.a.v. Leonie Waardeioo. Mailen mag ook: leonie@clearwatergroup.nl. De Clearwater Group beschikt over uitstekende arbeidsvoorwaarden volgens de bedrijfs-CAO. 2950 AJ Alblasserdam t: +31(0)78 6410440 f: +31(0)78 6413891 AES Elsta B.V. is een 100% dochteronderneming van "the AES Corporation", een wereldwijd ener- gieproducerend en -distribuerend concern. De onderneming is de operator company van de Elsta warmtekrachtcentrale te Terneuzen. De Elsta warmtekrachtcentrale is een samenwerkingsverband tussen "the AES Corporation", Delta NV en Essent. Wij zijn op zoek naar een 56 I Zaterdag 16 februari 2008 PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 160