Ouderenhulplijn 0900-60 80 100 :IESf: 2 Werkbegeleiders en 1 Voorma 3SS minuten bewegen Help het Aan wie vraagt oma hulp als ze het niet meer weet? JobTrack.nl >de betho Cia*- >de betho een boeiend be www.30minutenbewegen.nl "Mama is er binnen 5 minuten!" Ronald McDonald Huis Tilburg \ld 54 I Zaterdag 16 februari 2008 PZC Kijk ook op i De Betho te Goes is het bedrijf dat namens de zes gemeenten op de Bevelanden en Tholen aangepaste werkgelegenheid biedt aan ongeveer 500 medewerkers in het kader van de Wet sociale werkvoorziening. De Betho bestaat uit een: Industrieel Bedrijf Detacheringsbedrijf Hoveniersbedrijf Schoonmaakbedrijf Binnenkort worden 2 nieuwe afdelingen geopend waardoor er ca. 50 werkervaringsplaatsen kunnen worden aangeboden aan inwoners uit deze gemeenten die gebruik maken van de Wet Werk en Bijstand. (WWB-cliënten). De ene afdeling richt zich op schoonmaak- en hoveniersachtige activiteiten, de andere afdeling op verpakkings- en montage activiteiten. voor gemiddeld 36 uur per week Functie informatie Werkbegeleider U geeft leiding aan een voorman en begeleidt ca. 25 WWB- cliënten. Zelf verricht u uw werkzaamheden onder verantwoordelijk heid van een Bedrijfsmanager. Belangrijke onderdelen van de functie zijn: De uitvoering van de opdracht de individuele WWB-cliënt zodanig te ontwikkelen dat de afstand tot de reguliere arbeidsmarkt wordt verkleind of overbrugd De sociale begeleiding in de werksituatie en het creëren van een goede werksfeer Het organiseren van, afhankelijk van de te begeleiden afdeling, de verpakkings- en montage activiteiten of de schoonmaak- en hoveniersachtige activiteiten De uitvoering van het milieu- en arbobeleid met betrekking tot uw afdeling Functie-eisen Werkbegeleider Affiniteit met mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt Leidinggevende, sociale en organisatorische vaardigheden MBO-niveau en gerichte werkervaring Goede contactuele vaardigheden Grote mate van zelfstandigheid Goede mon delinge - en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen In het bezit van het rijbewijs B(E). Functie informatie Voorman U assisteert de werkbegeleider van de afdeling met de verpakkings- en montage activiteiten bij de bovenstaande taken. U dient te beschikken over dezelfde vaardigheden op een LBO-niveau. Geboden wordt Voor de werkbegeleiders geldt een maandsalaris van minimaal 1.733,00 en maximaal 2.558,00 bruto per maand, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan. De voorman ontvangt een salaris van minimaal 1.582,00 en maximaal 2.221,00 bruto per maand, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan. U krijgt een dienstverband van I jaar bij B-Flex bv, zijnde een onderdeel van Dè Betho. Bij gebleken geschiktheid wordt na dat jaar uw dienstverband verlengd met 2 jaar. Procedure Kandidaten worden uitgenodigd hun sollicitatie vóór 23 februari 2008 te richten aan de heer S.F.Aarts, Manager Personele- en Sociale Zaken, Postbus 222,4460 AE Goes. Ook is het mogelijk de sollicitatie via het e-mailadres sfaarts@debetho.nl in te sturen. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer H. Hoogeboom, Bedrijfsmanager Industrieel Bedrijf of bij de heer A.C. Kuijs, Bedrijfsmanager Schoonmaak- en Hoveniers bedrijf, beiden te bereiken via telefoon 01 13-233933. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op de volgende data: Werkbegeleider afdeling schoonmaak- en hoveniersachtige activiteiten: dinsdag 04 maart 2008; Werkbegeleider afdeling verpakkings- en montage activiteiten: dinsdag I I maart 2008; Voorman afdeling verpakkings- en montage activiteiten: woensdag 12 maart. Een psychologisch onderzoek op donderdag 13 maart 2008 maakt deel uit van deze procedure. www.debetho.nl Dertig minuten bewegen, overal en elke dag. Gewoon doen! In het Ronald McDonald Huis logeren de ouders, broertjes en zusjes van ernstig zieke kinderen die in het St. Elisabeth Ziekenhuis of het Revalidatiecentrum Leijpark zijn opgenomen. Daardoor kunnen zij binnen 5 minuten bij hun zieke kind zijn én vinden zij een omgeving van rust en warmte, waar ze lotgenoten treffen en afleiding vinden. Bankrekening 13.17.65.876 Voor slechts 15,00 per jaar bent u jaardonateur en ontvangt u twee keer per jaar een nieuwsbrief. Tel. (013) 537 26 66 www.ronaldmcdonaldhuistilburg.nl De Betho te Goes is het bedrijf dat namens de zes gemeenten op de Bevelanden en Tholen aangepaste werkgelegenheid biedt aan ongeveer 500 medewerkers in het kader van de Wet sociale werkvoorziening. De Betho bestaat uit een Industrieel Bedrijf Detacheringsbedrijf Hoveniersbedrijf Schoonmaakbedrijf Gezien de aard van ons bedrijf nodigen wij mensen met een arbeidshandicap nadrukkelijk uit mee te solliciteren. www.debetho.nl Functie informatie U geeft leiding aan maximaal 15 medewerkers, inclusief I of meerdere voorlieden. Zelf verricht u uw werkzaamheden onder verantwoordelijkheid van de Bedrijfsmanager Industrieel Bedrijf. Belangrijke onderdelen van de functie zijn: De verantwoordelijkheid voor de correcte ontvangst van goederen, een efficiënte indeling van de magazijnruimte, het beheer van voorraden en de juiste door/uitstroom van goe deren, alsmede de afvalstromen binnen de organisatie De sociale begeleiding in de werksituatie en het creëren van een goede werksfeer De uitvoering van ons beleid de individuele werknemer zodanig te ontwikkelen dat hij/zij in een zo regulier mogelijke omgeving kan functioneren De uitvoering van het milieu- en arbobeleid met betrekking tot de afdeling. Functie-eisen Affiniteit met de Wsw-doelgroep Leidinggevende, sociale en organisatorische vaardigheden Een vaktechnische achtergrond op MBO-niveau en gerichte werkervaring Goede contactuele vaardigheden Grote mate van zelfstan digheid Goede mondelinge - en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid Bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen In het bezit van een rijbewijs BE. Geboden wordt Een maandsalaris van minimaal 1.733,00 en maximaal 2.558,00 bruto per maand, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan. Hoewel het in principe gaat om een dienstverband voor onbepaalde tijd, wordt u voor I jaar aangesteld in B-Flex bv, zijnde een onderdeel van De Betho. Bij gebleken geschiktheid wordt u na dat jaar een vast dienstverband aangeboden bij De Betho, waarbij de gemeen telijke arbeidsvoorwaarden van toepassing zijn. Procedure Kandidaten worden uitgenodigd hun sollicitatie vóór 23 februari 2008 te richten aan de heer S.F.Aarts, Manager Personele- en Sociale Zaken, Postbus 222,4460 AE Goes. Ook is het mogelijk de sollicitatie via het e-mailadres sfaarts@debetho.nl in te sturen. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer H. Hoogeboom, Bedrijfsmanager Industrieel Bedrijf, telefoon 01 13-233933, toestel 236. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 6 maart 2008 op ons adres Klein Frankrijk 2 te Goes. Een psychologisch onderzoek op 10 maart 2008 maakt deel uit van de procedure 5 cent p/m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 158