449 349, 445 425 779 399 465 399, 449, www.skytours.nl UoUUIOOA 18ct/pm Week aanbieding J Gran Canaria i Gran Canaria Egypte Rondreizen Egypte Egypte Rondreizen Egypte Egypte Israel Maspalomas Playa del Ingles Playa de las Americas All Inclusive Playa Paraiso Logies 4* 8-daagse rondreis Nijlcruise Luxor Sharm el Sheikh All Inclusive Hurghada All Inclusive Taba All Inclusive Eilat Halfpension ^LTa taW 4* Mirador Maspalomas Dunas Halfpension Verzorgd en modern hotel gelegen in een levendige omgeving. Het hotel heeft veel faciliteiten en ruime kamers. Prima prijs- kwaliteitverhouding van de bekende Dunas-keten. 3* Broncemar Appartement Logies Midden in het centrum en dichtbij het strand gelegen. U verblijft in een 2-kamer- appartement. Een prima uitvalsbasis voor een relaxte vakantie! 3* Ponderosa Exclusief door Sky Tours op de Nederlandse markt aangeboden. Prachtig aparthotel in het centrum, met vlakbij het strand. Geniet van een ontspannen vakantie! 3* Merlin Resort Mooi resort, vlakbij het strand. Het resort heeft veel faciliteiten en nette, ruime kamers. Een echter prijspakker, dus profiteer snel! Volpension/Logies Ontbijt Ideale mogelijkheid om het oude Egypte van weleer te leren kennen. Zo kunt u kennis maken met o.a. de vallei der Koningen, de tempels van Luxor, Karnak en Hatsjepsut. Daarnaast maakt u nog een zeiltrip met een originele Nijlzeilboot bij Aswan. Een echte aanrader voor iedereen die een een lekker weekje wil genieten. 5* Prima Life Sharm Resort Exclusief door Sky Tours op de Nederlandse markt aangeboden. Een rustig gelegen resort met mooie, ruime kamers. Ideaal ook om te snorkelen. 3* 15-daagse rondreis Cairo, Nijlcruise Rode Zee Logies Ontbijt/Volpension/Halfpension Een complete rondreis door Egypte. U maakt kennis met o.a. de tempels en de Vallei der Koningen langs de Nijl, maar ook met de Piramiden van Gizeh en de Sfinx bij Cairo. Aan het begin en het eind van de reis kunt u ontspannen van de zon genieten aan de Rode Zee, in Sharm el Sheikh en in Hurghada. 5* Prima Life Makadi Resort Exclusief door Sky Tours op de Nederlandse markt aangeboden. Een fantastisch resort met veel faciliteiten voor jong en oud. Boek snel en geniet! 5* Hilton Taba Luxe resort met uitstekende faciliteiten en ruime kamers. Vanaf het Hilton kunt u ideaal ook Petra in Jordanië bezoeken Jordanië bezoeken of een dagje uitgaan in Eilat.. 4* Prima Music Hotel Mooi hotel, net buiten het centrum van Eilat. De hele dag hoort u alle genres muziek voorbijkomen, dus voor ieder wat wils, een aanrader! Vanaf-prijzen p.p. in 2pk/apt inclusief toeslagen en gebaseerd op 5 tot 8 daagse vliegreizen in A 0% C ET *yle periode februari - oktober 2008 Drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 138