BELISOL Verkoopadviseur<m/v) Watersportliefhebbers opgelet Banen DTP-medewerker m/v (20 - 36 uur) NUVEMA JobTrack.nl Wij zijn op zoek naar een: Jumbo-Offset 0 RPHOLIDAYS Medewerkers Horeca en/of Supermarkt www.rpholidays.nl/vacature ELDINGE uj ujui.udrest.nl ROVEM BV Monteur landbouwmechanisatie Leerling monteur landbouwmechanisatie All-round constructiemedewerker Monteur tuinbouwmachines -1e kozijn monteurs - Assistent monteurs met doorgroeimogelijkheden! In een prettige werksfeer een uitstekend salaris verdienen! Kijk ook op PZC Zaterdag 16 februari 2008 I 31 Plaats: Goes Bedrijf: Jumbo-Offset, drukkerij - reclamestudio. Jumbo-Offset is een grafisch bedrijf met 14 enthousiaste medewerkers dat al ruim 35 jaar reclame-, handels- en familiedrukwerk verzorgt. Het produceren van onze producten gebeurt geheel in eigen huis via het daadwerkelijk drukken (offset en digitaal) en afwerking. Door de toenemende vraag in ons bedrijf zijn wij op zoek naar een zelfstandig DTP-er. Functie omschrijving: Het zelfstandig opmaken, wijzigen en creëren van een zeer breed pakket grafische producten. Naast productiewerk is er ook ruimte voor creatieve invulling. De gezochte DTP-medewerker bezit over een grote mate van zelfstandigheid. Een aantrekkelijke baan voor iemand met ervaring in een vergelijkbare functie. Profiel: - werkervaring op Apple Macintosh en kennis van de grafische programma's (InDesign, Illustrator, Photoshop, Quark-Xpress enz.) - klantvriendelijk en flexibel - kritisch en nauwkeurig - bij voorkeur woonachtig in Zeeland Livingstoneweg 5b, 4462 GL Goes Postbus 333, 4460 AS Goes Tel. (0113) 27 15 00 Info/sollicitaties: Hans-Peter Zwartepoorte hp@jumbo-offset.nl Stuur je sollicitatie en c.v. voor 29 februari per brief of e-mail. RECLAMESTUDIO DRUKKERIJ RP Holidays is met meer dan 70 campings en bungalowparken één van de grootste aanbieders van vakanties in Nederland en Duitsland. Roompot Beach Resort in Kamperland is een 5-sterren-vakantiepark met diverse restaurants, supermarkt, zwemparadijs met sauna, squash- en tennisbanen en manege. Voor vakantiepark Roompot Beach Resort zijn wij op zoek naar: Wat zijn o.a. de taken? Alle voorkomende werkzaamheden op diverse horeca en supermarkt afdelingen. In te vullen voor 15 tot 38 uur per week van april t/m oktober. Wij zoeken ook oproepkrachten! Wat verwachten we? commercieel inzicht eigen initiatief groot verantwoordelijkheidsgevoel service gerichte instelling bereidheid om weekenden, vakanties en feestdagen te werken geen 9 tot 5 mentaliteit in bezit van eigen vervoer (OV is wel mogelijk) Interesse? Kijk voor meer informatie op onze site of bel 06- 53642614 en vraag naar mevr. De Jonge of e-mail: jonge.e.de@roompot.nl Wij hebben een vacature voor Havenmeester Hij/zij is samen met een collega verantwoordelijk voor: Het toewijzen van ligplaatsen Het afrekenen van passanten Orde, veiligheid en netheid in de haven (optreden als gastheer) Het zorgen voor een goede staat van onderhoud van haven, sanitair, milieustraat, gebouwen en terreinen Het aanleveren van gegevens aan de administratie Wat heb je hier voor nodig: Affiniteit met de watersport Technische vaardigheden Klantgerichte mentaliteit Bereidheid tot het werken in onregel matige diensten Teamgeest Kennis van de Duitse en Engelse taal Is je interesse gewekt: Stuur dan voor 24 februari a.s. je sollicitatie brief met c.v. naar Jachthaven Wemeldinge, t.a.v. mevr. A.J. Vermin-van Liere, Veerhaven 3, 4485 PL Kats of mail naar nautic@vdrest.nl a c h t li a v e n) Jachthaven Wemeldinge is ideaal gelegen aan de Oosterschelde met ca. 500 ligplaatsen en een uitgebreide winterstalling. Nijverheidsstraat 12 4538 AX TERNEUZEN tel. 0115-612012 e-mail: info@rovem.com fax.0115-619080 www.rovem.com Jong dynamisch bedrijf is op zoek naar: Wat vragen wij: - Gemotiveerde mensen, die bereid zijn hun handen uit de mouwen te steken. - Technische opleiding LTS-MTS werktuigbouw- lasopleidingen enz. Of bereid zijn hiervoor een opleiding te volgen. Wat bieden wij: - Goede verdiensten en arbeidsvoorwaarden - Vrij reizen - Mogelijkheid deel te nemen aan pensioenregeling - Werken in jong team - Zeer afwisselende werkzaamheden - Opleidingsmogelijkheden Nieuwsgierig geworden? Stuur je sollicitatie en cv naar bovenstaand adres. Of per e-mail t.a.v. Leen of Jan-Willem Roelse Belisol is de marktleider in zeeland in verkoop en montage van exclusieve kunststof, aluminium en houten kozijnen, garagepoorten,dakkapellen,terrasoverkappingen en zonwering. Wij zijn een organisatie waar kwaliteit en een goede dienstverlening hoog in het vaandel staan. Wegens de enorme groei en vraag naar onze kwaliteitsproducten zijn wij ter uitbreiding van onze montage afdeling per direct op zoek naar: Ben iii - Ervaren en bekwaam, en kun je een prima montage garanderen in zowel nieuwbouw als renovatieprojecten. - Iemand die door bijscholing het montagevak onder de knie wil krijgen. - Werkzaam in de bouw, en wil je je horizon verbreden. - Ben je op de hoogte van hoogwaardige binnenafwerking cq aftimmering, en ken je de eisen van de renovatiemarkt. - Gemotiveerd en flexibel. Wil iii - Werken bij een groeiende organisatie, met veel toekomstperspectief. - Afwisselend werk, kozijnen, dakkapellen, zonwering. - Werken in een prettige werksfeer, met een zeer goed salaris en o.a. een premievrij pensioenfonds. - Telefoon en auto van de zaak. Durf iii - De overstap te maken naar een uitdagende baan, waarin veel zelfstandigheid wordt gevraagd en meedenken op prijs wordt gesteld? WIJ ZIJN ER KLAAR VOORJIJ OOK? Zo ja, stuur dan je sollicitatiebrief met CV binnen 2 weken naar onderstaand adres, t.a.v. Dhr. W. de Pijper. Voor informatie kunt u bellen naar 0113-211811of bezoek onze website www.Belisolaoes.nl Belisol Goes, Nobelweg 2-24, 4462 GK GOES Acquisitie wordt niet op prijs gesteld N.V Nederlandse Uitvaartverzekering Maatschappij Nuvema Uitvaartverzekeringen is een bloeiende organisatie en richt zich op de verkoop van uitvaartverzekeringen. Nuvema is bijna 60 jaar actief als uitvaartverzekeraar op de Nederlandse markt. Als eigenzinnige en ambitieuze marktspeler heeft Nuvema de afgelopen jaren een grote groei gerealiseerd. Bij Nuvema zijn ruim 75 adviseurs werkzaam in de buitendienst. De adviseurs werken nauw samen met de plaatselijke uitvaartondernemer of uitvaartvereniging. Nuvema is continue op zoek naar goede mensen. Door de grote groei is Nuvema op zoek naar meerdere kandidaten voor de functie van: De functie Het verkopen van uitvaartverzekeringen aan nieuwe relaties. U bezoekt hen thuis, meestal 's middags en 's avonds. U maakt uw eigen afspraken en deelt dus zelf uw agenda in. U heeft dus veel vrijheid en kunt hier mee omgaan. U bent een pionier en bent gewend om met targets om te gaan. Targets zijn voor u niet bedreigend maar een uitdaging! Maar wij laten u niet zwemmen. Integendeel! Bij alles wat u onderneemt staan wij u met raad en daad terzijde. Een intensief trainingsprogramma maakt deel uit van de opleiding. Kandidaten voor deze functie herkennen zich in het volgende profiel: Opleiding op MBO-niveau In bezit van rijbewijs B en eigen auto Goede communicatieve eigenschappen, commercieel gevoel en doorzettingsvermogen. NUVEMA biedt u: Een uitstekende functie (parttime of fulltime) met vrijheid en volop ruimte voor eigen initiatief Salarisindicatie 35.000,- tot 40.000,- mogelijk Kilometer- en onkostenvergoeding. Uw reactie: Herkent u zich in dit profiel, dan kunt u uw motivatie-brief en CV binnen 14 dagen sturen naar: NUVEMA NV, t.a.v. dhr. P. Graveland, Postbus 6, 3740 AA Baarn, email: sollicitatie@nuvema.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie Voor meer informatie: WWW.NUVEMA.NL wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 137