S.T.T. bv JferoXy&lMEULEN (Q) JobTrack.nl Zeeuwse Bibliotheek Facilitair manager (m/v) zoefcLf iHtó&MtftiLtr* iwdf ttfK Vuurf voor Mtnitn Teamleider maatschappelijk werk Functionaris personeelsbeheer Sociaal raadsman Maatschappelijk werker Autopoetser (MA/) iül SUBARU WATERKLERK Group of companies Kijk ook op PZC Zaterdag 16 februari 2008 I 29 De Zeeuwse Bibliotheek is de grootste culturele instelling in de provincie Zeeland en één van de toonaangevende bibliotheken in Nederland. Zij vervult de taak van openbare bibliotheek in Middelburg, is de weten schappelijke bibliotheek voor Zeeland en heeft tevens de functie van Provinciale Service Organisatie. De Zeeuwse Bibliotheek als ondernemer in kennis, cultuur en ontmoeting biedt naast informatie, educatie en recreatie ruimte aan een diversiteit van culturele evenementen. De Zeeuwse Bibliotheek ontvangt ca. 400.000 bezoekers per jaar, leent per jaar meer dan 750.000 publicaties uit en verleent specifieke diensten aan onder meer onderwijs, bedrijfsleven, bibliotheken, instellingen aan particulieren. Bij de Zeeuwse Bibliotheek werken ca. 180 mensen. De afdeling Ondersteunende Dienstverlening zoekt een besluitvaardig en omgevingsbewust persoon met visie. Een samenbindende leider die kan plannen en organiseren, organisatiesensitief en netwerkvaardig is, met goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden om invulling te geven aan de functie van voor 32 tot 36 uur per week voor onbepaalde tijd. De afdeling Ondersteunende Dienstverlening (ca. 27 fte) verleent bibliothecaire en niet- bibliothecaire diensten aan bibliotheken en andere organisaties in Zeeland en aan de afdelingen van de Zeeuwse Bibliotheek. De afdeling bestaat uit de secties Facilitaire Dienst (binderij, repro, zaalverhuur, in- en extern transport, catering en schoonmaak en magazijnen), Techniek (technische dienst en automatisering) en Catalogus, bestel- en tijdschriftenadministratie. FUNCTIE-INFORMATIE Wij verwachten dat u: eigen inkomsten genereert; - de ingezette cultuuromslag binnen de afdeling voortzet; efficiency, klantgerichtheid en kwaliteit van de facilitaire ondersteuning verbetert. Voorts verwachten we dat u: - leiding geeft aan de afdeling volgens de uitgangspunten van integraal management; verantwoordelijk bent voor het beheer van het gebouw en de inventaris; - verantwoordelijk bent voor de orde en veiligheid; - kennis heeft op het gebied van automatisering (hard- en software) en systemen; kennis heeft van en ervaring heeft met ICT beheer processen; - als lid van het managementteam uw bijdrage levert aan de totale beleidsvorming en -ontwikkeling. FUNCTIEPROFIEL Wij vragen: - een relevante opleiding op HBO-niveau (bedrijfskunde of facilitair management); - ruime werkervaring in een vergelijkbare functie; ervaring in contractonderhandelingen; - ervaring met verander- en verbeteringsprocessen; een uitstekende communicator op alle niveaus, zowel in- als extern; - een ondernemende en krachtige relatiemanager; visie en feeling voor ondernemerschap. SALARIS EN ARBEIDSVOORWAARDEN: Wij bieden u een bruto maandsalaris van minimaal 3.072,04, respectievelijk 3.456,00 en maximaal 4.003,61 respectievelijk, 4.504,00 (schaal 11, functieniveau) bij een 32, respectievelijk 36-urige werkweek volgens de CAO Openbare bibliotheken (norm 01- 01-2008). Inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring. Genoemde bedragen zijn exclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering. De definitieve waardering van deze functie moet nog plaatsvinden. Een assesment-test kan deel uitmaken van de procedure. SOLLICITATIEPROCEDURE: Een afvaardiging van het personeel wordt bij de selectie betrokken. Inlichtingen worden verstrekt door de heer K.J. Bastianen, hoofd afdeling Bedrijfsvoering van de Stichting Zeeuwse Bibliotheek, telefoon: 0118-654372. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot en met 26 februari 2008 worden gericht aan de heer W. Kempees, afdeling Personeelszaken, Stichting Zeeuwse Bibliotheek, Postbus 8004, 4330 EA Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer ZB/2008/01/02. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. AutoVermeulen, Kia- en Subaru-dealer is een modern garagebedrijf met een duidelijke filosofie: totale mobi liteit leveren! Dit omvat zoveel mogelijk diensten voor de automobilist aanbieden onder één dak, bijvoor beeld verkoop nieuw en (jonge) occasions, lease en verhuur, onderhoud en reparatie van alle merken, air coservice, dieseltuning en schadeherstel. Wij streven naar perfectie in de omgang mét, en de zorg vóór onze klanten, daarvoor zorgen onze goed opgeleide medewerkers. Door hun betrokkenheid wordt niet alleen het kwaliteitsbehoud van uw auto gewaar borgd, maar ook üw rijplezier, Wij zijn op zoek naar versterking van ons team, en bieden plaats aan een Voor meer informatie betreffende deze functie kan je bellen met Jean-Paul Vermeulen: 0113-561812. Reageren kan per brief (voorzien van C.V.) ter attentie van Jean-Paul Vermeulen. Adres: Pearyweg 6, 4462 GT Goes of stuur een email: jpvermeulen@autovermeulen.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie? stellen wii niet on nriis. National Car Rental. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste De functie Behandelen van schepen bij binnenkomst en vertrek, afhandeling ladingpapieren, en over- heidsformaliteiten in de Zeeuwse havens. Het onderhouden van contacten en serviceverlening aan scheepsleiding, rederijen, ladingbelangheb benden, havenautoriteiten, douane, marechaus see en loodsdiensten. De werkzaamheden worden in teamverband en volgens een dienstrooster uitgevoerd. Na een interne opleiding moet u in staat zijn zelf standig te kunnen werken en beslissingen te nemen. Onze functie-eisen MBO werk/denk niveau, Haven, vervoer en logistiek of een ander aan de scheepvaart gerelateerd diploma. Kennis van Engels in woord en geschrift. Goede con tactuele eigenschappen, affiniteit met de scheepvaart, representatief, een zelfstandige en flexibele werkhou ding. In bezit van rijbewijs B. Wii bieden Een veelzijdige, internationale dynamische baan. Een goed salaris met doorgroeimogelijkheden. Heeft u interesse en denkt u aan de profielschets te vol doen, stuur dan uw sollicitatie en curriculum vitae binnen 14 dagen aan, S.T.T. Agencies B.V., Postbus 1057, 4388 ZH Oost-Souburg. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met J. Mulder, tel. 0118 467778. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Shipping, Trading Transport BV Vlissingen -Terneuzen Scheepvaartagent in de Zeeuwse havens Ons kantoor vindt u aan de Engelandweg 33, Haven 1133 Vlissingen-Oost 36 uren per week, standplaats Goes herhaalde oproep, 20 uur per week, standplaats Goes 18 uur per week, voor de duur van één jaar, standplaats Goes 36 uur per week, tot eind 2008, standplaats Zierikzee en St. Maartensdijk Voor meer informatie over deze vacatures en de sollicitatieprocedures kunt u terecht op onze website: www.smwo.nl U kunt ook telefonisch contact opnemen met SMWO op het telefoonnummer 0113-277111. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. STICHTING MAATSCHAPPELIJK WERK WELZIJN OOSTERSCHELDEREGIO

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 135