Investeer nu in een veilig product met een uitstekend rendement van 11,6% en dat zonder risico Investeren Wonen Investeer in ons product en behaal een rendement van minimaal 9,1% en uw belegging is waardevast Investeer nu ook in ons product en deel mee in de winsten. Investeer in een veilig product met een uitstekend rendement en ontvang gegarandeerd uw inleg terug. Belegging van euro 5.000,-tot 15.000,-voor 9,1 Belegging van euro 15.000,- tot 25.000,-voor 9,6 Belegging van euro 25.000,-tot 35.000,-voor 10,1 Belegging van euro 35.000,-tot 45.000,-voor 10,6 Belegging van euro 45.000,-tot 55,000,-voor 11,1 Belegging van euro 55.000,-tot 65.000,-voor 11,6% Vraag vrijblijvend een offerte aan bij onze specialisten op telefoonnummer 010-206 7595 (ook buiten kantoortijden) of mail naar investeer@aol.nl bekijk ook onze site www.investeerinonroerendgoed.nl 38 I Zaterdag 16 februari 2008 P2C Investeren in ons product kan in alle opzichten als zeer veilig worden omschreven. Het product is uniek in zijn eenvoud. Wij zijn een inves teringsmaatschappij die bij executieverkopen woningen opkoopt die in opdracht van de hypotheekverstrekker worden verkocht. Executieverkopen zijn gedwongen verkopen. Als door scheidingen, overlijden of andere omstandigheden de huiseigenaar niet aan de hy potheekverplichtingen kan voldoen laat de hypotheekvertrekker de woning in de openbare verkoop zetten. De hypotheekverstrekker hoopt op deze manier nog een deel van het hypotheekbedrag terug te krijgen. Op deze manier zijn er in 2007 bijna tweeduizend woningen verkocht. De opgekochte woningen zetten wij na een kleine renovatie te koop bij de betere makelaars in de regio. De woningen die wij in portefeuille hebben, zijn in de meeste gevallen binnen negen maanden verkocht, waarbij hoge winsten worden behaald. De investeringsmogelijkheden binnen onze investeringsmaatschappij worden u uitsluitend aangeboden volgens de uitgangspunten van ze kerheid en rendement Dankzij het consequent hanteren van vaste kwaliteitscriteria en een creatief en dynamisch aan- en verkoop van on roerend goed wordt een optimale verhouding tussen opbrengst en ze kerheid verkregen. Door te investeren in ons product verzekert u zich van een uitstekend rendement en de terugbetaling van uw volledige inleg. Wij onderscheiden ons door middel van onze professionaliteit, erva ring, kwaliteit, transparantie en kennis van de vastgoedmarkt. Een wo ning op de veiling brengt vele malen minder op, dan de werkelijke marktwaarde Onze investeringsmaatschappij heeft direct contact met de hypotheekverstrekkers en vernemen derhalve als eerste welke exe cutieverkopen zullen plaatsvinden. Wij krijgen de mogelijkheid een bod uit te brengen op de woning alvorens deze mogelijkheid aan overige partijen wordt geboden. Doordat we er als eerste bij zijn kunnen we uitstekende rendementen behalen. Executieverkopen brengen voor de bank veel kosten met zich mee en de bank moet daarna nog maanden op het geld wachten. Door onze werkwijze blijft executieverkopen ach terwege en dit levert zowel de bank als ons hogere rendementen op. Investeer nu en behaal afhankelijk van uw belegging tot 11,6 ren dement op uw inleg. Uw inleg is voor anderhalf jaar vast. Hieronder vindt u een overzicht van de beleggingsmogelijkheden en de gegaran deerde rendementen. Alle percentages zijn op jaarbasis. Onroerend goed heeft zich de laatste jaren be wezen als een stabiele investe ringsmogelijk heid. In tegenstelling tot bijvoorbeeld aandelen is ge bleken dat de rendementen op onroerend goed een stabiele factor zijn in economisch onzekere tijden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 116