acknowledge Gezocht Medewerk(st)er Secretariaat gevraagd JobTrack.nl Winkelmedewerk(st)er INBOUWMONTEUR ADMINISTRA TIEFCOMMERCIEEL MEDEWERKER VERKOOPMEDEWERKER/PLANNER Kojo Engineering Kijk op www.kojo.nl Medewerker schoonmaak (MA/) Arrow Terminals BV MEDEWERKER WEEGBRUG (M/V) HAVENARBEIDER/OPERATOR (M/V) S J '-il i Siiïl 1 36 Zaterdag 16 februari 2008 PZC Kijk ook op Beveiliging Communicatie Navigatie Ritregistratie-systemen Camera-systemen Car-audio Autofit, is gespecialiseerd in car-audio, mobiele telefonie, tracking en tracing, beveiliging, navigatie en car entertainment. Daarnaast leveren en monteren wij ritregistratie- en boordcomputersystemen. Tevens zijn wij gecertificeerd voor montage van SCM/TNO erkende beveiligings systemen in zowel personenauto's, bedrijfs wagens, campers en werkmaterieel. Alle in- en uitbouwwerkzaamheden worden uitgevoerd in onze werkplaats of op locatie. Profiel Je bent een klantvriendelijke, enthousiaste inbouwmonteur en je bent in staat om zelf standig te werken. Bij voorkeur heb je ervaring in de automobiel-branche. Profiel Je hebt administratieve en secretariële ervaring. Je verricht administratieve werkzaamheden zoals postverwerking en debiteurenbewaking. Ook ben je in staat om mailings te versturen en offertes uit te werken. Profiel Je hebt een MBO werk- en denkniveau en je bezit goede communicatieve vaardigheden. Kennis van geautomatiseerde systemen is een pré. Je bent klant- en servicegericht, representatief, nauwkeurig en stressbestendig. Tevens verzorg je de werkplaatsplanning en de gehele orderdoorloop. Je sollicitatie voorzien van CV kun je voor 27 februari 2008 richten aan: Autofit T.a.v. mevrouw S. A. Fokkerstraat 6 4462 ET Goes Jansens Voor verdere informatie betreffende bovenstaande functies kun je contact opnemen met de heer R. Jansens info@autofit-aoes.nl www.autofit-aoes.nl Acknowledge is een professionele 1CT dienstverlener gespecialiseerd in Microsoft en IBM Iseries, met vestigin gen in Veldhoven, Goes en Hoogeveen. Bij ons bedrijf opgericht in 1994. zijn inmiddels meer dan 100 mensen werkzaam. Acknowledge is een no-nonsense bedrijf met een informe le en open sfeer. Een bedrijf waar ideeën van werknemers en het nemen van verantwoording door werknemers, zeer op prijs wordt gesteld. Vanuit verschillende divisies: - implementeren en beheren wij ICT infrastructuren - detacheren wij ICT professionals - bouwen en onderhouden wij maatwerk software op klantspecificatie - implementeren wij Dynamics Ax, Sharepoint, SQL en aanverwante Microsoft producten Voor meer informatie: www.acknowledge.nl. Voor onze vestiging Goes zijn wij op zoek naar Microsoft systeemontwikkelaars Sharepoint specialisten Dynamics Ax Consultants Programmeurs Het technische kenniscentrum van onze divisie Dynamics bevindt zich in Goes. Hier ontwikkelen we oplossingen voor onze klanten door heel Nederland, op basis van de genoemde producten. Wij willen graag in contact komen met kandidaten die: - enkele jaren ervaring hebben met Dynamics Ax, Sharepoint of Microsoft systeem ontwikkeling - pas actief zijn in de IT sector en opgeleid willen worden tot één van de genoemde producten. Wij denken hierbij aan schoolverlaters met een ICT opleiding. Vanzelfsprekend verwachten wij communicatieve mensen, die zich betrokken voelen binnen onze organisatie en onze projecten. Daar tegenover staat natuurlijk een goed salaris en een team van gedreven en enthousiaste collega's waarvan je deel uitmaakt. Geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag uw sollicitatie met uw uitgebreide CV. U kunt uw sollicitatie digitaal ver sturen naar: resourcing@Acknowledge.nl. Natuurlijk kunt u ook schriftelijk reageren, ons adres is: Industriestraat 14 D, 4462 EZ Goes voor 20-30 uur p/week Heb jij een flinke dosis klantvriendelijkheid en ben je op zoek naar een leuke baan? Reageer dan direct! Binnen ons bedrijf bedien je op vriendelijke wijze de klanten en verzorg je de afdelingen kassa, vers en kruidenierswaren etc. Wij bieden: Mogelijkheid om bij te studeren (bbl-opleiding), ieuk salaris en een gezellige werkvloer. U kunt reageren via email of per brief naar: Meermarkt Jan Krijger Wielingenstraat 2a 4454 BL Borssele Email: jankriiaer@zeelandnet.nl ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 Voor het seizoen 2008 zoekt Camping International/ Speelboerderij Pierewiet in Nieuwvliet nog een: Vanaf 15 maart t/m 31 oktober 2008. Gemiddeld 20 uur per week, flexibele werktijden. Een kostenloos verblijf op Camping International met eigen caravan in overleg mogelijk. Dus wil je werken in een gezellig team met jonge ondernemers én een gratis seizoenplaats in het prachtige Zeeuws Vlaanderen op de koop toe? Stuur dan je sollicitatie CV naar international@ardoer.com of naar: Camping International, St. Bavodijk 2d, 4504 AA Nieuwvliet. Kinderopvang de Bevelanden zoekt voor diverse locaties op Noord- en Zuid-Beveland Pedagogisch medewerkers buitenschoolse opvang (voor-, tussen- en naschools) CIOS en/of LOBOS-gediplomeerden voor de buitenschoolse opvang Wat houdt je functie in? Je biedt basisschoolkinderen buiten de schooltijden en in vakanties een leuke en uitdagende invulling van hun vrije tijd. Sport en bewegen nemen hierbij een belangrijke plaats in. Functie eisen Een sociaal/pedagogisch, sport/lichamelijk of sociaal-cultureel MBO-diploma, niveau 3. Stuur je sollicitatiebrief met CV naar Kinderopvang de Bevelanden, Postbus 328, 4460 AS te Goes, t.a.v. Mieke Verheul of mail naar m.verheul@kinderopvangdebevelanden.nl. Voor informatie kun je op woensdagmiddag 20 februari a.s. contact opnemen met Lone Dannijs, unitmanager, telefoonnummer 06 - 23 96 69 58. De inzendtermijn sluit op 27 februari a.s. Kijk voor meer informatie op onze website: www.kinderopvangdebevelanden.nl. Kinderopvang de Bevelanden, Postbus 328, 4460 AS Goes www.kinderopvangdebevelanden.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DE BEVELANDEN is een jong en energiek internationaal opererend bedrijf gespecialiseerd in op- en overslag, bewerken en verpakken van grondstoffen voor de staalindustrie. Ter versterking van ons team zoeken wij een Het talent dat wij zoeken beschikt over de navolgende kenmerken en functie-eisen. Beheersing van de Engelse taal zowel mondeling als schriftelijk Duits is een pre') Computer ervaring Affiniteit met Transport en Logistiek Beschikken over eigen vervoer Geen 9 tot 5 mentaliteit Stressbestendig De persoon die wij zoeken is een gemotiveerde kracht voor het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden op de terminal. Ervaring met heftruck en bobcat is een pré maar niet strikt noodzakelijk. Mocht dit U aanspreken dan kunt u Uw sollicitatie binnen 10 dagen na verschijning van dit dagblad richten aan: Arrow Terminals B.V., Monacoweg 2, 4455 SZ Nieuwdorp of mailen naar: poul@arrowterminals.nl Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met Poui Verschiere.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 114